Článek vytištěný ze serveru www.financnik.cz

Název článku: Finančník.cz přeje všem čtenářům štědré Vánoce a úspěšný rok 2017!
Autor: Financnik
URL článku: http://www.financnik.cz/komodity/financnik/vanoce2016.html (klikněte pro návrat)

Všechna práva vyhrazena (c) Centrum finančního vzdělávání, s.r.o
Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti Centrum finančního vzdělávání, s.r.o


Finančník.cz přeje všem čtenářům štědré Vánoce a úspěšný rok 2017!

Máme tu opět Vánoce a konec roku – a i Finančník.cz by vám rád popřál co nejklidnější svátky a hodně štěstí v roce nastávajícím!

  
Foto (c)123rf 

Dovolte, abychom vám poděkovali za to, že jste i v roce 2016 zůstávali s námi a byli věrni našemu serveru. Opět jsme se po celý rok snažili dávat vám to nejlepší a dělit se o naše neustále rostoucí zkušenosti a dovednosti z trhů a těší nás, že náš server vám i nadále pomáhá.

Dovolte také, abychom vám popřáli štědré Vánoce a velmi úspěšný rok 2017. Buďte pro příští rok optimističtí a soustřeďte se hlavně na to pozitivní. Nebojte se na sobě pracovat a chtít od života mnohem více. A pamatujte: Trhy tady byly, jsou a budou. Příležitosti jsou každý den – a doufáme, že brzy už i pro vás. Připravený obchodník nezná krize, ale jen příležitosti.

Využijte také volný čas během svátků nejenom k odpočinku, ale i k přečtení nějaké zajímavé literatury o tradingu nebo k pár novým backtestům. Takto využitý čas se určitě neztratí.

A hlavně si po náročném roce užijte trochu pohody a naberte maximum sil pro příští rok.

Přejeme všem jen to nejlepší a upřímně držíme palce. Ohlásíme se opět v pondělí 15. ledna 2017.

Děkujeme,
tým serveru Finančník.cz


URL článku: http://www.financnik.cz/komodity/financnik/vanoce2016.htmlUpozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovaným brokerem či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty či akcie, vždy a pouze za účelem studia. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat s komoditami a akciemi je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.