Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro zacatecnika


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

neis:

nejjednodussi a nejlevnejsi volbou je MALOVANI ve windows. Komfortni reseni pak nabizi napr. program SnagIt!, ktery uz ale neco stoji..ale je opravdu velmi luxusni na praci se screeny..(v malovani i snagitu se pak screeny vytvari pomoci tlacitka PrtScr na klavesnici..v malovani se pak vkladaji pomoci ctrl+v nebo Upravy-vlozit)

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vdaka Majkll, lovil som v pamati po nazve programu (SnagIt) ... tak ci tak potom som zistil - ze ked to dam "vytlacit" - => vytvori subor s priponou .MDI - co je microsoft office document imaging .... zatial ucelu posluzi super :)
I tak - vdaka ti moc, myslel som , ze nikto neodpise, Peter.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 4 týdny později...

Mate nekdo zkusenosti s nejakou platformou v Cechach?

Ja jsem zkousel XTB-broker a Plus500

Ta prvni je skvela na backtesting (i kdyz ji chyby nejake pekne indikatory napriklad Woodiho CCI) ale klavesa F12 je uzasna (udela dalsi krok)
Ta druha je zase skvela pro paper trading.

V obou si muzete zalozit demo ucty.
Navic pro zacatecnika je o to jednodussi ze nemusi vybirat konkretni psenici, ropu nebo zlato - je tam jen jedna... (asi ta prave nejvice obchodovana).

Muzete prejit do opravdovych uctu, kterou jsou v CZK - myslim ze pro zacatek temer idealni.
Plati se tam pomoci spreadu (maji jinou nakupni cenu nezli je v trhu).

Mate vy nejake zkusenosti s ceskymi platformami?
Kde vy jste zacinaly s tradingem za opravdove penize?
Diky Kve

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kve

Mate nekdo zkusenosti s nejakou platformou v Cechach?
- Nie, lebo žijem na Slovensku. Ale každý kto žije v Čechách a obchoduje , má tam skúsenosati s nejakou obchodnou platformou.

Ja jsem zkousel XTB-broker a Plus500 .
- To je dobre. skúšaj ďalej

Ta prvni je skvela na backtesting (i kdyz ji chyby nejake pekne indikatory napriklad Woodiho CCI) ale klavesa F12 je uzasna (udela dalsi krok)
- Pekne farebných indikátorov včetne niekoľkých verzií wcci nájdeš na internete kopu
Ta druha je zase skvela pro paper trading.
- Plus 500 by som sa vyhol veľkým oblukom

V obou si muzete zalozit demo ucty.
- To sadá skoro všade

Navic pro zacatecnika je o to jednodussi ze nemusi vybirat konkretni psenici, ropu nebo zlato - je tam jen jedna... (asi ta prave nejvice obchodovana).
- Máš predstavu čo vlastne chceš obchodovať ?

Muzete prejit do opravdovych uctu, kterou jsou v CZK - myslim ze pro zacatek temer idealni.
- Pokiaľ bude czk proti eur resp usd stúpať, je vhodné držať účet v czk. Otázne je či sa to opatí pri vyšších popatkoch českého brokera.

Plati se tam pomoci spreadu (maji jinou nakupni cenu nezli je v trhu).

Mate vy nejake zkusenosti s ceskymi platformami?
Kde vy jste zacinaly s tradingem za opravdove penize?
- doma

asi by bolo lepšie preštudovať nejaké základy a až potom riešiť výber brokera

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky za reakci.
Hlavne se ted rozkoukavam a zkousim hlavne zlato. Prijde mi ze ma malou volatilitu - pro me celkem fajn.
Jinak mam planu si tak mesic spise dva backtestovat a papertradovat. Pak pokud budu mit nejakou peknou Equity krivku tak jit za penize - uvedomuji si ze z psychologickeho hlediska je to neco jineho, a tak hledam neco kde bych mohl mit minimalni objemy nakupu. Plus500 nabizi napriklad moznost koupit jen dve unce zlata... No podivam se co tu na foru o nem pisou.

Jeste jednou diky (wcci jsem uz nasel - nejdrive jsem si ho zkousel sam napsat ale skoncil jsem u CCI ostatni paterny jsem nejak nesehnal algoritmy ...).

Jinak pokud mate k memu planu nejaky komentar - treba ze dva mesice jsou malo rad ho uvitam :) ...
Zacinam studovat ZLR u WCCI ...
Kve

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Ahojte

Prvně bych chtěl poděkovat zakladatelům tohoto webu. Udělali opravdu velký kus práce a pomohli mi otevřít oči, co se týče obchodování. Pracuju jako fin. poradce a zabývám se investicemi do certifikátu na střední dobu.

Pak jsem objevil právě tento web a začal jsem se o to zajímat více než jen, dojít do práce podívat se na graf ropy a zlata :) a jiných komodit.

Takže jsem si začal pročítat veškeré informace na tomto serveru a obzvlášť manuál o komoditách. Už asi rok a půl pracuju a díky mé práci to sleduju. Nikdy mě nenapadlo, že mě to bude v budoucnu tak zajímat. Studuju zatím jen grafy a čtu vše co se týče trhů a zpráv kolem jako např. e15

Už mě, ale nebaví jen pozorovat grafy. Chtěl bych už zkoušet nějaké taktiky a strategie. Mám jediný problém hledám zatím software, který by byl dobrý a byl Free na neomezenou dobu (ne jen 14dní)

Budu rád za jakoukoliv radu

S pozdravem

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rikimaru:
Problém s free verzemi jsou data. Sám vydávám free grafový software, ale bez dat. Zatím jsem nenašel na internetu datový zdroj, který by umožňoval programové napojení free, nebo třeba za zobrazení banneru.
Asi vám nezbude, než se omezit na trial verze, nebo bezplatné internetové služby.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...