Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

All

Zdravím všechny. Mám v systému Hans123 několik nejasností, mohl by mě někdo prosím uvést do obrazu?

1.
Při výpočtu High a Low pro dopolední pásmo se použije časový rámec 6:00 - 10:00 včetně? (tj. že entry zadávám v 10:01 nebo v 11:01?)

2.
Když obchoduji obě pásma (dopolední i odpolední), entry se zadávají stále na obě, nebo pokud není exekuováno dopolední pásmo, se po 14té hod. používá jen High a Low odpoledního pásma?

3.
Když mi to vymete obě SL, zadávám nové entry, nebo je tím pro dnešek hotovo?

4.
Nepletu se, když mám zato, že momentálně (letní čas) CET = náš čas?

díky
-RiTo-

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chalani
dakujem za pripomieky ohladom testovania. Ta bota s TP a SL ostava zatial pre mna zahada, budem musiet nad tym premyslat. Napriek nastaveniu TP= 130 a SL=40 mi v reporte vytrvalo vyhadzuje TP=91 a SL=-28 na oboch verziach programu. A robi to len demo Alpari. na IBFx a SB je to v poriadku.

Jedna velmi podobna strategia tej co sa tu dnes testovala

www.forexheaven.com/breakout-system-trading.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
chtel bych se te zeptat jestli jsi testoval hanse na demu (pusteny nekolik mesicu) nebo jestli ti stacily backtestingove data proto aby jsi zacal obchodovat ten system live?

ve vklakne MoneyManagement uvadis ze vypocitavas pocet lotu dle nasledujiciho vzorce
Počet lotů = velikost účtu/(3 * maximální drawdown)

ten maximalni dradown vypocitavas online pres MT, nebo pouzivas ten co ti vyhodil backtesting.

dik Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf:
Pocitam ze otevru ucet s 1000 usd max drawdown mam ted na rocnich datech 294pips, takze mi dle zmineneho vzorce vychazi obchodovat hned s 1lotem to mi prijde moc :S s jakym uctem jsi zacinal, jestli ale nechces odpovidat tak tu otazku ignoruj.

Me prijde mozna lepsi k rizeni rizika zvetsovat pocet lotu dle pravidla riskovat max 5% uctu.

tzn
Počet lotů = ( ( stav uctu / 100 ) * 5 ) / StopLoss )

problem je pokud bych chytil hned na zacatku serie ztrat (mel bych zustatek cca 600USD) tak mi pri mem SL=40 vyse uvedeny vzorec nedovoli obchodovat :S

puvodne jsem chtel obchodovat na kazdych 1000usd s 0.1 lotem ale vise uvedeny vzorec mi prijde flexibilnejsi
Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...