Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Problém s přihlášením k paper tradingu IB


martymaker

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Pokud nechci platit za data a chci si jen vyzkoušet platformu, k tomu je demo účet. Pak mám data zpožděná a možná i neúplná. Je to jen zkouška platformy, ne obchodování.

Ale paper trading účet používá k obchodům živá data. Je to na zkoušení obchodování. Proto je úplně logické, že na reál účtě musí být peníze na to, aby bylo z čeho strhávat za data. Sice je to jen "pár drobných", ale ty peníze tam musí být. A pokud tam nejsou, tak bych se obával nějaké reakce ze strany IB. Minimálně, že si je dodatečně strhnou, až tam zase nějaké peníze dodáš. A jestli to bude trvat déle, tak bych tipoval, že ti zruší účet. Nemyslím si, že by na tebe poslali exekutora. Ale možná bys měl problém si u nich v budoucnosti otevřít účet znovu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj mám dotaz k tomu fundování účtu. Po tom co se od června zvedla částka pro založení účtu ze 2000 na 5000 je to určitě pro mnohé včetně mě dost čára přes rozpočet a proto mě zajímá jestli je možné například účet založit a fundovat těmi 5000 usd a poté řekněme po měsíci například z toho účtu vybrat 2500 zpět???
Zůstatek by byl potom 2500 což je více než 2000 a tudíž teoreticky by to mělo stačit pro to aby mi dál chodila data.
Ale jde to tak opravdu? Není někde nějaké omezení? Hledal jsem na stránkách IB, ale nic takového jsem nenašel, proto bych se rád zeptal někoho kdo už tam účet má nebo má podobnej problém jako já.
Jde mi primárně o živá data abych mohl začít papertrading, tudíž minimálně tak půl až třičtvrtě roku bych zbylé peníze nepotřeboval. Pokud máte někdo nějaké informace které by mi pomohly tak bych byl rád. Nerad bych totiž abych pak třeba řešil s IB že jsem udělal něco co se nesmí a porušil nějaké jejich podmínky apod.

Filda :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

ZDRAVíM TRADERI,

mám dotaz ,
aktivoval som si paper trading , ostrý účet mám fudovaný na 5K , a z IB mi včera prišlo že moj paper trading "is available" ale nemožem sa k nemu prihlásiť. keď dám username a password na ostrý účet tak to ide a keď dám username a password na paper trading , ktorý mi oni poslali tak to nejde?????
Čo mám urobiť aby to išlo???
Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím ,
mám už druhý deň , aktivovaný paperučet a stále sa naň nemožem napojiť. Stále mi vypisuje " Please check the CAPSLOCK key , username must be lower case, and password are case sensitive. Please note that login is possible beginning the day after account approval."
Myslím si že dávam správne heslo teda to čo mi poslali , takže neviem v čom je chyba....????
Ďakujem za každú radu.
Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 years later...

Zdravím všechny!

Toto je můj první příspěvek (dotaz ;) ) a ředem se omlouvám, zda je už někde zodpovězen. Ale po 2 týdnech intenzivního a bezvýsledného hledání se o mě pokouší zoufalství...

Oč se jedná:

Problém: nemohu dostat (jakákoli) data do ***paper*** accountu (a posléze do Sierry)

Situace:
- Mám "ostrý" IB account již více než 2 měsíce, fundovaný 25 kUSD+, funguje (live data běží, propojení se Sierrou též OK)
- Mám k tomuto hlavnímu IB accountu i ***paper*** account: přihlásím se bez problémů, ale nedaří se mi tam dostat žádná data (potřebuji live - stejná, jako v "ostrém" accountu)
- V "ostrém" accountu mám zaškrtnuto " Share real-time market data subscriptions with paper trading account. Note that due to regulatory laws only one of these accounts can have an active session at any given time. "

Děkuji,
Fred

P.S. Ještě jednou se omlouvám za potenciálně duplicitní dotaz... (Kde je v tom případě dotaz resp. odpověď původní?)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky, Hugos!

1) Data v PAPER accountu v TWS běží (pochopitelně 10min. zpožděná, ale "hýbe se to" a hodnoty zhruba odpovídají)
2) V Sieře jsem musel změnit v "Date/Trade Service Settings -> Connection Details" User Name & Password na PAPER account

=> Data se pak v Sieře po otevření příslušného chartu objevila (dokonce i v "mém" layoutu) a sice tak, že se zobrazil SNAPSHOT posledních dat (současnost - 10 min.)

ALE: je to SNAPSHOT, i.e., ta data se neupdatují; po zavření a opětovném otevření daného chartu v Sieře se objeví "aktualizovaný" SNAPSHOT :-(

Nějaký nápad, jak data rozpohybovat (jako mi to prima běží v "ostrém" accountu)?

Ještě jednou moc díky!
Fred

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...