Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

to: Jacomo (a nebo kdokoli jiný)

Mám taky ten problém s hlaškou "error loading ......... kiwissstuf" a už jsem zkoušel všechny způsoby popsané zde v diskusi (jak přepis eS, tak soubor přilozený uživatelem Jacomo - který je asi ze starší verze, protože má více jak dvakrát menší velikost, jak moje knihovna z verze 3.16) a stále nic. Budu moc vděčný komukoli za pomoc.

Díky všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Jacomo,
předně bych navrhl (a to by se možná mohlo dát do nějakých stanov:)) že bychom si mohli tykat. Myslím, že jsme tady jedna komunita a tak proč ne??

Jinak v sieře jsem právě nic nepřejmenovával - upřímně, moc jsem to z těch příspěvků nepochopil - a taky poslední dobou nemám moc času, tak jsem to vždy jen tak přelítnul. Takže přejmenovat v sieře kde?? Stačí "menu - submenu a pole" a už jsi poradím. Jinak nerad otravuju a zdržuju (zvlášť někoho, kdo nemá moc času jako já:(( ), ale "esli to pomůže, taks mi vytrh trn z paty"

Moc dík
Link to comment
Sdílet pomocí služby

OK díky, už jsem to nějak rozchodil, ale ještě jsem se navztekal :( Jen mi neleze do hlavy, jak to že tvůj kiwisstuff je o polovinu menší, než ten, co se tam objeví, nainstaluji-li custom studies stažené z webu sierry a nefunguje!! a pokud nainstaluju čistě ftrader, podle návodu z finančníka, tak u toho ta kiwivjec není vůbec :o Docela divný!

Jen mám jen bokem malinký dotázek (jelikož ze sierrou asi děláš) proboha nemohu zjistit, jak s tím grafem pohnout nahoru dolů. Pokud táhnu myší na cenně úplně vpravo, jak se mi jaksi mění zobrazení, ale v tu chvíli mi hodnoty zajedou nahoru a nejsem schopnej to stáhnout zpět. Já jinak fuckt nejsem takový pako, ale zatím jsem nenašel prográmek na grafy, kterej by byl schopnej a zároveň kloudně a intuitivně ovladatelně provedenej :S

Ale jinak moc dík, pohnul jsi mě o pěkný kus forward. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No tomu snad ani neverim :o Mam ted svice uplne nahore (pri zobrazeni CCI se mi prostor samozrejme trochu orizne) a na stupnici cen vpravo mam rozsah 150-700 tak je samozrejme jasny, ze celi graf vypada asi takto: "-------------" tzn stupnice je moc velka a tudis hodnoty jsou jen carky. Neni tam ani zadny auto scale jako byl v gecku. Tomu proste neverim :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Horace,

hlavně, že to funguje, těmito věcmi se moc nezabývám. Chtěl bych tomu také přijít na kloub, ale odkládám to zatím na neurčito, protože se raději se věnuji papertradingu a studiu.
K ovládání zobrazení:
Chart -> ChartSettings -> Scale -> automatic
Pak je možné kliknutím na cenovou osou a tažním nahoru dolů měnit měřítko. Do původního nastavení se vrátí dvojklikem na cenovou osu.
Partně Ti tam chybí vertikální posuvník, to mě taky ;) Snad v příští verzi.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozdravujem Vas pani administratori.
Na jednom skoleni ste ukazovali velmi uzitocny SW, ktory odpocitava casovy priebeh sviecky. Myslim, ze je to velmi dobry pomocnik pri aplikovani WCCI metody, nemate nikde linku na stiahnutie tohoto uzitocneho SW ? Hladal som to aj v TS, ci to neposkytuju, ale neuspel som. Dakujem. Tibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už čtvrtý den se marně snažím nastavid Woodiho v Sierra. Dnes jsem přeinstaloval Sieru-nová verze ze dneška 1.6.2006. Nainstaloval jsem studie ze sieery, pokoušel jsem se přepsat to v knihovně a stále to nefunguje.
Napište mě někdo jak pro blbečka co udělat krok za krokem. Moc děkuji za každou pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...