Jump to content
Co nového? Mé kurzy
 • Pravidla adresáře Finančník.cz


  Financnik.cz

  Adresář serveru Financnik.cz – http://www.financnik.cz/adresar – vznikl z potřeby integrovat na jednom místě odkazy na zajímavé služby a informační zdroje, které se postupně objevovaly v článcích a diskusních fórech. Adresář tedy představuje komunitní nástroj v duchu „obchodníci pomáhají obchodníkům“ a nikoliv reklamní médium, kam by byly umísťovány placené odkazy. Z tohoto důvodu je provoz adresáře moderován a podléhá následujícím pravidlům:

  Žádná reklama

  Odkazy jsou do adresáře umisťovány výhradně na základě doporučení někoho z komunity traderů sdružující se v rámci serveru Finančnik.cz a vždy podléhají schválení administrátory. Odkaz si v adresáři nelze zaplatit a na uveřejnění linku není žádný právní nárok. V adresáři nejsou zveřejňovány ryze reklamní linky typu „Nejlevnější komise u brokera XY“, „Nejlepší stránky které vám zaručeně vydělají peníze“ atd.

  Žádné affiliate linky

  V adresáři nebudou publikovány odkazy s affiliate (reklamními) kódy.

  Žádné odkazy na .cz a .sk stránky

  Bohužel v českém a slovenském „malém rybníku“ platí, že čím horší a neserióznější služby kdo nabízí, tím asertivnější marketing okolo své bubliny vytváří. Sami jsme se dali na trading na globálním trhu proto, abychom se od podobných přízemních praktik a lidí, kteří jsou v každém oboru, co nejvíce osvobodili.
  Proto jsme v adresáři zavedli pravidlo neuveřejňovat odkazy na .cz a .sk stránky. Na Finančníkovi se chceme i nadále věnovat tradingu a nikoliv řešit, kdo koho nemá rád a jestli daný odkaz či komentář danému subjektu ubližuje či nikoliv. Prosím respektujte toto naše přání. Jsme si vědomi toho, že adresář může takto přijít o některé zajímavé odkazy, ale tento fakt nám stojí za to, abychom zůstali stranou nejrůznějších tuzemských marketingových přestřelek vycházející z faktu, čí ego bylo aktuálně pošlapáno.
  Proto v adresáři na Finančník.cz platí – „žádné odkazy na .cz a .sk stránky“.

  Smysluplné a jazykově správné odkazy

  Chcete-li zajistit, aby váš odkaz byl publikován, nezapomeňte jej prosím doplnit o smysluplný a jazykově korektní popis. Administrátoři nejsou korektoři, a odkazy obsahující nesmyslné znaky, např. „!!!!“, budou rovnou vymazány. ROVNĚŽ ODKAZY PSANÉ KAPITÁLKAMI JSOU OKAMŽITĚ VYMAZÁNY.

×
×
 • Vytvořit...