Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

JAK ZAČÍT


DANDYS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 124
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Určitě - obchoduje se přes platformu, takže je to podobné, jako kdybyste psal texty v anglické wordu :)
Spousta lidí zde obchoduje přes IB, aniž by anglicky hovořila. Navíc pro obchodníky co si otevřou účet přes Finančníka je k dispozici poměrně rozsáhlá česká publikace "jak na to" - viz www.financnik.cz/art/nastroje/obchodovani-s-interactive-brokers.html
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den. Jsem absolutní nováček a začínám se teprve rozkoukávat. Prozatím se prokousávám prvotním studiem. Celý server je velmi srozumitelný, ale přesto všechno jsem nenalezl přímou odpověď na tuto otázku : Dá se začít obchodovat na burze komodit a mít méně než 90.000,- Kč? Nebo ,když mám méně, jsem odsouzen jen do pozice papírového obchodníka, který si to bude pouze zkoušet doma u PC?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Marvynek,
90 tisíc dnes díky slabému dolaru už není tak málo peněz.
Samozřejmě to není na "velké komodity", ale třeba přes IB už jde začít obchodovat řadu věcí.
V případě komoditních trhů bych pozornost doporučoval např. na Eurodollar, kde s podobnou částkou lze pozičně přežít, byť samozřejmě zisky nebudou závratné. S cca 4000-5000 dolary pak lze začít případně intradenně obchodovat emini futures.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...