Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Články a tutoriály:
Seriály Komoditní Manuál Psychologie obchodování
 • Webinář Cesta tradera: Manuál růstu obchodníka od začátečníka k profesionálovi.

  Úspěšné obchodování je o přijmutí poměrně vysoké míry neurčitosti a chaosu v trzích. Většinu méně zkušených obchodníků takové prostředí zaskočí. Snaží se pátrat po jednoduchých přístupech, které by jednoznačně dokázaly pomoci v nejistotě s orientací a stabilními příjmy. Výsledkem ale bývá spíše ztráta peněz, důvěry a celková frustrace z toho, že v trzích nic nefunguje.

  Jak získat takovou důvěru v obchodní systémy, abychom do nich mohli bez obav alokovat své úspory?

  Jednou ročně pořádám na Finančníkovi bezplatnou výuku předávající know-how týkající se systematického swingového obchodování. Letos se zaměřením mj. na zodpovězení výše uvedené otázky.

  Jak jsem ukazoval v posledním videu „Jak dnes živě obchoduji na svých účtech“, swingovým strategiím dnes přiděluji milionové částky. Strategie, které obchoduji, jsou přitom spíše jednoduché, mj. proto, abych v ně měl důvěru.

  Jak to, že se nebojím, že strategie přestanou fungovat a o peníze na účtu přijdu?

  Současné obchodování více systémů najednou samo o sobě přináší tak ohromnou výhodu, že spolu s řízením risku na úrovni portfolia získává trading úplně jiný rozměr, než který se může zdát z pohledu jediného systému. Takto může vypadat portfolio 7 přístupů, které budu otevřeně ve výuce popisovat:

  Portfolio sedmi swingových systémů

  Přemýšlíte, jak uchopit trading, abyste se také nemuseli bát o pracovní kapitál?

  Zaregistrujte se do vysílání, které bude probíhat 25.9.2020. Půjde o bezplatný, ale plnohodnotný webinář, nabitý praktickými informacemi.

  Budu zde prakticky ukazovat mj. to, jaký má vztah diverzifikace k použité páce a proč samotný individuální systém nikdy nemůže mít takové parametry výkonnosti jako portfolio. Se kterým je tak dobré trading začít, i když jste nováčci.

  Jinak řečeno – ukážeme si, proč a jak je mnohem jednodušší uspět s několika systémy najednou, než se snažit vypilovat k dokonalosti jediný přístup.

  A aby bylo vysílání skutečně praktické, budu popisovat sedm obchodních systémů, které sám používám a mám do nich alokované často milionové částky. S trochou práce tak můžete sami získat velmi podobné portfolio tomu mému.

  Ovšem pozor – vysílání bude k dispozici jen v pátek a sobotu (25.9. a 26.9.), kdy si jej budete moci přehrát opakovaně. Následně bude staženo. Dva dny by měly stačit všem, kteří o předání těchto informací z mé hlavní praxe stojí.

  Vysílání bude přínosné jak pro začínající, tak pokročilé obchodníky.

  Pokud s tradingem začínáte nebo o něm uvažujete, ukáže vám, proč neztrácet čas jednotlivými často nefunkčními přístupy a rovnou se zaměřit na diverzifikovaný trading. Jedna hodina vysílání vám reálně ušetří roky zbytečného bádání a frustrací.

  Pokud jste již zkušenější a úspěšně obchodujete, naleznete ve výuce mnoho inspirace minimálně v podobě popisu sedmi systémů, které sám obchoduji.

  Registrace na webinář byly ukončeny.

  20.9.2020

  Petr Podhajský

  Fulltime obchodník věnující se tradingu více než 20 let. Specializace na systematické strategie obchodované na futures a akciích. Oblíbený styl obchodování stavba automatizovaných portfolio systémů, které využívá i fondu, který spravuje.


×
×
 • Vytvořit...