Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

RSS čtečka diskuzí


Doporučené příspěvky

Taky jsem si zkusil nainstalovat " FEED READER", finančník se stahuje v pohodě a vše je OK(snad jen trochu větší zpoždění při načítání). Uživatelsky přívětivější je však pro mě RSS Point 2 a chtěl bych ji rád nadále využívat (mám tam news, ...). Přes veškeré snažení se mi do ní natáhnou jen některé příspěvky z finančníka. V nastavení čtečky jsem žádnou brzdu nenašel, tak nevím.....
PS. Používáte někdo RSS Point a věděl byste co s tím?
Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Jano: ano i ta moje ctecka (www.snarfware.com/) umi nastavit jak casto se ma kanal aktualizovat a u ostatnich rss kanalu mi to jde nastavit, ale u RSS z financnika mi nedovoli nastavit mene nez 10hodin, je to proto, ze ve zdroji RSS feedu je receno, jak casto muze ctecka tento zdroj aktualizovat a ta moje jak na potvoru tohle respektuje. :-)

Konecne jsem nasel ctecku ketra je mala, rychla, se zajimavymi vychytavkami a ted tohle ... :-( Ctu RSS z forexove sekce a tam informace za 10 hodin je mi na nic ...
Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobry den.
Dal by sa v RSS udaj o (cas, ako casto sa aktualizuje) znizit zo 600 minut (10 hodin) napr. na 10 minut?
Myslim, ze 10 hodin je nepraktickych a mam pocit, ze ten kto nastavoval na hodnotu 600 chcel asi povodne nastavit 10 minut, len si pravdepodobne nevsimol, ze nieje v sekundach ale v minutach.
dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 year later...

Teprve dneska jsem objevila kouzlo RSS ctecky a musim pochvalit financniky, ze je to opravdu super, ze ji sem pridali. Doposud jsem se snazila prihlasit se ke cteni diskuzi pres tlacitko "sledovat toto vlakno", ale vzhledem k tomu, ze mi to do e-mailu jenom posilalo odkazy, tak to nebylo moc prakticke. Navic jsem touto cteckou ziskala i docela prehledny pristup ke vsem clankum (ukazuje mi to 423 clanku, prvni z 8.10.2005), takze uz konecne nemam pocit, ze mi utece nejaka informace, kterou bych mela vedet :-)
Takze DIIIIIIKY MOOOOC!! (tu)

P.S.: pro inspiraci ostatnim - chtela jsem ctecku, co bude pristupna nejen na jednom PC, ale na webu (at muzu vyuzit i ten cas v praci nejak smysluplne :), takze jsem nakonec sahla ke ctecce googlu (google reader)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...