Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart- paper traning


phaet1

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Sierra neni poskytovatelem dat. pouze ti pronajima svuj charting program. data musis brat od jinud nebo ti je nekdo posle a ty je off line projizdis.
nez se zeptas, kde je sehnat, najdi si diskusi na SCMagic. objednas si soubor historickycu ID dat(doporucuji 2sekundova) a pak muzes testovat do aleluja

hodne uspechu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chci požádat o radu, zda-li mi pro backtesting, k získání historických denních dat v "Sierra" stačí "level 3" který mám, nebo zda-li musím mít alespoň "level 8" - chci se ujitit zda-li jsem to dobře pochopil ( anglicky umím jen chabě). Zkoušel jsem si historická data spustit dle "Šebíkova" návodu pomocí "Ctrl-R" ale neukázalo mi to data starší než cca 6 týdnů.
Děkuji za pomoc Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano chci si zobrazit pro Backtesting např: 6 měsíců stará denní data. Kolega Lukáš, kterému moc děkuji mi již sdělil že si musím zakoupit data např.: od SCMagic a pak si je v Sierra pouze přehrávat. Četl jsem však že se snad i zmíněná 2sec.data rozchází s realitou pokud chci obchodovat ER2 WOODIEHO paterny intradeně. Je ještě nějaká vhodnější varianta než SCMagic a kde lze zakoupit?
Děkuji za pomoc Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

mám takový dotaz, zaregistroval jsem se na stránkách Sierra Chart a stáhnul jsem jsem si Sierru. Zatím mám 12ti denní free užívání. Můj dotaz zní, bude fungovat Sierra na PC, které není připojeno k netu? Zatím nemám doma net připojení. Pár dat pro načtení mám, Tsim+ také, chci se se Sierrou zatím seznámit a zkusit nějaký backtest, než si zaplatím další čas na užívání.

Díky za odpovědi

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...