Tradingem k bohatství: nejúspěšnější kniha o tradingu všech dob nyní v češtině!

Tak je to konečně tady! Komunita traderů roste nevídaným tempem, a proto není divu, že i nejvyhlášenější světové bestsellery v oblasti tradingu konečně přicházejí na trh v českém jazyce! A začínáme skutečně tou nejvyhlášenější a nejzákladnější ze všech - knihou Dr. Alexanda Eldera "Trading for a Living", nebo-li "Tradingem k bohatství". Bez nadsázky se jedná o jednu z nejúspěšnějších knih o tradingu, jaká kdy byla napsána a o jednu z nejlepších knih, jakou můžete v současnosti celosvětově koupit! Vlastnit knihu "Tradingem k bohatství" je jako vlastnit "bibli úspěšného tradera": s čistým svědomím můžeme říci, že dnes a denně se budete k této knize vracet a dnes a denně se budete díky ní stávat lepšími a lepšími tradery!

Tradingem k bohatství se stala "biblí" pro mnoho obchodníků po celém světě. Nyní můžete tuto jedinečnou knihu mít i vy - v českém jazyce, ve špičkovém překladu a s předmluvou samotného autora věnovanou českým traderům!

Kdo je autor knihy Dr. Alexander Elder?

Ne nadarmo se říká, že mezi jedny z nejlepších komoditních obchodníků světa patří Rusové. Skutečně, komoditní spekulace jsou v Rusku mnohem rozvinutější než v nejrůznějších částech Evropy a z bývalého Sovětského svazu pochází nejeden úspěšný obchodník. Mezi takové patří například i Dr. Alexander Elder, původem narozený právě v bývalém Sovětském svazu, dnes vysoce uznávaný obchodník a tutor v oblastí komoditního obchodování na celém světě.
Dr. Elder, původním povoláním praktický psychiatr, dokáže svým jedinečným pohledem na psychologické aspekty komoditního obchodování oslovit převážně tisíce nováčků, kteří v jeho knihách velmi často nacházejí řadu praktických rad, jak začít v komoditách patřičně prosperovat. Ani jedna z jeho novějších knih s názvem TRADING FOR A LIVING (Tradingem k bohatství) není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Autor se ve velmi rozsáhlé knize dělí se čtenářem o bohaté zkušenosti z vlastní obchodnické kariéry a pro všechny nováčky patřičně rozebírá nejdůležitější aspekty úspěšného komoditního obchodování.

Skutečné know-how, zkušenosti, rady a tipy jednoho z nejuznávanějších odborníků v oblasti tradingu vám pomohou posunout se vpřed jako nikdy dříve!

Co se v knize dozvíte?

Kniha je skutečnou studnicí neocenitelného know-how v naprosto všech oblastech a aspektech tradingu. Tato kniha je absolutním základem pro každého, kdo to myslí s tradingem vážně. Obsah je následující:

Úvod
1. Trading - Nejvyšší cíl
2. Klíčem je psychologie
3. Šance jsou proti vám

I. - Psychologie jedince
4. Proč obchodovat?
5. Představy versus realita
6. Guru trhu
7. Sebepoškozování
8. Psychologie tradingu
9. Lekce od anonymních alkoholiků
10. Anonymní poražení
11. Vítězové a poražení

II. - Psychologie davu
12. Co je cena?
13. Co je trh?
14. Svět tradingu
15. Tržní dav a vy
16. Psychologie trendu
17. Kontrola versus předvídání

III. - Technická analýza
18. Grafy
19. Support a resistance
20. Trend a jeho rozsah
21. Trendové čáry
22. Gapy
23. Formace v grafech

IV. - Počítačová technická analýza
24. Počítače a obchodování
25. Klouzavé průměry
26. MACD a MACD-Histogram

             
27. Directional System
28. Momentum, Rate of Change, Smoothed Rate of Change
29. Williams %R
30. Stochastic
31. Relative Stregth Index

V. - Zanedbávané základy
32. Volume
33. Indikátory založené na Volume
34. Open Interest
35. Herrick Payoff Index
36. Čas

VI. - Indikátory akciového trhu
37. Index nového vrcholu a dna
38. TRIN a další akciové indikátory

VII. - Psychologické indikátory
39. Indikátory shody
40. Indikátory závazků

VIII. - Nové indikátory
41. Elder-Ray
42. Index síly

IX. - Obchodní systémy
43. Systém Triple Screen
44. Parabolický systém
45. Kanálové systémy

X. - Risk Management
46. Emoce a pravděpodobnost
47. Money Management
48. Výstupy z obchodů

To vše v naprosto špičkovém českém překladu, úhledné, knižní podobě, profesionálním grafickém zpracování a s předmluvou autora věnovanou českým traderům!

Kniha "Tradingem k bohatství" nesmí chybět ve vaší knihovně!

Knihu vydává společnost Impossible, s.r.o. s řádným souhlasem a poskytnutými právy od společnosti autora Dr. Alexandra Eldera.

Mediálním partnerem vydání knihy je server www.financnik.cz

Název: Tradingem k bohatství (Trading for a Living)
Autor: Dr. Alexander Elder
Počet stránek: 312
Cena: 620 Kč + poštovné a balné (viz níže)

Kniha již není skladem

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.