Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Paper a real ucet u IB soucasne?


sebik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 40
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 4 years later...

Mám dotaz ohledne zprovoznění dat na IB v simu. V článku www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/interactive-brokers-pristupy.htm se píše že:
Paper Trading Account, jde o defacto o „zkušební“ účet, který obsahuje všechna data a možnosti co ostrý účet, ale obchody jsou prováděny pouze simulovaně.
Mam u IB zřízen ostrý účet, udělal jsem si tam podle navodu zkušební účet,
Chci obchodovat FGBL, tak mám u IB nastaveno: Germany Futures, data Eurex DTB Non-professional Level I za 8EUR a později jsem objednal také Level II za 12EUR v domněním že se tímto problém vyřeší.
V TWS na Simulated trading jsou mrtva data, v grafu se nehýbají, když dám Refresh data jsou zpožděná 15 minut a Book trader nefunguje. Když se přepnu na ostrý účet tak tam všechno funguje. Když otevřu pozici tak je za reálnou cenu, a tu samozřejmně nevidím a jsem hodně mimo, tím simulace je nesmyslna.
Prosím o pomoc jestli mam v TWS něco nastavit a proč to nechce fungovat. Mělo by to jít jak se píše v članku, že data na zkušebním účtu jsou jako na ostém účtu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jupii uz to funguje,
nasel jsem to : Manage Account / Settings / PaperTrading
Share real-time market data subscriptions with paper trading account.
Note that due to regulatory laws only one of these accounts can have an active session at any given time.
Pri zakladani uctu to tam nebylo. Jestli tomu dobre rozumim tak pouze jeden ucet (bud ostry ucet nebo Paper trading ucet) muze mit aktivni real data. Pro zapnuti real data na ostry ucet to mam asi zrusit odskrtnutim. Zmena se neprojevila hned, ale az dalsi den.
Moc dekuji za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...