Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA - OBJEDNÁNÍ V CZK


tomnes

Doporučené příspěvky

Dobry den

AK ma niekto podobnu skusenost - prosim poradte.Objednal som si sierru v USA,platba v banke prebehla asi pred 10 dnami...a stale nic - stale mi to spusta iba trial verziu.Objednal som si level 1 na 7 mesiacov,pretoze zatial chcem iba backtestovat,lenze takto nemozem robit nic a pritom ER2 data uz cakaju... Peter,neviete v com moze byt hacik?Vopred dakujem za radu.

Laco

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 102
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Dobry den, chcem sa spytat. Planujem si zakupit program Sierrra chart s tym, ze momentalne chcem backtestovat historicke grafy a neskor sa pravdepodobne pripojit k IB. Aky level programu by som si mal zakupit? a este sa chcem spytat ci na historickych grafoch sa da testovat Range Bars a ci to nastavenie vobec sierra podporuje. Dakujem za odpoved:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Zdravím všechny tradery...

Jelikož nemůžu zakládat vlastní téma píši můj dotaz sem, tak se předem omlouvám.
Jde o to, že bych si chtěl objednat Sierru lev.1 a to jde pouze ze zahraničí, nevím proč, ale nejde mi provést platba kreditní kartou i když by měla... Proto by mne zajímalo jestli jako občan ČR mohu platbu provést převodem, aniž by mne to otkazovalo na Finančník ? Jak jsem říkal stačí mi lev.1 a nemůžu se domluvit s platbou. Budu rád, když mi někdo poradí.

Děkuji a přeji klidnou mysl při vašich obchodech. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gautier: nevím, proč by mělo jít zaplatit SC (jakýkoli level) pouze ze zahraničí, osobně jsem SC, právě level 1, platil kartou (Visa El., u ČS) v prosinci 07 a vše bez problémů, vše přes stránky SC .. otázkou je, zda Vaše karta umožňuje platby na účty mimo ČR (což asi umožňují už všechny karty), zkuste, pls. Vaši banku a ověřit si platnost karty pro použití na internetu a platbu v zahraničí (hodně karet má defaultně zakázáno toto využití)

nebo zkuste více popsat, co vám systém píše, když to chcete platit kartou

Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gautier: s největší pravděpodobností vaše karta nedovoluje internetové platby. Toto je hodně rozšířené omezení u tuzemských platebních karet. Nejjednodušší postup je ten, který doporučuje mira_k - zatelefonujte na infolinku příslušné banky, nebo se zkuste podívat na její internetové stránky (některé banky to uvádí ve specifikacích karet, které nabízí).

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...