Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Paper a real ucet u IB soucasne?


sebik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 40
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Šebiku, to byl docela problém a vadilo mi, že nemůžu ostrou verzi mít puštěnou na více počítačích. Teď je to vyřešeno tak, že pokud máš fundovaný účet, tak si můžeš založit ještě simulovaný účet. Ale to asi víš. Oba mohou fungovat současně, takže žádný problém. Může to běžet i na stejném počítači zároveň, nebo na dvou odděleně. Ale nevím, jestli nemůže nastat problém s Tsim, protože si asi neověříš, na kterou platformu je napojen, jedině že by se držel té, na kterou se napojil první. Jen aby v tom pak nebyl zmatek. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no jestli to teda chapu dobre, stacilo by si pustit ten paper ucet. Nasledne na to si pustit ostry ucet u ktereho bych vyuzival BT a na nem mit zaply sim?
Jako nejak si to odzkousim, jde mi jen o to, jestli s tim nebudou mit u IB, kdybych to mel treba spustene pres dve IP adresy, nejaky problem. tak by se dalo totiz i vyuzit dvakrat BT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
chtel bych se zeptat, jak se u IB nastavuje ten paper ucet kde se da trenovat.
Ucet u IB uz fundovany mam, ale hrat si na ostrym se mi zatim nechce :o)
Taky se chci zeptat jak se da ten demo ucet napojit na Sierru
Nejak se mi to nechce povest. Je to uz asi nekde popsane ale nemuzu to najit ?
A taky jestli pro ten paper ucet potrebuju TSim nebo ne ?

Diky za help
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michale,
předem musím říct, že si to nepamatuju, ale myslím, že se musíte přihlásit na stránkách IB ke svému ostrému účtu, pak kliknete na Account Management a tam je tuším Paper trading, nebo něco takového. Pokračování už fakt neznám, ale bude to chtít zvolit heslo a pak Vám to přidělí název účtu. Musíte počkat asi den, nebo dva (pracovní) a simul. účet Vám aktivují. Přijde myslím mail s tím názvem účtu. Tak nějak to proběhlo. Jinak pak se ten účet chová stejně, jako ostrá verze, takže můžete obchodovat přímo v platformě, nebo připojit Tsim. To už je na Vás.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 4 týdny později...

maty Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj lidi,
>
> na konci roku mi bude 21 a chtel bych si zalozit
> ucet a z prvu hlavne na paper. Ale paper jsem
> chtel zacit uz ted prave :( Nebyl by nekdo tak
> hodny a nepujcil by mi na chvili paper ucet u IB
> pls?


stiahni si TWS zo stranky IB.

login: edemo
pass: demouser

na vyskusanie ti musi stacit. je mozne, ze ho pouziva viac ludi, nemusia tam byt len tvoje obchody.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

maty,

nesouhlasím s doporučením joachima. Sice budete mít demoverzi konzole, ve které se obchoduje, ale data která v ní běží jsou na nic - pro papertrading rozhodně. Jak jste psal výše, chcete papertradovat, takže potřebujete data.

Pokud vám nevadí a pro papertrading by nemělo, že budete mít opožděná data o cca 20 min, nicméně pro papertrading dostačující, zaregistrujte se na Prophet Net pro data zdarma.

Používám na grafy QT, ne sierru, ale snad by měly jít data z Prophet Net propojit ze sierrou.
To už vám bohužel neporadím. Zkuste to tu více prohledat, někdo to tu už určitě řešil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...