?> Kompletní průvodce psychologie obchodování

Finančník e-shop


Jedinečná publikace v češtině: Kompletní průvodce psychologie obchodování!

Naprosto první svého druhu v Čechách. Zcela nepostradatelná pro každého, kdo to myslí s obchodováním vážně. Napsaná zkušenými obchodníky. A samozřejmě v Češtině!

Psychologie obchodování je prakticky to, co každého obchodníka pálí nejvíce a s čím se potřebuje vypořádat zcela přednostně. Co vše se pod pojmem psychologie obchodování skrývá? Jak vyzrát na své emoce a stát se lepším a disciplinovanějším traderem? Jak správně chápat fungování trhů a úspěšný trading? To vše jsme se rozhodli v rozsáhlé publikaci obsáhnout.

Obsah publikace

Celou publikaci jsme pojali jako elektronickou knihu, nebo-li ebook. Pod názvem "Kompletní průvodce psychologie obchodování" jsme připravili celkem 223 stránek praktických rad, tipů, zkušeností a především pak i praktických a konkrétních cvičení!

Co vše v elektronické knize najdete?

ČÁST I. CESTA A JEJÍ CÍL
I. 1. Úvod
I. 2. Cesta a její cíl
I. 3. "Zkusím to" a "udělám to" není totéž

ČÁST II. REALITA TRHŮ
II. 1. Realita, která se vám nebude líbit
II. 2. Trhy a "špatné myšlení"
II. 3. Myšlení v pravděpodobnostech
II. 4. Úloha citu pro trhy
II. 5. Externí versus interní manipulace
II. 6. Externí manipulace a úloha softwaru
II. 7. Interní manipulace podrobněji

ČÁST III. NEJVĚTŠÍ NEPŘÍTELOBCHODNÍKA - EMOCE
III. 1. Největší nepřítel obchodníka: EMOCE
III. 2. Nic není, jak na první pohled vypadá

     

III. 3. Skryté vlivy naší mysli
III. 4. Ještě trochu podvědomíl
III. 5. První obchodní zkušenost
III. 6. Co je to PMA a proč je tak důležité

ČÁST IV. JAK OBCHODOVAT PRO POCIT ZE HRY A STÁT SE SUPERHRÁČEM
IV. 1. Jak obchodovat pro pocit ze hry a ne pro peníze
IV. 2. To jste ještě neslyšeli: chybovat je správné!
IV. 3. Jak dělat pomalá zlepšení
IV. 4. Než začnete obchodovat: metoda warming-up
IV. 5. Jak na ztráty
IV. 6. Pocitový deník
IV. 7. Zaručený způsob, jak ztratit peníze
IV. 8. Získávání sebedůvěry v obchodní rozhodnutí
IV. 9. Čekání na nejlepší obchod
IV. 10. Závěr

Jak již bylo řečeno - mnohé kapitoly jsou doplněny samostatnými, praktickými cvičeními, které můžete doma sami provozovat a s jejichž pomocí se můžete stát lepšími a disciplinovanějšími obchodníky.

Autoři

Autorem ebooky je náš dlouholetý známý, obchodník s mnohaletou zkušeností žijící v USA - John Nowak. John je z velké části i našim mentorem a mnoho důležitého v obchodování i psychologii obchodování jsme se naučili přímo od něj. John je autorem několika článků na serveru www.financnik.cz na téma psychologie obchodování. Na publikaci jsme se pak podíleli v nemalé míře i my sami.

Nyní pro mnohé zřejmě to nejdůležitější: cena

Prosíme, nyní čtěte velmi pozorně až do konce. Budeme k vám upřímní. Podobné publikace stojí ve světě kolem 1500,- Kč a i my dlouho uvažovali o podobné ceně, neboť jsme přesvědčeni, že obsah a know-how v publikaci uvedené mají ve skutečnosti hodnotu mnohem vyšší. Jenomže tím by se ebooka stala pro mnohé nedostupnou a nesplnila by náš hlavní účel a tím je skutečně a upřímně pomoci začínajícím traderům. Rozhodli jsme se tedy pro veliký experiment: publikace nebude stát 1500,- kč. Nebude stát dokonce ani 1000, ani 800, ani 600. Dokonce ani 500, ani 400. Publikaci vám nabízíme za neskutečně symbolických 250,- Kč (vzhledem k práci, kterou jsme všichni na této publikaci strávili je to cena více než symbolická). Je tu však jedno ALE.

Rozhodli jsme se být k vám maximálně féroví a pomoci všem, kteří to potřebují. Na oplátku však očekáváme stejnou férovost a serióznost od vás. Napsání této publikace stálo stovky a stovky hodin našeho času. Byl to čas na úkor rodin a našich koníčků. Byl to čas pro vás - pro ty, kteří potřebují podat pomocnou ruku. Byl to čas, který jsme vám poskytli rádi. Na oplátku však čekáme, že budete respektovat naše autorská práva a nebudete publikaci jakkoliv dále šířit. A pokud se vám náhodou publikace do ruky dostane, pevně věříme, že budete natolik féroví a zpětně za ní zaplatíte symbolických 250,- Kč na serveru www.financnik.cz.

Celá tato publikace vznikla jako experiment. Experiment toho, zda se u nás najdou ještě čestní lidé, co navíc mají opravdu solidní zájem vydělávat veliké peníze slušnou cestou. Základem tohoto experimentu bylo poskytnout velmi silné a cenné know-how za symbolickou cenu. Pokud se experiment osvědčí, pak nám toto dodá kuráž pokračovat a psát pro vás další cenné publikace. Pokud však uvidíme, že není naše autorské právo respektováno, že se ebooka šíří bez našeho svolení dále a že nemáte žádnou úctu k autorům, kteří pro vás publikaci připravili, byla to bohužel poslední publikace svého druhu, kterou jsme vydali. A upozorňuji, že nikoliv ke škodě nás, kteří již v trzích stabilně peníze vyděláváme, ale ke škodě všech, kteří se snaží k této cestě dopracovat také a potřebují tedy pomocnou ruku zkušenějších.

Ukažte, že u nás ještě stále existuje nějaká férovost a smysl pro fair-play a nebudete litovat. Snaha neustále někde podvádět a snažit se vše "přechytračit" do tradingu nepatří. Myslete jako tradeři - o to jde v tomto businessu především.

Tato publikace vám výrazně pomůže stát se lepším obchodníkem!

Informace o publikaci:

Formát: ebook ve formátu PDF
Počet stran: 223
Autoři: kolektiv serveru Finančník.cz
Cena: 250,- kč vč. DPH

Možnosti platby: převod na účet, nebo následující platební brány:

Kde knihu zakoupit: knihu distribuuje portál eReading.cz.

Přesný postup k nákupu naleznete zde.

Informace o podporovaných formátech zde.

PŘEJÍT K OBJEDNÁVCE EBOOKY (včetně možnosti bezplatné ukázky).

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.