Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Zdar všem, nejprve bych chtěl říct, že nevím kam mám dotaz umístit, proto sem ho umístil sem... snad tu nebude vadit, dyby ano tak ho prosím smažte. A nyní k dotazu... v manuálu se autoři zmiňují o různých filmech s námětem obchodování komodit... uvádí film Záměna.... nevíte tedy ještě o nějakých dalších filmech s námětem komodit? dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 181
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

To by me taky zajimalo ktere filmy jsou o tomhle oboru.Tu kazetu Zamena bys mel snadno sehnat.Jinak kdyby nekdo vedel jeste o necem dejte prosim vedet.Ja nasel tohle

Riziko ("Boiler Room"2000)
Wall Street (r. O.Stone, 1987)
Záměna (Trading Places, 1983)

Tak najit Zamenu na VHS na netu trva par vterin.Chtel jsem ti to sem dat,ale nevim jestli by to nebyla reklama a neni nic jednodussiho nez zadat v ceskym vyhledavaci "Trading Places VHS"
PetrM - ten film "Makler" - muzes mi prosim napsat kdo tam hral nebo originalni nazev?Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martinku,mas pravdu - Google taky pouzivam a z nasich pak Seznam,ale presto myslim ze jsem se neptal tebe kdo v tom filmu hral.Proto nevim proc jsi mi odpovidal,kdyz ti to dela takovy problem.Kdyz neco hledam a nemuzu to najit(napr v googlu slovo "makler" obsahuje 7 540 000 odkazu.Kombinace slov "film + makler" 638 000 odkazu a ve finale nejcasteji na nejaky jiny film "Der Makler"),tak je proste snazsi se zeptat,nez ztracet cas zbytecnim hledanim - pokud to nepotrebuji vedet ted hned.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PD,

nebylo to mysleno jako urazka nebo neco podobneho. Zkratka mi prijde hloupe, ze se forum neustale plni zbytecnymi dotazy, na ktere dokaze kazdy prumerne inteligentni clovek dohledat odpovedi behem doslova par sekund. Moje reakce byla spis povzdechem a snahou, aby ses nad sebou zamyslel a priste zkusil nejdriv hledat, ne aby ses urazel a citil se dotcen, ze si nekdo dovolil doporucit vyhledavani na Google. BTW rado se stalo (za ten odkaz na CSFD).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neurazil jsem se ani nic jineho.Mne prijde hloupe plno veci ktere tu neresim,pokud me dotycny neoslovy.Kdyz vim,ze je film co se jmenuje "Makler" a to je vse,tak je pro mne snazsi se zeptat na dalsi voditko (nazev v originale,obsazeni,...).Jestlize na to staci par sekund,tak jsem podle tveho meritka podprumerne inteligentni - to urcite "rozdejcham".Nebudu se nad sebou kvuli tobe zamyslet,hledat jsem zkousel,nejsem urazen ani dotcen.Vyhledavace znam.Ze se "rado stalo" se mi nezdalo a to je vse co jsem k tomu chtel rict,protoze tohle nikoho nemuze zajimat a za coz se ostatnim omlouvam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PD,

fascinuje me, jak se dokazes rozjet kvuli dobre minene odpovedi, ktera ti jeste odpovi na polozenou otazku:

-----
PD: Stacilo by se kouknout na CSFD - www.csfd.cz/film.php?14760

Je to dost pekne udelany film. Docela dobra ukazka toho, kam muze vest disciplinovany a predevsim nedisciplinovany trading. :-)
-----

Me tvoje inteligence absolutne nezajima, ale nemam rad podobne zmatene vypady. Ale pardon, ze jsem vubec v dobre vire reagoval, uz to neudelam.

Tvoje vec, tvuj boj s egem... Hodne uspechu. Howgh.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...