Bezplatné živé vysílání o stavbě swingových strategií. Potřebuji vaši pomoc.

Poslední článek Z 55 tisíc na 2,5 milionu korun tradingem. Jak na to? vyvolal hodně e-mailových ohlasů a především dotazů. Zejména k tématům spojených s vytvářením swingových systémů, výběrem strategií do menších portfolií, obchodovanými trhy a podobně. Dostal jsem i dotazy, zdali jsou swingové strategie vhodné pro samotný start do obchodování.

Bohužel nemohu z časových důvodů každému odpovídat individuálně. Jsem ale přesvědčen, že toto téma je skutečně velmi důležité jak pro začátečníky, tak pro pokročilé obchodníky. Swingové strategie totiž řeší hlavní cíle, pro které většina obchodníků vůbec trading začalo dělat, ale postupně na ně rezignovalo. Hlavně úsporu času (tedy vydělávání peněz bez potřeby neustálého sledování počítačů či jiné aktivní práce) a „pákový efekt“ využití jednou odvedené práce tak, aby vydělávala na mnoha frontách najednou (správa kapitálu, pronájem strategií atd). Systematické strategie, na které se sám zaměřuji, lze navíc obchodovat nejen ručně, ale i s pomocí počítačů (a ještě tak dále snižovat časovou náročnost).

Tedy ano. Osobně si myslím, že jde o směr, kterým je dobrý nejen začít, ale praktikovat jej souběžně i s jinými obchodními styly.

A protože jde o takto důležité téma, vznikla myšlenka bezplatné série výukových webinářů v reálném čase, kde se pokusím odpovědět na vaše otázky a především ukázat hodně z toho, co dělám. Tedy včetně typického obchodního plánu a způsobu, jak jej v trzích exekvovat příkazy bez nutnosti programování.

A v této oblasti bych vás rád požádal o pomoc.

Vysílání bude probíhat v reálném čase, a budu tak moci reagovat na dotazy. Rád bych ale připravil výuku dopředu tak, abych skutečně pokryl co nejvíce oblastí, které vás zajímají. Napište mi prosím, co vás v souvislosti se systematickými swingovými strategiemi zajímá. V připravovaném živém vysílání se pokusím odpovědět na co nejvíce otázek budu moci.

1 Zajímá mě
 Otázka na Petra týkající se systematických swingových strategií:
 
 
2 Blíže o Vás
 Popište svůj stávající stav v tradingu, abychom mohli výše uvedenou otázku lépe pochopit v kontextu Vašich zkušeností:
 
Např. Začínáte? Jakými styly obchodujete? Obchodujete ručně či automaticky? atd.
 
3 Avízo o pořádaném bezplatném vysílání
 Vaše jméno:
 
 Vaše příjmení:
 
 Váš e-mail:
 
Osobní údaje nejsou povinné - použijeme je jen pro obeslání avíza s finálním datem bezplatného vysílání připravované výukové série obsahující také odpovědi na otázky z tohoto dotazníku.
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.