Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

data feed


911

Doporučené příspěvky

Tak už jsem si dal všech pět dohromady a odpovím si sám.

Ano, celkem [bold]90.75 USD[/bold] za Sierra chart platformu Package 5 (obsahuje numbers bars) + Sierra real-time data + poplatek CME burze.
Důležité je přihlásit se jednou na ostrý účet brokera (v mém případě Interactive Brokers), aby se dotáhly symboly a vše bylo funkční viz.: Interactive Brokers Live account. (You only need to connect once to your Live account initially and once every month. The other times you can connect to your paper trading account.)

Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 35
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Ahoj,

chcem sa spýtať na data pre replay backtest.

Backtest by mal byť na trhu NQ, replay, s využitím volume profil + numbers bar, na historii cca od apríla 2014 a bez fundovaného účtu.
Mám predplatený Sierra Chart pack.5, kde pri danej kvalite tickových dát sa tieto dajú použiť spätne iba cca 2-3 mesiace.(potreboval by som historiu aspoň 6-9 mesiacov)


Chcem sa spýtať, či by išlo testovať na kúpených dátach od CQG (1min, T/S, volume trade) alebo ak by ste niekto vedel poradiť inú alternatívu, bez nutnosti zakladať účet u brokera.

Ďakujem






Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 years later...

Zdravím,

chci se zeptat, mám zaplacená Sierra Chart Real Time Data Feed. Vše funguje v Sim Modu perfektně, ale když se přepnu na Live, pošlu objednávku, tak se mi Sierra okamžitě přepne do Sim Modu. Všechno už jsem zkoušel, včetně podpory a stále to nemohu rozchodit. Tak mě napadlo, jestli to není kvůli Smlouvě o výměně. NYSE PROFESSIONAL SUBSCRIBER AGREEMENT jsem neposlal, protože jsem pochopil, že je to pro profesionaly. Nebo se pletu a je třeba to také poslat?

Díky za každou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...