Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Poslední možnost zakoupit původní e-mini kurzy


Intradennímu obchodování se Finančník věnuje již opravdu dlouho – prakticky od jeho založení před 13 lety. Za tu dobu se toho pochopitelně hodně změnilo. Mění se trhy, ale i cesty obchodníků.

V intradenním obchodování se Finančník dlouho věnoval dvěma cestám – indikátorům a price action (později orderflow). To respektovala i nabídka kurzů, které jsme v oblasti poskytovali. Tomáš byl větším zastáncem obchodování s indikátory, Petr obchodoval price action (dnes spolu s orderflow).

Jelikož se dnes Tomáš věnuje již jen svému fondu a Finančník připravuje se svým týmem Petr Podhajský, budou na Finančníkovi od června k dispozici v oblasti intradenního obchodování pouze kurzy, které reflektují Petrův styl obchodování (a ke kterým můžeme poskytovat podporu).

Pouze do 31.5.2017 si tak můžete zakoupit původní e-mini kurzy pokrývající mj. obchodování s indikátory. Poté budou staženy a výuka bude soustředěna pouze na Petrovy orderflow strategie.

Po letech budou ukončeny tyto kurzy:

On-line kurz intradenního obchodování e-mini trhů – FinWin
On-line kurz e-mini 2 – FinWin

Pochopitelně, že všem studentům zůstane trvale a neomezeně přístupný obsah obou kurzů i po jejich stažení. Kurzy jsou připraveny formou on-line videí, které budou účastníkům kurzů dále k dispozici.

V případě dotazů nás kontaktujte na kurzy@financnik.cz.


Financnik.cz

(publikováno 23.05.2017, editovat ) Vytisknout tento článek

Klíčová slova použitá v článku:
indikátory, FinWin, price action

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.