Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Kurna ... zrejme mam ten isty problem :(

Prave mi volal Roberts z TS, ze mi ucet neotvoria ... a ani mi nepovedal preco (buz*rant jeden). Zrejme to bude tym, ze som aj ja pisal pravdive udaje - teda neviem. Ja som pisal pravdivo. Ideme to teda skusit na kamarata = viete mi preposlat link, kde je postup "ako prejst cez rozum" tymto EXPERTOM na posudzovanie uctu ???

Zajtrajsim dnom mame poslat dokumenty FedEx_om, teda rýchla odpoved by mi veeeeelmi pomohla. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem.

Zdenek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

Nevím si rady, jak odpovědět na email od Traestation sec. V patek obdrželi account opening application přes kurýra. Zajimalo by mě jestli se již někoho z Vás na podobnou věc ptali? Napadlo mě jestli to není kvuli tomu, že jsem napsal do kolonky "Type of busines: ... Trader...". Zatím jsem měl účet jen u Interbank FX a u Oandy. Ještě jsem neobchodoval Opce ani Futures. Tak nevím jestli bude stačit napsat, že jsem měl úče jen u forex brokera ...?

email od Tradestation:

We have received an account opening application for you. In order to complete your account application, please provide the following information:

* Please email me the name of the Firm that you have traded with in the past and if the account is still open or closed.

Please note, additional information may be required. If you have already returned this paperwork or information to us please disregard this message.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zadravím,

zajímalo by mě jestli někomu z uživatelů TS přišel podobný email (viz. citace). Zatím jsem měl účet jen u Interbank FX a Oandy, zatím tedy jen u forex brokerů. V kolonce "Type of Business" jsem vyplnil "Trader", ale zkušennosti s live opcemi nebo komoditami nemám. Nevím jestli bude stačit napsat pravdu a ryskovat, že mi účet neotevřou. Myslíte, že mohou ověřit jestli jsem v minulosti měl otevřený účet u IB?

citace email:
We have received an account opening application for you. In order to complete your account application, please provide the following information:

* Please email me the name of the Firm that you have traded with in the past and if the account is still open or closed.

Please note, additional information may be required. If you have already returned this paperwork or information to us please disregard this message.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prohlížel jsem forum a musím říct, že jsem nenašel odpověď na mou otázku, proto ji píši sem. Neví někdo z vás, který broker kominikující v češtině nebo sídlící v ČR zprostředkovává obchod na burzách přes platformu TradeStation. Jsem málo vybaven angličtinou a nedokážu si představit, že bych komunikoval přímo s firmou TradeStation.com. Nyní jsem klientem u firmy Colosseum a jsem celkem spokojen. Jenomže moje AOS nejde do Strategy Runeru, který používají, naprogramovat a podle jejich slov to jde jen do TradeStation, ale ten oni nepoužívají.
S díky a s pozdravem Dendy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,

Chcel by som sa Vás opýtať na prevod peňazí do Tradestation. Mám schválený účet, potrebujem tam ešte poslať peniaze, ale nie som si istý ako vyplniť platobný príkaz. Totižto na ich stránkach sa píše:

For credit to:
R.J. O'Brien - Customer Segregated Account, Account Number: 367-171-6
For further credit to:
(your account name and your account number)

No a v platobnom príkaze mojej banky je len jedno číslo účtu príjemcu. V mojej banke mi v s tým poradiť nevedeli.

Chcem sa opýtať to hlavné číslo účtu je ten Segregated Account? Potom kde mám uviesť to číslo, ktoré som dostal od Tradestation? Do informácie pre príjemcu?
A takisto neviem, kde mám uviesť, ak vôbec to ABA číslo?

Veľmi by mi pomohlo ak by ste mi s tým vedeli niekto pomôcť, nechcel by som spraviť pri prevode chybu.

Pavol

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro palipp:
Ahoj,
jejich futures account no. je přesně jak jsi uvedl, 367-171-6. Customer segregated account znamená pouze to, že se jedná o zvláštní účet pro zákazníky, nikoliv firemní účet jako takový.
Jako název a adresu příjemce (pokud je vyžadováno) je nutno uvést (nenašel jsem ji na stránkách TS, ale dostal od mého kontaktu v TS mailem):
R.J.O'Brien
222 S Riverside
Suite 900
Chicago, IL 60606

Já sám jsem v platebním přikazu uváděl název i adresu banky včetně ABA i SWIFT kódu (HARRIS TRUST&SAVINGS BANK OF CHICAGO atd.). Do kolonky 'Důvod platby' (něco ve smyslu variabilního symbolu) jsem uvedl moje account name a account number - tj. to číslo, které ti zavolali z TS a jméno na které sis u nich založil účet. Jméno by se mělo shodovat se jménem účtu, ze kterého posíláš peníze. Pokud by se neshodovalo (jako v mém případě - posílal jsem to totiž přes společnost zabývající se spotovými obchody, kde si můžeš založit pouze podúčet, nikoliv přímo bankovní účet - v ČR se tak lze dostat cca na čtvrtinu nákladů oproti standardní bance), tak tě požádají ještě o kopii příkazu k úhradě. Toť vše, tak jednoduché to je ;-)
Až to pošleš, tak budeš jistě netrpělivě čekat. Můžu tě uklidnit, že jen pár dní. Peníze jsem posílal ve středu a v pondělí byl účet fundován.

Snad ti to pomůže ...
Přeji úspešný transfer.
zk.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...