Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SierraChart+Woodie+Free/lacne live data


SonnY

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, program Sierra chart používám cca 2 roky live a nyní jsem narazil na nějaký podivný problém, se kterým si už nevím rady a proto se obracím na toto fórum. Nyní mám aktualizovanou Sierru na verzi 334 a napojenou na IB. Od upradu na tuto verzi nemůžu stáhnout data do Siery - do Chartbooků kde je přednastaveno vždy několik grafů. Stáhne se pouze nějaký časový úsek dat např od 15.8 08 do 10.9.08 (tento úsek nedokážu ovlivnit) a pak pokračuje pouze dnešním obchodním o dnem od okamžiku otevření chartbooku. Ještě horší je to u denních grafů, kde stáhne a otevře většinou pouze dnešní obchodní den a pokud graf každý den otevřu, tak přidá denní svíčku = za 20 dní mám dvacet svíček (historie žádná). Pak otevřu např. ETF na SPY a zobrazí v pohodě celou historii , kterou poskytuje IB (myslím, že je to 20 dnů.) i s dnešní denní svíčkou. Zatím jsem nepřišel na způsob, jak to opravit. Změna počtu dnů v nastavení " Download intraday data backfill" nahoru nebo dolů nic neřeší. Někdy se mi podaří stáhnout nějakou historii změnou data v GRAF/download history data ale funguje to opravdu pouze někdy. Připadá mi to, jako by IB neposkytovalo data nebo bylo zahlcené, možná někde špatné nastavení přenosu dat. Často i uprostřed stahování včerejší historie do chartbooku nahlásí "Download failed" a pokračuje dnešním dnem aktuálním okamžikem. Přeinstalace na starou verzi Sierry nic neřeší, jakoby došlo k nějaké změně nastavení v platformě IB po aktualizaci na Sierru 334, které tam již zůstalo. Velmi mě to omezuje v obchodování, zvláště na denních grafech. Pokud někdo dokáže poradit budu velmi vděčný. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Problém stahování hist dat z IB, je asi takový-co jsem sám vypozoroval.Pokud stahuješ nová historická data, nedo data ve kterých máš velkou mezeru, behem US obchodních hodin,tak se načte jenom část dat pak je cca 20dní mezera a pak začinají data aktuálním dnem a aktuálním časem. Tato mezera se při startu další den většinou vyplní.nejlépe je zapnout stahování dat mimo obchodní hodiny a backfill jede bez problému.
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj vespolek!
Mám problé s daty do sierry 360. Koupil jsem packet 5 i s historickými daty.Rozhodl jsem se obchodovat intradenně a
začínám backtestovat. Měl jsem představu, že pokud zaplatím tento datový balíček na celý rok, budu mít
k dispozici postupně všechny data pro jednotlivé trhy(samozřejmě spožděné, očekával jsem i několik dní).
Leč po prvním nahrání historie vybraného trhu(na př. u ES dokonce jen 32dní) se dále nic neaktualizuje.
Otevírám vše v chartbooku, různě měním nastavení dnů v data/trada Servis settings, leč žádná odezva.
Zkusil jsem vymazat data jednotlivých trhů a znovu nahrát, ale časový rámec zůstal nezměněný.
Pokud máte někdo informace, tak předem dík.


Modrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 2 months later...

2 All co shaneji WoodieCCI V Siere je primo studie, ktera se jmenuje Woodies CCI Trend - pres F6. Staci si upravit grafiku + pridat jeste jeden indikator Commodity Channel Index s periodou 14 - vymenit mu bar za line a vysledek pak muze vypadat nejak takto... Ty stare dll stejne na nove Sierre (verze 629) s nejvetsi pravdepodobnosti nebudou fungovat, protoze se zprisnila syntaxe pro programovani studii a velka cast starych studii prestala fungovat. (Stalo se zhruba pred pul az rokem... nevim presne) Rob

13883

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pouzivam sierru 629, se zobrazenim WCCI se vsemi podpurnymi indikatory nemam problem (Analysis/woodies for range charts - new) - neni to primo ve studies. To jen pro info. Ted opet otevru tema levna data pro backtesting. Nasel jsem zde nekolik zdroju ale zda se ze vsechny skoncily svuj servis. Co pouzivate pro backtesting symbolu emini Russel a komodit jako zdroj levnych/free dat??? diky

13940

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
Chci začít backtest trhů (e-mini S&P 500, e-mini Dow-jones a e-mini Russel 2000) samozřejmě v kombinaci Sierra package 3/26$(obsahuje rok historických intradenních dat právě na backtest mích vybraných 3 trhů) a Woodies CCI.
Bude tady někdo tak hodnej a napíše mi jestli je tato kombinace zrealizovatelná z pohledu vybraných trhů vs. woodie vs. package 3. Papertradovat bych chtěl na datech od barchart. Díky moc za Vaše reakce a poznatky Respekt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 year later...

×
×
  • Vytvořit...