Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Dobry den,

chcel by som Vas velmi pekne poprosit o odhalenie totoznosti tohoto SKVELEHO a zaroven zahadneho brokera. Docital som sa o nom v manuali :-)

Citat: "Pro dlouhodobější, poziční a spreadové obchody využíváme služeb jisté Chicagské brokerské společnosti, sídlící přímo v budově burzy. Našemu brokerovi platíme RT 35 USD all inclusive, což sice není z částek nejnižších, ale dostáváme za ní patřičné služby. Náš broker nám naše obchody hlídá, posunuje nám dle předem daných pravidel stop-loss, veškeré exekuce nám potvrzuje prostřednictvím SMS a kdykoliv nám doslova do pár minut velmi ochotně odpoví jakékoliv naše dotazy. Za takovou kvalitu služeb velmi rádi tuto částku zaplatíme."

Dakujem za odpoved.

S pozdravom
rollandr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny zde obchodnáky i ty budoucí,
já osobně jsem úplný zelenáč a sic jsem pochopil strategii obchodování na burze s komoditami, nějak mně uniká to nejdůležitější a to je to, kde hledat brokera a kdo se tím vůbec zabívá. Je mi jasné, že najdu na netu brokerské společnosti v zahraničí, ale to je pro mě dost zoufalé, protože moje angličtina je na nízkém stupni, a tak si nedovedu představit hlubokou a důmyslnou debatu s anglicky hovořícím brokerem. Je u nás někdo kdo tyto služby provozuje a s kým bych si udělal aspoň pro začátek přehled ?. Prosím dejte mi nějaký typ. Díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rollandr: Na tom brokerovi není nic záhadného a ani výjimečného. Prostě mě osobně se s ním dobře komunikuje a to je důvod, proč u něj sem – mohu se na něj spolehnout. Bohužel podobného brokera je třeba najít dlouhodobým procesem a každému bude vyhovovat něco jiného (navíc spousta lidí obchoduje elektronické trhy, na které stačí dobrá elektronická platforma a žádného „živého“ brokera nikdy potřebovat nebudou).
Konkrétní kontakt na něj dávat ve fóru nemohu, protože si to z kapacitních důvodů nepřeje. Ve firmě se věnuje především analytické činnosti a co vím, tak jako broker funguje pouze pro určité klienty (já přes něj obchoduji pouze spready, intradenní obchody provádím přes interaktivebrokers), což respektuji.
Ale jak říkám – zkusil jsem už několik brokerů obecně citovaných na této stránce a nikde to nebyl vysloveně problém. Podle toho na které trhy se zaměřujete bych zkusil oslovit brokery kteří se této oblasti věnují a podle komunikace bych si u nejsympatičtějšího s rozumnými komisemi účet otevřel. Nebo jděte do nějaké velké firmy jako je PFG, Alaron, Refco...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Petre,

velmi, ale VELMI pekne dakujem za odpoved.

Myslel som, ze je to brokersky dom. ALE kedze je to osobny broker tak respektujem, ze neprezradis jeho meno. Je to presne tak ako pises. Ked vyskusas niekolko domov, zakoncis tam, kde Ti je najlepsie. Niekto v dome, niekto pri osobnom brokerovi :-)

Este raz dakujem za info a prajem vela uspesnych obchodov.

S pozdravom
Rollandr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mives: i nasich brokeru uz par je. co ja vim tak coloseum,harpoon, csob, etrading a refco.
sam se mrkni a vyber si. a bacha - podle mych zkusenosti se vyplati smlouvat a vsechny podminky domluvit dopredu..
jestli jen trochu umis angl. nebal bych se ani am.brokera. i kdyz moc komunikovat pres maily se jim dle mych zkusenosti nechce...ale to treba pro online obchody nevadi...
happy trading, D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 týdny později...

Dobrý den,
hledám brokera nejlépe on-line (neumím moc anglicky), potřebuji nízké komise okolo 10 dolarů za celý obchod.
Chci obchodovat jak elektronické trhy E-mini SP, tak trhy jako je soja, pšenice apod a chci je obchodovat spíš pozičně.
Je reálné najít takového brokera?
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny. Chtela bych poprosit o radu k vyberu vhodne platformy a brokera. Mam zajem obchodovat pitove trhy, pozicne, zejmena masa, obilniny, meny (trhy CBOT,CME,CEC). Pocitam s uctem kolem 4000USD. Jak jsem si vsimla, ne vsechny online platformy jsou vhodne pro pitove trhy, napr. zde zminovany IB a jeho platforma pry tyto trhy neobchoduji. Muzete mi tedy nekdo poradit vhodnou platformu pro takoveto obchodovani a pripadne i dobreho brokera s prijatelnymi komisemi, u ktereho bych mohla zacit a ktery tento program nabizi? Dekuji moc. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Chcem vas len upozornit na cesko-slovenskeho borkera FIO, je to vrcholne neseriozny broker! Pozor na neho, mozete prist o peknych par tisic korun pri kazdom prevode penazi!

Okrem toho ma mizerny klientsky servis, na reklamacie odpovedaju po mesiaci, hoci v zmluve sa zavazuju najneskor do 14 dni. Ako riesenie reklamacii povazuju suche konstatovanie, ze sa s tym neda nic robit, a co by vlastne trader chcel, moze byt vobec rad, ze moze cez nich obchodovat na burze!

Takze pozor pri vybere brokera, FIO urcite NIE!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...