Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technická poznámka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 141
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

to maitreja, Martinek,

ďakujem za ochotu, teda nie že by som kôli tomu nemohol spávať, k tomu čo hladám a čo ma zaujíma sa vždy nejako dopracujem, len som si všimol, že mi tam vyhadzuje tie iste témy v ktorých boli doplnené príspevky naposledy 12.3., takže to asi nebudú nejzhavejsi_ diskuse. Takže ešte raz ďakujem za snahu pomôcť, len som chcel vedieť či je problém u mňa alebo na stránke. Kedže je u mňa, tak už ho nejako z tej bedne vymlátim. :)

Díky
Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den,

předem bych chtěl poděkovat za skvělé finančnické stránky.
Můj, myslím velmi důležitý, postřeh se týká toho, že jsem si poslední dny všiml, že některé příspěvky jsou vkládány do diskuzního fóra až s velkým zpožděním.

Potom je problém číst diskuzi, protože se tam objevují zpětně příspěvky, které už si nikdo nepřečte.

Já například dal příspěvek, který se tam objevil až za 2 dny a spousta jiných novějších příspěvků jej "předběhlo". Takže už se k němu vrátí jen lidé, kteří si budou vlákno v budoucnu číst celé od začátku. Stejného problému jsem si všiml už i u jiných vláken. Potom časová posloupnost ztrácí smysl.

Možná je problém jen u nesynchronizovaného schvalování příspěvků.
Věřím, že to půjde nějak napravit. Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

viz pravidla diskuze: .... Diskuzní fórum na serveru Financnik.cz je proto moderované. Konkrétně to znamená, že každý vložený příspěvek prochází ručním schválením administrátora....

Dlouhodobější uživatelé, jejichž příspěvky mají hlavu a patu a nějaký přínos, mají nastavená práva automatického schvalování. To však nepřichází nijak automaticky.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

na adminy:

Petře nebo Tomáši mám jednu velkou prosbu. Nemohli byste do fora prosím přidat možnost, aby se každýmu zobrazoval ve vláknech u kontrétních příspěvků třeba oranžovej čtvereček, kterej by značil, že jde o nový příspěvek, který ještě nečetl? Z prvu jsem hledal jestli se to nedá někde nastavit a nic takovýho jsem nenašel. Je to zásadní věc, která je dostupná na všech forech tak jsem se divil že jsem to zde nenašel. Hodně by to ulehčilo orientaci a hlavně zkrátilo čas potřebný pro projetí svých vláken pač takhle člověk buďto musí kouknout na datum a nebo pročítat i starší příspěvky než zjistí, který že už četl a který ještě ne :( Byl bych opravdu rád kdyby se Vám to povedlo zahrnou do fora.

Děkuji moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja mam stejny problem. Cookies povolene mam, v nastaveni fora jsem take hledal.... zatim bez uspechu.

V seznamu diskuzi mate napr. diskuzi "Brokeri", u toho mate cislo ktere rika kolik prispevku ma clovek neprectenych (1 novy).
Pokud se posunu o uroven niz tj. do "Brokeri" tak tam vidim vlakna u kterych je napsano "novy" uz bez cisla.
Pak si otevru konkretni vlakno abych videl prispevky a tam nejsou nijak oznacene ty "nove" prispevky.
Defacto si musim pamatovat kdy naposledy jsem to vlakno cetl.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...