Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Články a tutoriály:
Seriály Komoditní Manuál Psychologie obchodování
 • První profitabilní měsíc: gratulujeme & odměňujeme!

  Měsíc září se nesl pro všechny intradenní obchodníky ve znamení skvěle trendujících trhů. Minulý měsíc se však nesl i ve znamení prvního ziskového měsíce některých z naších studentů – za což jsme se je i rozhodli patřičně odměnit.

  Komoditní business není snadný a není pro každého. A tak každý profitabilní měsíc znamená jednak velké světlo naděje do budoucna, jednak i velkou kapku naděje pro všechny ostatní. I když zejména u nováčků není první profitabilní měsíc ještě rozhodně žádnou zárukou toho, že se takto povede i v budoucnu, jedná se o velmi podstatný mezník. Mezník, při kterém sami sobě dokážeme, že to lze a získáme tak mnoho potřebné energie a síly do dalšího tradingu, studia a sebezdokonalování.

  První profitabilní měsíc již docela pravděpodobně zažilo více našich studentů, ty, které dnes však zmíníme, musíme pochválit převážně za to, že jsou ochotní se o své úspěchy dělit s ostatními a nechat ostatním blíže nahlížet pod roušku své cesty za profity.
  První z nich, s nickem Bolja, je absolventem Úvodního kurzu do obchodování e-mini trhů. Bolju zde pozoruje řada z nás a myslím, že budeme všichni souhlasit, že jeho pokroky jsou úctyhodné. Jednak Bolja již od začátku ve svém intradenním obchodování příliš neztrácel, ale držel se spíše kolem nuly – už to je na nováčky neobvyklé. Jednak Bolja jako první náš absolvent dokázal svou pílí a výdrží zažít první profitabilní měsíc. K tomu upřímně gratulujeme. Neděste se Boljo toho, že to byla pouze „náhoda“ – ve vašem případě je to již několikaměsíční proces, na kterém tvrdě pracujete a který se vyvíjí velmi postupně a cíleně vpřed. Dolaďte ještě zbylé podstatné záležitosti /víte, o čem je řeč :-)/ a dál pokračujte v získávání citu pro trhy – myslím, že i zde si vedete dobře a že i sám už na sobě cítíte, jak rozdílně se díváte na trhy dnes, oproti předešlým několika měsícům.

  Druhým „mužem činu“ je trader s nickem Pietro, absolvent Workshopu spreadového obchodování. Pietro měl nejen šťastnou ruku při výběru svých prvních spreadů, ale evidentně se i studiu spreadů věnoval s dostatečnou pílí, a tak sem mu hned první měsíc zadařilo vytvořit chvályhodný profit. Pietro je opět prvním studentem spreadového workshopu, který svým přístupem k obchodování spreadů přesvědčil ostatní, že se v případě spreadového obchodování není čeho bát (ani v případě absolutních nováčků) a že to s trochou píle, přístupu a snahy jde. Samozřejmě ani zde není žádná záruka, že úspěch bude v budoucnu pokračovat, ale bezpečně můžeme říci – Pietro, jste na velmi dobré cestě!

  Takže, jak jsme již slíbili, tyto výrazné pokroky našich dvou výše zmíněných studentů (mj. i za to, že jsou ochotni se otevřeně dělit), odměníme. Ještě jednou upozorňujeme – neodměňujeme ani tak profity, jako spíše píli, odvahu, trpělivost a pokroky obou traderů. Bolja tedy od nás dostává zcela zdarma Workshop spreadového obchodování (Boljo, pošlete email Petrovi se svojí adresou kam máme workshop poslat) a Pietro dostává zdarma účast na kterémkoliv z našich kurzů – buďto kurzu Úvod do intradenního obchodování e-mini, nebo kurzu Obchodování s použitím nejběžnějších indikátorů. Jelikož Pietro už oba kurzy absolvoval, můžete buďto přijít ještě jednou nebo věnovat účast někomu blízkému. Pouze dejte Petrovi emailem vědět kdo to bude a na který termín.
  Pevně věříme, že i ostatní se postupem času podělí, například v diskusním vlákně můj první obchod.

  Dále doporučujeme všem, kteří již absolvovali náš Úvodní kurz do intradenního obchodování, aby neváhali zaslat Petrovi email a vyžádat si přístup do diskuse absolventů tohoto kurzu. Je zde k dispozici mnoho materiálu, ze kterého je možné se učit plus přibývají další a další obchodníci, kteří se též rozhodli intradenní obchodování „pokořit“.

  Ostatním přejeme mnoho štěstí do budoucna a dobré obchody!

  P.S.: Diskutujte-profitujte!

  Mnozí z vás si již určitě všimli, že jednotlivé diskusní příspěvky mají pod nickem svého autora i určitý „statut“. Co to znamená? Statut se postupně zvyšuje s množstvím přínosných příspěvků. Čím více přínosných příspěvků autor zveřejnil, tim vyšší statut má. Více zde. Nebojte se tedy diskutovat, neboť již v blízké budoucnosti budou drobnými cenami odměňováni i naši nejlepší a nejpřínosnější diskutující!

  3.10.2005

  Tomáš Nesnídal


×
×
 • Vytvořit...