Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dokumenty


Doporučené příspěvky

Zdravím

měl bych jeden podnět na provozovatele těchto stránek. Jsou zde publikovány velmi zajímevé seriály o obchodování, např. Forex, Eliotovy vlny apod. Viděl bych jako velmi užitečnou možnost si tyto seriály stáhnout, podobně jako komoditní manuál, v nějaké ucelené formě, např. wordu nebo pdf dokumentu. Zkuste zvážit mopžnost přidat sekci DOWNLOAD pro stahování takovýchto dokumentů.
S pozdravem Posum

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Finančnik je stavěn jako "živá knihovna". S dokumenty zde pracujeme, nasazujeme na ně různé interaktivní prvky, budeme je postupně třídit do nových větších celků, vylepšujeme katalogizaci a vyhledávání. Proto jediná forma, kterou dokumenty publikujeme je on-line web. Ani manuál není distribuován jinak. Pokud jste si jej v PDF nebo DOC podobě někde stáhnul, pak jde o "pirátskou" kopii porušující jednak autorská práva a především přání autorů - mě a Tomáše.
Budu rád za upozornění na každý zdroj mimo www.financnik.cz, kde je náš manuál k mání, protože to, že je manuál zdarma na tomto webu neznamená, že by text nebyl chráněn autorským právem či že bychom komukoliv dovolili jej bez našeho svolení dále šířit nebo se na naši práci (a práci dalších autorů) obohacovat.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře
Díky za odpověď kterou jsem zhruba v tomto smyslu očekával.
Autorská práva jsou autorská práva a já je plně respektuji.
Co se komoditního manuálu týče, trochu jsem to popletl protože je to už cca rok. Je fakt že jsem ho nikde
nestáhl, ale pracně metodou copy-paste ručně z vašich sránek převedl do wordu, abych si mohl vytisknout a v klidu
přečíst, právě tomu jsem se chtěl u ostatních seriálů vyhnout.
S pozdravem, Posum

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den,

nemáme zájem o šíření našeho manuálu ve formě pdf - jinak bychom sem již manuál v této podobě dali. Proto sem umisťovat pdf variantu nebudeme. Jinak pevně věřím, že skutečně pdf co jste vytvořil je pouze a jen pro vaši potřebu - šíření autorského díla bez souhlasu autora je v ČR klasifikováno jakožto trestný čin a my k jakémukoliv šíření souhlas nedáváme. Děkuji za pochopení.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

petr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jinak nevím jestli jste zaregistroval, ale pod
> každým článkem je nyní ikonka pro tisk dokumentu -
> takový dokument se snadno tiskne a je bez okolní
> grafiky.
>

prominte, ale pod zadnou kapitolou manualu sem ikonu ani link pro tisk bez otravne a zbytecne grafiky nenasel :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, raději se zeptám než to udělám. Mohu si pro svou potřebu a pouze do mého počítače stáhnout nějaké seriály (například manuál, psychologie, Obchodujeme WCII) a uložit je například všechny najednou do jednoho dokumentu, abych si je mohl případně někde číst mimo dosah internetu? Neporušuji tím vaše práva?

Děkuji a přeji mnoho sil do tak náročné práce, jako je udržovat tento web v tak perfektním stavu.
Ondra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Petre a Tomasi

Vas server jsem objevil ciste nahodou a postupne procitam vsechny clanky, sekce a fora na nem zverejnene. Je to ponekud zdlouhave, neb prispevnu je obrovske mnozstvi, ale presto nelituji! Ukazali jste mi smer, cestu i cil a ja mam dost trpelivosti toho cile dosahnout.

Vas server procitam jiz skoro dva mesice a po precteni komoditniho manualu jsem se vrhnul i na dalsi clanky v menu "Rady a tipy". Bohuzel musim priznat, ze jsem se ponekud ztratil v jednotlivych podsekcich. Zde je me vysvetleni:

Kliknutim na "Rady a tipy" se zobrazi asi 247 clanku zobrazovanych na strankach po deseti, coz znamena cca. 24 odkazu typu ">>Starsi clanky". Chapu, ze toto jsou asi veskere clanky v uverejnene v tomto menu.

Prejetim mysi pres "Rady a tipy" se zobrazi menu jednotlivych pod-kategorii - Obchodni zaklady, Grafy zdarma, Indikatory atd.

Pokud pak kliknu napr. na "Obchodni zaklady", otevre se stranka s relevantnimi clanky, tj. clanky z rubriky "Obchodni zaklady", ale krome techto jsou v teto kategorii i clanky z jinych podkategorii napr. "Rady a zkusenosti". V tomto pripade to konkretne znamena, ze je zobrazeno celkem 42 clanku, ale 17 z nich patri do kategorie "Rady a Zkusenosti". Sekce "Rady a zkusenosti" pak napr. zobrazi cca. 170 clanku, ale ne vsechny patri do teto kategorie (jsou v ni zobrazovany clanky z kategorii OZ, Indikatory atd.) .

Cteni clanku, dohledavani clanku s pokracovanim atd. je pote pomerne zdlouhave a nekdy trochu neprehledne.

Mam prosbu, ci namet na zlepseni
1) Muzete prosim zrevidovat odkazy tak, aby se v jednotlivych podkategoriich zobrazovaly pouze relevantni clanky?
2) Co napriklad rozmelnit jednotlive podkategorie na dalsi podkategorie napr. v podkategorii "Rady a zkusenosti" vytvorit jeste podkategorie "Forex", "Opce" atd. ci tyto dat na stejnou uroven jako "Rady&Zk"?
3) Chapu, ze bod 2) je v zasade kopirovani jiz existujici v podobe "Serialu", tak co treba jen vytvorit polozku "Serialy" v hlavnim menu, coz by urychlilo pristup v temto informacim/clankum?

Verim, ze tento drobny update by pomohl nejednomu z nas v lepsi orientaci v jinak velmi peknem webu.

Diky Ji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...
  • 2 months later...

Alter: Dekuji za odpoved, ale nejsem moc zdatna ve stahovani, takze pokud nenajdu nekde klikatko "Stahni celou diskuzi", tak jsem docela nepouzitelna .. ale dekuji za radu :)

Michal: Ano, mela jsem na mysli stahnout celou diskuzi do souboru. Nektere diskuze maji mnozstvi stranek, ja pak zapomenu, co jdem cetla a co ne. Pokud bych to mela v jednom souboru, vytiskla bych si to v praci. Nekde jsou hodne zajimave informace, mohla bych si je zvyraznit nebo tak neco....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, opravdu nikdy nereaguji na takové příspěvky , ale toto mi nedá omlouvám se: reakce > Vážení , trading není charita... Trading není něco co vám někdo dá na stříbrném podnose aby jste se náhodou nezapotili a byli jste rovnou milionář a to hlavně bez práce a hned zítra :-) a pokud nejste zrovna zdatná ve stahování tak zkuste někoho poprosit aby Vám vytvořil nějaké klikátko kde si kliknete třeba že potřebujete 10 000 $ aby to nebylo moc složité.... ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...