Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

Dobrý den
Stále mám problém s dowloadem dat. Nevím v čem může být problém. Stává se mě, že občas Sierra starší data načte a občas vůbec ne. Mám poslední verzi TWS a Sierry. Už jsem zkusil přeinstalovat TWS i Sierru, ale stále se vyskytuje tento problém. Když použiji výše uvedený postup, tak ne vždy to vyjde.
Tak mě napadá, není už snad problém někde na mém PC? Máte někdo s tímto podobnou zkušenost? Patrně něco asi dělám špatně, ale nenapadá mě co.
Skoro pokaždé mě to vypíše hlášku o chybném API. Přitom třeba jeden trh stáhne ok - ER2, a další např. YM nestáhne vůbec nic.
Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Everest:
Od 11.12 mam taky tento problem. Preinstaloval jsem TWS, Sierru, Javu - mam novejsi. Nehlasi uz o chybnem API, ale obcas data nenecituje.
Resim docasne problem tim, ze po zapojeni Sierry zadavam: File_New/Open Intraday Chart_potom konkretni komoditu zvlast: YM-200803, ES-200803 atd...
Vlad

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
taky mám poslední dobou problém s daty(siera/tws).Někdy při prvním zapnutí siery daný den se data vůbec nestáhnou.Na grafu to pořád hlásí "stahování dat" a asi po 5 min.mě to nahlásí,že se vyskytla chyba při stahování.Sieru vypnu a znovu zapnu a pak už je vše ok.(ted už ani nečekám těch 5 min.udělám to hned po chvilce když poznám že se to "kouslo")

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já si nemyslím, že je problém v PC. Mám Sierru 231 a poslední verzi TWS. Přibližně od doby, kdy mám nainstalované poslední TWS, tak se mi to chová přesně stejně jako boraxovi - problém s načítáním dat po zapnutí. Řešením je vypnout a znova zapnout Sierru, data se potom načtou. Pokud se ale stahují data za delší období, tak se většinou podaří nahrát pouze jeden (první) trh, další už nejdou žádným způsobem stáhnout. Vzhledem k tomu, odkdy se tato chyba objevuje, myslím, že je problém v TWS.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dorbý deň,

asi to sem nepatrí, lenže žiaľ ešte nemam dostatok prispevkov, aby som si mohol urobiť vlastnú tému tak to hodim sem ak to nebude vadiť.

Pozeral som sa po iných príspevkoch, ale nikde som nenašiel, koľko stojí predplatné sierry na rok, ako sa da objednať, či sa da aj za SKK, ši sa tam dá aj realne kupovať akcie a či to, čo si teraz objednám (ak by som si objednal) či to bude ten istý program ktory je ukázany na tejto stránke pomocou videa.

Som ešte úplný začiatočnik, tak prosím berte túto otázku s naďhľadom.

Igor.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Můj dotaz se týká ID dat pro Sierra Chart, konkrétně pro zobrazení grafů volume /např.2000/. Zjistil jsem, že data, která mám od Interactive Brokers jsou pro tento typ zobrazování nevhodná. Reálná data prostě vypadají jinak, něž když je potom přehraji - vyloženě se zobrazuje jiný typ svíce, při reálu to přeskakuje a nedá se dle toho přesně obchodovat, jelikož to nesedí s backtestem. Nerad bych SC opouštěl, jelikož jsem si na ni zvykl a v začátcích nechci přebíhat od jedné platformy k druhé. Má někdo zkušenost s jinými reálnýmy daty, která bych mohl použít pro SC v kombinaci s IB pro volume grafy? Vím, že na stránkách sierry je více poskytovatelů, ale z toho bohužel nejde poznat, který se pro toto hodí.

Děkuji Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...