Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kolik by mel byt vydelek obchodniho systemu


Doporučené příspěvky

To Peprník:
Přesně tak za týden není teoreticky možné dosáhnout na 1000 procent.

To 911
Trh zrovna v tu dobu neměl období na to, aby se dosáhlo takového zhodnocení. Museli by kopírovat graf a to se ještě nebavím o spreadu. Samozřejmě jsem nesledoval všechny obchody, ale co jsem sledoval tak to nešlo v žádném případě. Vím, že se dá hodně vadělat za krátkou dobu. Ale toto mi hlava nebere. Proto si myslím, že nějaké zmanipulování je možné. Tím neříkám, že to tak je. Na to nemám dostatek důkazů. Je to pouze názor a chtěl jsem slyšet názor ostatních.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 78
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ale no tak. po prvnim tydnu to bylo nejakych 360%. no a pak misto 5lotu pojedes 15,20. ono ti to pak naskace. a pokud budes u toho sedet id tak udelas vice nez 300pipsu. jen na indexech a rope slo krasne zhodnotit. ale komu se u toho chce sedet, kdyz muze realne obchodovat. limit prikazy to nebere, porad kotuje novou cenu , pada to, nic pro me. ale taky jsem si to zkusil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem dokoncil treti mesic tohoto roku v backtestingu. Zatim prijem 9000$ pri 300 obchodech pro me dela nepredstavitelny zisk 7500$. Ted uz skoro nespim a backtestuji a backtestuji. ;)
Mel bych otazku. Pokud mam soubor triletych dat ER2, bude system stejne uspesny na kontraktnich mesicich ???? Na zacatku dubna je behem dnu nizka volanita a cena se pohybuje v uzkem cenovem pasmu cimpak to muze byt zpusobeno ??? (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pbukal,

systém určitě nebude fungovat pořád stejně. Bude mít horší a lepší období. Až budeš mít otestovaný cca 1/2 až 1 rok, zkus se zaměřit na odfiltrování některých ztrát. obchodů. 25$ zisk je dost málo. 9000$ je pěkné číslo, ale lepší by bylo tak při 150-200 obchodech. Jinak chce to vytrvat a pokračovat dále.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já si nemyslím že je to málo když to spočítám tak to jsou asi tak 2 obchody denně , když také vezmu v úvahu že jde o obchodování s jedním kontraktem není to tak špatné . Vydělat si s jedním kontraktem 160 000 za rok není zlé , a když Vám to takto půjde i za tři roky pořád stejně, budete za vodou protože za tři roky už budete v pohodě obchodovat s pěti kontrakty a to už udělá celých 800 000 třeba zrovna při 300 obchodech ročně .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, 300 obchodů za 3 měsíce vychází 4-5 obchodů denně. Jestli se od zisku 25$ odečte skluz dejme tomu 1 tick, jsme na 15$. Občas nevezmeme obchod co máme, občas vezmeme obchod co nemáme a imaginární zisk 7500$ je fuč. Chci jen říct, že při zisku cca 25$ na obchod nezbývá místo na chyby a omyly, kterých se v začátku dopustí každý.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Renda:

Souhlasim s tim co napsal nahore danek. Tech 9000$ pri 300 obchodech uvadi pbukal jako vysledky backtesting.

Kdyby to byly vysledky live nebo alespon paper tradingu, bylo by s tim mozne neco delat.
Jako backtesting je to ale fakt malo - rozdil mezi testovanim a live dela vetsinou mnohem vic nez tick nebo dva. K tomu je jeste nutne pripocitat aspon tick na spread a dale komisi.

Nicmene tim vubec nechci rict, ze to je slepa ulice - kdyby to byl muj system, tak bych se soustredil na nejvynosnejsi stranky teto strategie a omezil malo ziskove a snazil se tak zistak vetsi prumerny zisk na obchod. Nekde se zacit musi. Hodne stesti!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to netwar...
psal to myslim elder, že účastníci těchto soutěží jedou na doraz... nejsou to jejich peníze, nepřiměřeně riskují. Pokud jsi zhodnotil 16% mozna budes mit na konci vice, nez oni... neni umeni trefit se do par obchodu. Podstatne je (a to taky snad psal elder), ze se nakonec bude psat o tech nekolika kterym se to nahodou povedlo a o tech zastupech ktery ty demo money zrusili se nikdo nedovi (resp. mozna je tam nejakej zebricek... ale ruku na srdce, kdo se bude probirat hromadou zrusenejch uctu). I L.Williams v podstate priznal, ze na soutezi to take vyhrotil na doraz a ze jel prilis rizikove, ze takto normalne neobchoduje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mutton47

Bohužel nemám čas abych seděl pořád nad traderem. Kdybych měl možnost tak zhodnocení by mohlo být větší, ale opravdu nejde o nic jinýho než hazard a nebo manipulaci. Snažím se v tom demu obchodovat jako by to byli vlastní money protože se připravuji na ostro, ale z vlastní zkušenosti vím, že takový hazard je v tradingu vysoce nebezpečný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 years later...

×
×
  • Vytvořit...