Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdar vsem,

specielne k ares:
co se tyce tech borkers job, musim sepsat jednu mou zkusenost. Na financnika jsem narazil asi pred pul rokem a zacal sem se zajimat o forex atd, kolem pul roku jedu dema, live ucet jsem se jeste neodvazil. Shodou okolnosti jsem pred Vanoci potkal 'znameho znameho', ktery mi vypravel o uzasnych lidech v borker job, jak si zaplatil seminar za 900E a jak mu ve vsem pomohli, naucili ho obchodovat, poskytli mu demo - po 3 tydnech demoverze mi oznamil ze umi vse a ze si na jejich doporuceni otevira live ucet. Varoval jsem ho at to v zadnym pripade nedela, 3 tydny zkusenosti je podle me malo (ten clovek o komoditach a forexu nemel predtim ani paru). Vlozil 1000E a za tyden byl na nule. Nechapu co je tohle za firmu, ktera z lidi vydoji tak velky penize za seminar a pak jeste radi takovyhle kraviny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chci se zeptat, jestli nemáte někodo zkušenosti s českou firmou Colosseum a.s., byl jsem na semináři a tvrdí, že pro intradenní obchodníky poskytují službu Max, poplatky začínají na 9,5USD nákup, 9,5 USD prodej, broker na telefonu, všechno česky, pojištěný účet na 100%, platforma Strategy Runner s možností zakreslování a všemi možnými indikátory, inteligentními pokyny v ceně, co se týče dat, to nevím, ale předpokládám, že při live obchodování data zdarma, pro backtesting asi něco platit, ale hlavně v případě většího počtu obchodů sleva za obchod až na 5USD nákup a 5USD prodej. Počáteční stav účtu 10 000 USD. Kdyby někdo měl nějaké zkušennosti, prosím podělte se o ně. Dík AZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to richard

no už se bavili o 2x 9,5USD a platformě Strategy Runner, která je v ceně, že je anglicky, to SCH taky a musí se za ní platit, sleva až na 5USD pri intraden. ale znám dobře pořekadlo když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají... Tak mě zajímal názor někoho, kdo již takto přes ně obchoduje.Líbí se mi 100% garance účtu tady v česku AZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AdamZ,

to, že SC je angličtině neni tak docela pravda. A pokud ti nevadí platit min. 10$ jenom kvůli "psychické" podpoře, tak je to v pořádku.Pojištění na 100% je pěkné, ale stejně jim svoje peníze postupně odevzdáš na poplatcích.Nechápu naco potřebuješ u ID brokera na telefonu. Konec konců každý je strůjcem svého štěstí.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AdamZ

Pozor, když ptáčka lapají pěkně mu zpívají! Ta garance účtu není v Česku, ale přímo u makléře v zahraničí. U Man Financial je pojištěný vklad do výše 48 000 GBP a 100% náhrada z prvních 30 000 GBP.

Obchodní platforma, Strategy Runner a ostatní je v angličtině. Colosseum jen zprostředkuje otevření účtu u zahraničního makléře a za to si naúčtuje zbytečně moc velkou částku. Normální poplatky za emini jsou maximálně 5 USD a ne 20 - je to moc drahý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adam Z :
Každý je odpovědný za svá rozhodnutí, jsou to Tvé peníze. Názor ostatních znáš. Co víc ještě chceš ? Znáš plusy a mínusy. rozhodnutí za Tebe nikdo neudělá. Musím se smát, když vidím něco, jako 100% garantování účtu.

Uvedu jen nedávný příklad z minulosti. Rok cca 2000-01. Ten broker se jmenoval On-Line Investor, Private Investor. Umožňoval obchodování na burzách. Pod kontrolou komise pro cenné papíry. Na vklady se vztahovala 90% garance vkladů jako v bankách. Šlo to do konkurzu, jenom státem garantovaných 90% mělo být vyplaceno Garančním fondem do myslím 6 měsíců po vyhlášení konkurzu. Jak jednoduché. První směšné zálohy přišly klientům někdy v roce 2004. Myslím, že dodnes to není vypořádáno. Státu platíš daně, on Ti něco garantuje, ale máš možnost se s ním soudit. Na jedno jednoduché právní podání si připrav tak 5-6 tis. Kč. Vím, že je podáno hodně trestních oznámení a bezúspěšně. Stát pěkně kličkuje. Mění se pravidla hry pro garanční fond atd. Lituji těch lidí. Jestli něco dostanou po 10 letech, no potěš. Na druhou stranu, zkus nezaplatit daně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

leife:
xtb sice neúčtujou provizi, ale těma spreadama (rozdil mezi nakupni a prodejni cenou) tě oškubou, že nebudeš vědět čí seš...................nevim kolik je to presne, tak dam ilustracni prikaz..............kdyz koupis 1 lot ropy, tak začínáš v mínusu dejme tomu 7000 (nebudu tak daleko od reality) a aby ses vůbec dostal na nulu, tak se cena musí pohnout cca o 60 pipsů...................naproti tomu u US brookera obvykle zaplatis 5 dolaru RT a staci ti pohyb 2 pipsy, abys byl v profitu................a další věc: u XTB se nobchodují futures ale CFD contrakty.
Závěr: pročti si diskuzi o tomhle brookerovi a bude ti to jasný (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...