Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pro všechny, co mají problém s nainstalováním CCI do Sierry.
trochu jsem si s tím pohrál a funguje mi následující postup:
1) Nahrejte si poslední verzi Sierry č.79 - JUN 06
2) Nahrejte si do adresáře Sierry studii ftrader verze 3.19 www.ftrader.de/1f023d97260a25009/1f023d97260a2740b/index.html
3) Nahrejte si do adresáře Sierry Custom studies www.sierrachart.com/links.html#download
4) Nahrejte si do adresáře Sierry dva následující soubory: kiwisstuff.dl (pozor je to ten co má pouze dvě s uprostřed) a sieranlm.dll ze strany www.financnik.cz/forum/read.php?14,10370,page=12 je to v dolní polovině diskuze vloženo Martinem
5) Otevřete si Sierru a nějaký graf v Sieře
6) Nastavte si analýzu ftrader_SW_CZI. Pozor teď to ještě fungovat nebude.
7) Otevřete si přes F6 Chart Studies a musíte upravit soubory č. 3, 4 a 5 v pravé polovině v oddílu Studies to Graf a to následujícím způsobem:
- klikněte dvakrát na položku 3:Custom studies. Otevře se další okno a vlevo dole je okýnko, ve kterém je kiwissstuff. .... Zde odeberte jedno "s" a dejte OK. Stejně postupujte u položky č. 4 a 5. Potom dejte celkové OK a mělo by to už všechno fungovat.
8) Znovu si otevřete přes F6 Chart Studies a vpravo dole zmáčkněte "Save all" a potvrďte. Nyní Vám už při každém zadání studie ftrader naběhne správná varianta.
Pozn. Všimněte si, že se pol. 3, 4 a 5 přejmenovaly z Custom Studie na správné názvy.

Doufám, že Vám to bude fungovat. Dejte vědět, zda ano či ne.

Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jednou děkuji Pietrovi za skvělý návod. Mám jenom jeden skromný dotaz.
Rád bych měl Woodiho nastaveného jak je na stránkách finančníka v návodu na používání.
V současném nastavení jsou linie na úrovni +- 100 a +-200 plné, bez přerušování. Dále ticky na linii 0 jsou tečky a ne čárky. Toto původní nastavení je pro mě trochu nepřehledné. Zkoušel jsem si s tím včera trochu hrát pře Analisis F6, ale nepodařilo se mě uložit nastavené hodnoty do grafu - čárkované linie. Taktéž na linii +- 100 je down trend spíš tmavě hnědý, než červený. Jak změnit jeho barvu?
Díky všem za pomoc.
Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...