Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

Ahoj, konecne som sa dokopal aspon k tomu Tvojmu januaru 2008. Porovnal som si vysledky, a uplne nieco ine :D . Ty si vlasne testoval asi uplne kazdy prieraz tunela, vzdy si mal buy, potom sell, a naopak. Ae vyslo Ti to lepsie, viac obchodov. Si vstupoval do pozicie aj ked Ta to vyhodilo na SL? To by bolo dobre na testovanie toho reversal... Neviem jak budem na tom s casom do konca roku, a vlastne ani potom, ale treba ten reversal do toho zakomponovat nejako, len si este neviem predstavit presne ako vstupovat. Neviem kedy to testnem :( . A mozno zacnem robit demo, ebo psychika funguje jak je popisana aj na mikro ucte, po 5tich stratach v rade za sebou sa mi do dalsej pozicie vobec nechce :D . Ale tiez treba este zistit, ako presne obchodovat... Vea stastia! (alebo trpezlivosti, na stastie sa neda moc spoliehat ;) )

14663

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdar lidi, přes zkoušení všech možnejch metod, jsem vrátil z5 k tunelům. Tentokrát chci proniknout do 4h, který se mi jeví jako pro mě nejoptimálnější. Podařilo se mi metdou pokusů/omylů zmutovat dva indikátory do jednoho tak, že jsem z Vegasova "currency daily" udělal verzi MTF. Čili teď vidím i na 4H fibb linky z denního grafu. Snažil jsem se taky upravit EMA cross indikátor s email alertem, na SMA slope indikátor s email alertem, kteý mě upozorní na změnu 8SMA s negativní na pozitivní a obráceně. Bohužel po mým zásahu, teď indikátor nečeká na uzavření baru a posílá upozornění jedno za druhým - jak 8SMA skáče nahoru a dolů, takže na jednom baru přijde třeba 30 emailů. Dokázal byste někdo prosím upravit tenhle indic, aby počkal s upozorněním na uzavření baru? Díky a hodně štěstí všem.

15294

15295

15296

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Já bych si s dovolením také přiložil jeden dotaz a to znova na použití EMA a vytvoření tunelů. Dnes se od rána prohrabávám příspěvky na toto téma a nestačím se divit. Opravdu člověk, který k tomu sedne poprvé (a to ne nutně k obchodování) a chtěl by si ozkoušet nějaké strategie, tak se cítí jak v ústavu pro demenci. 99% odpovědí jsou úplně mimo mísu nebo prostě vytvářejí absolutně zbytečné tlachy kolem a to i přes to, že dotyčný vůbec nemá k tématu co říci, jen se musí ozvat.... Takže k problému EMA a vytvoření tunelu. Aplikace MetaTrader 4 či Patria Forex. Podle všech zde publikovaných názorů, ať děláte co děláte, vytvoří se Vám toto:

16840

16841

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahojte

Uz nejaku dobu sa snazim studovat vsetko okolo tunelov. Sledujem menove pary EUR/USD a EUR/GBP na 1H grafe. Pouzivam Metatrader 4. Mam viacero otazok:

1. Kurz niekedy prerazi tunel len raz alebo dvakrat v tyzdni. Je mozne v programe nastavit nejakym sposobom aby mi zacal signalozovat program, ze sa to stalo a nemusel som stale sediet pri pc?

2. Rad by som zacal backtestovat. No ked si zobrazim svieckovy graf vidim maximum a minimum za danu hodnotu no nevidim kedy ju dosiahlo preto mozno aj keby som bol v pozicii mohlo byt po vrchole a nemuselo by ma vyhodit z pozicie ale aj naopak. Pri ciarovom grafe vidim spojnicu bodov za jednotlive hodiny ale nevidim maxima a minima. Ako to riesite?

3. Je vela nazorov kolko pipov nastavit na stop loss. Ale potesili by aj dalsie...

4. Dost som zamerany zatial na vegasove tunely. Pokial uz nejaku dobu uspesne obchodujete a poznate iny lahsi pre zaciatocnika sposob techniky, velmi rad si necham poradit...

5. Rad by som spustil real mikrolotovy ucet skor len na potrenovanie nervov kym si budem isty a vstupim s vacsim uctom, ak mi poradite konkretneho providera, budem velmi vdacny.


Dakujem

Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Wladik-Ahoj testoval jsem 1h tunel dost dlouho,kontroloval jsem průběh ceny na 15 min. ,sl jsem měl 25 pips,podle mě se nedá obchodovat mechanicky,zkoušel jsem mraky variant vstupu a nenašel jsem správnou kombinaci,poslední 4 roky na 1h znám skoro nazpamět :-),tak jestli se do toho pustíš,rád porovnám výsledky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

K předchozímu příspěvku:
V dokumentu 4 Hours Tunnel se píše:

"Teď čekáme na okamžik, kdy 8 SMA jde dolů přes 55 SMA. Když se to stane, pozorně hlídáme, kdy se SKLON 8 MA změní z negativního do pozitivního. Udělá to, když 8 SMA přestane ztrácet hodnotu v jedné 4 hodinové svíci a začne vzrůstat v další. To je 4 hodinová svíce k otevření nové long pozice se třemi jednotkami. Jednotky jsou jakákoli velikost obchodu, kterou obchodujete. Obchodujete-li větší, pouze přizpůsobte velikost jednotky, ne počet jednotek. Stoplossy můžete umístit s použitím technické analýzy poslední 4 hodinové svíčky (supporty, resistence, trendové linky)."

Tato situace podle mě nastala na obr. H4.gif na pozici označené šipkou.
Podle mě je ale nesmysl v této chvíli vstupovat do long pozice. Navíc zisk by byl minimální pokud bych vystoupil v bodu druhé šipky.

Můžete mi, prosím, poradit?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...

×
×
  • Vytvořit...