Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

To:13Ito90

cena siery se nedá přesně vyjadřit,protože existuje několik různých levelů,každý z nich má různou cenu a s tím spojené možnosti daného levelu.Zkuste mrknout na www.siera.com -pricing,tam je tabulka cen abyste měl aspon trochu představu o cenách(cena je vždy na 1 měsíc)Existuje i nějaká měsíční sleva podle délky na kterou si sieru zaplatíte.Pokud vím tak to jde platit bud za USD nabo za CZK zde přes finančníka.Moc nerozumím "kupovat akcie",ale tento program je pouze na zobrazování grafů(není to obch.platforma)a pokud jste myslel pouze to jestli program zvládá zobrazování grafů akcii tak ano(musíte mít ale od brokera přísun dat).

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diki....veľmi si mi pomohol

a napisal som preklep..myslel som kupovať komodity a nie akcie, ale z toho čo si napisal je zrejme ze program je len prehliadac grafov..a ešte ak by si mohol...tá verzia ktorá je ako ukážka na tejto stránke(ten videotutorial) či to je najnovší program od sierry,ktorý sa dá aktuálne kúpiť.

Dik

igor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 13Ito90:

Sierra Chart je jeden program, ale průběžně probíhá jeho vývoj a aktualizace. Ve videotutoriálu se pracuje s verzí 111, v současné době je uvolněná verze 239. Nákupem uživatel získává právo po určenou dobu program užívat. S kterou verzí pracuje, je jeho věc - může si instalovat libovolnou verzi, na stránkách výrobce je k dispozici nejenom ta aktuální, ale i verze starší. Ke všem je k dispozici dokumentace. Doporučuji prohlédnout si web www.sierrachart.com, který je poměrně přehledný a jsou na něm uvedeny všechny základní (ale i detailní) informace.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

borax:

přesně tak, po updatu už se ten problém nevyskytuje a data se stahují normálně. Protože se s tím potýkalo víc obchodníků, chtěl jsem svoji zkušenost napsat jako upozornění a návod na řešení do diskuze, ale všiml jsem si, že už to tady bylo uvedené a nechtěl jsem vlákna zaplevelovat opakováním. Ale teď už je to jedno, zopakuji to ještě souhrnně, třeba to někomu pomůže: V předchozích verzích TWS (37 a 38) se vyskytuje chyba při stahování dat do Sierry. Data se někdy nenačetla (na začátku dne při prvním spřipojení Sierry na TWS to byl pravidelný jev) a bylo třeba buď restartovat Sierru nebo znovu načíst data (postup zde byl několikrát popsán). V některých případech ale ani tohle nepomohlo. V poslední verzi TWS (č. 39) je již problém odstraněný. Pokud se s tím ještě někdo potýká a nepotřebuje z nějakého důvodu pracovat se starší verzí TWS, stáhněte si verzi aktuální a data se budou načítat korektně.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda je možné propojit Sierru s IB,když zatím nemám potřebné peníze na účtě?Chci do sierry živá data.Mám ji zakoupenou na půl roku a ted bych chtěl jiná než EOD data.Přinejlepšim zadarmo.Slyšel jsem že když propojíte IB s Sierrou tak jsou zdarma,ale já bohužel nemám potřebné peníze na zavedení účtu u IB.Poradíte mi?děkuji za připadné odpovědi.Hodně štěstí v obchodech. kairon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím 911 :-) ,/př.kohokoliv kdo by věděl/ - a prosím o pomoc. Stephan se snaží poradit,ale zatím se nám nedaří - zprovoznit Infinity AT demo živé grafy v Sieře. Platforma běží běz problémů.
1. Stáhla jsem Sierrachart Infinity level 20 /?/,při pokusu o připojení hlásí,že tento level nepodporuje tuto službu,že vypršela doba užívání - aniž by mi bylo umožněno ji čerpat.
2.Jelikož jsem si před 4 měsíci předplatila Sierru na rok, změnila jsem level 3 na level 4, zkusila jsem změnit uživatelské jméno a heslo na zaregistrované v Demu - a hlásí mi špatné heslo nebo uživatelské jméno.

Jestli 1.souvisí s tím,že před objednáním jsem čerpala možnost zkušební verze na 12 dní vyzkoušet Sierru?Potřebuji vyzkoušet demo,než se pustím do živého obchodování... Určitě se jedná o maličkost,ale nevím jak na ni....Děkuji všem,Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj Petro,

nejak presne nevim, v cem je problem. pokud mas zaplaceny Level 4 tak zkus jednu vec. odinstaluj Sierru kompletne a stahni si AT platformu.demo. soucasti toho baliku uz je i Infinity chart (coz je sierra). instaluje se vetsinou do c:\program files\yes(trader)\sierra

pak pust sierru a zkus v nasteveni nastavit sim.ucty. to jsou adresy neco jako york....neco tusim a myslim nejake cislo.

nevim jestli sem ti pomohl. uz si to s tim demem nemapatuju a vim ze to menili. snad se tu nekdo najde s odpovedi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Lukáši /?/,

přesně to radí Stephan ,problém je v tom, že nemohu najít způsob,jak Sierru odinstalovat,chybí ji ovladač pro odinstalování, pouze možnost odstranit. Nejsem PC expert,proto jsem hledala pomoc u člověka,který se jimi zabývá,ale nevěděl si rady taky . Mám Visty,nejspíš to bude to celé...každý na ně nadává a zatím jsem nepotkala nikoho,kdo by jim rozuměl. Prosím,nevíte někdo,na koho se v Praze obrátit? Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o pomoc Petra /administratora/, protože vím,že má Visty - problém viz výše:

Sierra je smazaná z C:/Sierra, ale zůstal username a heslo ,pravděpodobně ve Windows Vista v registrech a nevím jak je vymazat. Pokud někdo ví,jak se ve Vistách dostat do registru,dám půl království....:-) Problém je v tom,že po otevření Sierra Infinity AT DEMO se okamžitě automaticky přenastaví username a password na původní placenou verzi,tzn.,že demo hlásí špatné pasword a username.
Vše ostatní jsem vyřešila přes podporu ,ale s tímto jsem fakt v koncích.Děkuji ,Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...