Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

RSS čtečka diskuzí


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

bylo by možné umístit na Finančníka RSS čtečku diskuzí (nebo i článků)? Rád bych sledoval vývoj (především) na diskuzi, aniž bych musel neustále refreshovat prohlížeč. Mohlo by se jednat o výstup posledních příspěvků z hlavní stránky diskuzí modifikovaný do podoby XML.

Nemusel bych přijímat desítky emailů s informací o nové odpovědi na sledované téma a určitě bych tak ušetřil část výkonu stroje FInančníka ;) (tu)

S pozdravem
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den Marku,
tak hotovo – RSS feed je na světě.
V diskuzi je vždy samostatný feed pro každou „rubriku“, tzn. do čtečky si můžete přidat pouze rubriky, které Vás zajímají. Ikonku naleznete v každé veřejně přístupné rubrice dole – tj. např. na stránce www.financnik.cz/forum/list.php?13 pro forex atd.

RSS pro články je na adrese www.financnik.cz/top/rss.xml - k souboru vede ikonka z titulní strany serveru.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Může mi někdo poradit.
Stáhl jsem si čtečku RSS a funguje mi normálně pro všechny uložené zdroje, kromě "FINANČNÍKA"..........
Vše načte při prvním zadání adresy zdroje a manuálním stažení diskusí (vlákna), potom už nefunguje stahování ani manuelně. Mám v čtečce spoustu zdrojů a všechny makaj normálně a stahují se automaticky ve zvoleném intervalu.
Poradí mi někdo, co dělám blbě?
Díky předem za radu(y).

Čtečka: RSS Point 2 beta 9.1

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TA RSS citacka, ma fungovat ako napriklad na tejto stranke www.easy-forex.com/en/Forex.FinancialCalendar.aspx , ked sa nieco nove da na stranku, automaticky mi to nacita stranku nanovo? Ako to funguje na financniku? Treba daco stiahnut, alebo......???? Nemam vtom tak jasno. Lebo som klikol aj sem a nic sa nestalo www.financnik.cz/top/rss.xml Tak neviem ci ja nieco robilm zle, alebo....??? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

jaranek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Může mi někdo poradit.
> Stáhl jsem si čtečku RSS a funguje mi normálně pro
> všechny uložené zdroje, kromě
> "FINANČNÍKA"..........
> Vše načte při prvním zadání adresy zdroje a
> manuálním stažení diskusí (vlákna), potom už
> nefunguje stahování ani manuelně. Mám v čtečce
> spoustu zdrojů a všechny makaj normálně a stahují
> se automaticky ve zvoleném intervalu.
> Poradí mi někdo, co dělám blbě?
> Díky předem za radu(y).
>
> Čtečka: RSS Point 2 beta 9.1

Mám úplně stejný problém - dotaz - používáte někdo osvědčenou čtečku, kde funguje i Finančník ?
Jinými slovy, je ta nefukčnost díle čtečky, nebo severu Finančníka ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...