Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

prodej knih


beginner

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli by zde někdo neměl zájem o knihu od Larryho Williamse:
Trade Stocks & Commodities with the Insiders - Secrets of the COT Report.

Kniha je v naprosto perfektním stavu, zde je na ni odkaz na amazonu: www.amazon.com/gp/product/0471741256/sr=1-1/qid=1154266904/ref=sr_1_1/103-4878993-3393433?ie=UTF8&s=books

Nabízím ji za 800 Kč. Pokud má někdo zájem, ozvěte se mi na e-mail.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Zdravim vsetkych,:))

chcel by som sa spytat, ze ked si chcem objednat nejaku knihu z amazon.com, ze ci s aplati iba za cenu co tam je, alebo aj postovne a priblizne kolko, ze kolko trva kym pride home a cez co to posielaju(ups....) a tak... dik.. akurat pozeram ze k cene je priratane nejake shippingm, co to je tiez neviem......dik za odpoved..

Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby

preji hezky nedelni rano,

chtel bych se zeptat zda-li by mi nekdo mohl pomoct.
chtel bych si koupit jednu z internetu.
pokud by tady byl nekdo tak ochotny a objedal ji, a pak mi ji posal na odbirku,nebo bych si pro ni prijel.
nemam kartu na objednavani na internetu,nebo jak se to dela-placeni
pokud bude mit nekdo zajem rad to uvitam.

dekuji

LUKY

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Našel jsem zajímavý odkaz na stranky, kde můžete objednat knihy z Amazon.com zde v Čechách za koruny. Cena je sice vyšší, ale zase je o dost nižší, než třeba objednávat z Německa. Hledal jsem jak objednat "The Encyclopedia of Commodity and Financial Spreads" a našel jí tam za 1198 bez 5% DPH. A ještě ten odkaz: www.libris.cz
Doufám, že to nespadá do nepovolených příspěvků. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Dobrý den, rád bych nabídl nejen začínajícím traderům použité knihy o tradingu, a také knihy motivační, zejména od autorů L.Williams, Dr.Elder, J.Ross, Brandon Bays apod. Některé z těchto knih jsou doporučované na tomto serveru. Já jsem knihy přečetl již několikrát a nyní pouze leží v knihově. Myslím, že by teď mohly pomoci někomu jinému. Seznam těchto knih přikládám. S pozdravem Ruda

16383

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je přímo na kurzech Finančníku možné zakoupit nějakou knihu. V merku mám DLOUHODOBÁ TAJEMSTVÍ KRÁTKODOBÝCH OBCHODŮ, Larry Williams; Vstupte do mé obchodní místnosti: kompletní průvodce obchodováním" od Dr. Eldera popřípadě Trading Coach...

Děkuji za reakci ;)

(myslím, že toto je to pravé fórko na dotaz)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...