Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart- paper traning


phaet1

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Este by som mal jednu otaocku. Ked pustam playback a dam pauze tak cas nestoji uplne ale sa spomaly na klasicky cas, teda 1 minuta je naozaj 1 minuta. Neda sa to stopnut uplne?

Tiez mam pocit ze playback nereaguje okamzite ale po pauznuti mi tam este hodi 2-3 ticky, co je dost neprijemne a vatcinou uz do pozicie vstupit nemozem. Nestava sa vam to?

Vdaka
Alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim
Mam otazku k nastaveniu casu v Siere.
Povedzme ze testujete data v case 15:30-22:00. Ak si necham zobrazovat pri replay len tento casovy usek ktory chcem testovat , ucini sa tak. Problem je v tom , ze v case ktory sa nezobrazuje , teda ktory netestujem, moze nastat a aj nastava, vyrazna zmena ceny (povedzme skok o 5-10 bodov pre ER2).
Teraz k podstate. Ked zacne novy den o 15:30 indikatory SW a CZI su znacne skreslene a cca 2-3 hodiny sa nemenia (ak nastane takyto skok), bez ohladu na to co robi trh. Ako toto riesite, nechavate si zobrazovat celych 24 hod, alebo proste preve 2-3 hodiny neobchodujete?
Vdaka
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alter, při gapu normálně obchoduju od začátku dne. Cenu mám zobrazenou od 15:30. Jediný co tak první ZLR po gapu mi nedává dobré výsledky, jinak neřeším.. Jestli to chceš skusit jinak, tak by možná stačilo skusit zbrazení 14:30-22:15 - To je doba kdy většinou, když nějaký nastane, nastává pohyb. Mělo by to cci trochu líp vykreslit, bez větších výkyvů. Ale je to jenom úvaha. (obchodvat samozřejmě od 15:30)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Význam to má tehdy pokud se snažíš zachytit úvodní pohyb po otevření. Tím, že si dáš 24 na úvodní půl hodinu můžeš dostat pattern který vezmeš a zachytíš úvodní pohyb. Pak přepneš zpět a jedeš už v normálním režimu. Osobně to tak nedělám (zatím to testuju) ale všiml jsem si že to tak pár lidí dělá a daří se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...