Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Oznámení: FINANCNIK.CZ na ČT24


Doporučené příspěvky

No tak som si pozrel oba diely a bolo to zaujimave a myslim, ze sa to CT24 celkom podarilo. Druhy diel zacina zaujimavo. Odseknutim z prechadzajucej reportaze a koniec v archive trochu zmrvili a vystrihli ho, ale co uz. Podstatne, ze nam nevystrilhi Tomasa z Petrom. Kazdopadne podla mna je to dobre a lamu sa urcite lady v nasich konzervativnych krajinach. A hlavne je to v jazyku, ktoremu rozumeju aj cesi aj slovaci. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 168
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

zdravím traderi,

ja som si to nahral na DVD a pozeral som to s mojimi synmi,/ich to samozrejme nebavilo/ ale aspoň videli kam chodím "po rozumi". Tiež som sa musel trošku pobaviť na prvých 15 minutách.
Kiežby som už aj bol v tom Vašom štádiu....... Ale ešte sa musím veľa učiť.
Veľa zdaru páni.................
Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Perfektní a hlavně profesionální vystoupení, zejména tehdy, když reportérka nutně potřebovala vědět kolik se dá na futures kontraktech vydělat, tak to Tomáš s přehledem ustál. Ale pro mě to mělo asi největší přínos v tom, že aspoň vím, jak kluci vypadají, ale Tomáše jsem po hlasu poznal hned, znal jsem ten hlas už z videa WoodiesCCI :-)

tak ať se i do budoucna daří na obrazovkách TV

Opat
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Trochu ozivime toto vlakno. Dnes som si pozrel dalsi, v poradi 4. diel Interaktivneho magazinu na CT24 a zase sa clovek dozvedel nieco nove. Chcem ale upozornit na buducu sobotu, kedy bude 5. diel a redaktorka povedala, z sa pozrieme na vsedny den brokera, tak som nato celkom zvedavy. Teda 7.10.2006. o 13:30 zacne dalsi diel. :) :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...