Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mám stejné poznatky. Výpadky před daty, nemožnost naskočit při trenu, stop loss cca 40pip profit též při důležitých zprávách a nové přihlášení až po resetu PC. Faktem ale je, že skluz jsem ještě nezažil. Nechci malovat čerta na zeď, ale hlavně ať je to jen technická závada. Zatím nejde ani jejich web.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MetaTrader MT3.83 u Interbank FX jel nadmíru bezproblémově. Dokonce i při nejrychlejších pohybech po 14:30 mi mé stop příkazy nabral s navlas přesnou cenou. Ani jednou neškobrtl, stopky mi posouval můj AOS opět přesně a nyní jsem už venku se ziskem 140 pips na GBP (Euro mě vyhodilo při té volatilitě na posunuté stopce, 0 pips). A žádné nervy.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Observ.
Každá spol. to má v podmíkách prostě jinak, někdo natahuje spready (Saxo) údajně až na 50 !! pips, někdo má "gumu" (Oanda) a CMS to má zase jinak (viz ty jejich podmínky), někdo si v podmínkách vymiňuje garanci ničeho a odvolává se na obrovskou volatilitu FX trhu... Každý se prostě sichruje jinak....Od toho jsou ale dozorčí a licenční orgány toho, kterého státu...U jedněch "rusáků" a jejich MT3 jsem během roku 2001-2002 zažil i větší horory..Nakonec šli stejně do kytek...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:
Přečetl jsem si celou dnešní diskuzi, jak má většina z Vás problémy s VT a CMS. Já už jsem 2 roky u SaxoBank a ještě se mi takováhle věc nestala.... Sice nemaj skoro žádný indikátory a možnost něco doprogramovávat, ale jejich soft běhá bezchybně. Dokonce už ani moc nenatahujou spraedy během zpráv, tak max 10-12 pips, dříve to bylo i 40-50, ale teď už ne.A pozici to otevře/uzavře okamžitě po kliknutí...Vt používám jen na demu jako doplněk pro indikátory, takže když běhěm dat neběží, nic se neděje a já můžu napúrosto v pohodě obchodovat.
PS: Ten dnešek byl s NFP super :-)
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Observator:
Co prosím znamená, že CMS je vcelku v pohodě a takový systém jako VT že na světě není? Jako že když to jednou týdně spadne na půl dne a zrovna když jsem v trhu a ztrácím $$$ tak se nic neděje? Nejsem Rotchild. A platforma, která umožní před daty zadat stopku 40 pips od aktuální ceny a velmi časté neplnění příkazů a SW, který mi zahltí počítač, že nic jiného nejede a musí se třikrát denně restartovat? A AOS, který funguje jen při uzavření svíce a neumí zadávat stopky a limity?
Hm, asi máme každý jiné nároky.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teď jsem dostal mail od jejich vedení (CMS)

Hi, Stan.
This is a temporary technical problem on one of the servers. Our IT department is working very hard to fix it. Last time this happened was a long time ago.
If you need to contact our dealing desk, their numbers are:
1-212-563-5151 or 1-212-563-6454
I am very sorry for the inconvenience that this may cause and I hope it will be fixed in a few hours. Please be patient.

To Volf
myslím, že CMS nemá výpadky typu: "Jako že když to jednou týdně spadne na půl dne". Přeji ti abys neměl s Meta nebo s oním brokerem podobné problémy jako já mínus čtyři, pět let...Proto jsem taky na Meta zanevřel a přešel na VT..Beru to tak, že nikdy není všechno perfektní a za ty roky na FX trhu, to mi věř, že vím o čem mluvím...Ale k tomu dospěješ sám věkem a praxí. :). Není možno vždy ztráty svádět na brokera nebo na sw (já si dávám při neúspěchu vinu z 99% vždy sobě a z 1% ženě..:-) a podobné prkotiny, jako výpadek serveru mne z míry nevyvedou.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID:
rád by som sa Ti najprv poďakoval. Som v situácii, kedy po piatich mesiacoch som sa konečne dostal do štádia otvorenia live účtu a dnešná situácia, ktorá nebola za posledné obdobie jediná, ma dosť rozladila a priznám sa, že vyvolala aj trochu obavy, či ešte uvidím svoje peniaze, ak ich pošlem CMS (samozrejme, ak ich nestratím svojim obchdovaním). Ale ako vidím, Ty, ako "starý mazák" na trhu FX (aspoň z môjho pohľadu) si si dokázal zachovať chladnú hlavu, aj keď ako sám píšeš:... Človek si musí zachovat především na FX klidnou hlavu, ale poslední dobou mne ser.... Nevravím, že slepo prijímam všetko, čo napíšeš (veď určite ani Ty nie si neomylný ;)), ale ako vidím, máš za sebou skúsenosti (a nie vždy len dobré) s rôznymi platformami aj brokermi, a tak má pre mňa Tvoj názor celkom váhu. Takže skúsim nepanikáriť, počkám, či CMS dorieši svoje problémy so serverom (alebo čímkoľvek problémy majú) a uvidím. Ešte sa chcem opýtať, ako resp. kde nájdem prvé náznaky (ak sa to vôbec dá), že nejaká spoločnosť má vážne problémy, ktoré môžu pre ich klientov znamenať, že už svoje peniaze neuvidí - teda že idú do krachu apod (napr. ako Refco).
Martin
P.S.: Viem, že moje slová znejú trochu ustráchane, ale myslím, že založenie prvého live účtu sa bez mierneho šteklenia v žalúdku nezaobíde a obavy lezú do hlavy nejako samé od seba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf

Nepochopis si co som napisal, alebo som to ja zle napisal. VT myslim ze je najlepsie v tom ze ake su tam moznosti obchodovania tak napr: bezkonkurencne inikatory a ich prevedenie do AOS - nema nikto na svete a v druhom rade - com sice moc nezaujima ale pre niekoho je to alfa ze moze vobec ist na FX trh je paka 1:400 - pri mini lotoch 25 USD a si na trhu - to nema nikto. Jasne ze nie som uplne spokojny ale tak ako pise SID pamatam aj ine doby kedy sme iportovali data do Meta Stocku a system viac nesiel ako isiel az potooom prisli Java aplikacie ktore to vsetko posunuli vpred. Takze to som mal na mysli. Ak chces mat vzdy pristup tak si otvor ucty u dvoch spolocnosti a mas to vyriesene. Ale mas s tym problem ? :) :) :) Daj si ruku na srdce ak by nebolo VT tak tak kde by bola dnes konkurencia a kde by boli dnes OS a pod. Inac to si este neskusal robit na komoditach tak to by si bol uplne v ŠOKU !!!

Inac prajem pekny den
;) :)

obs

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...