Žebříčky


Oblíbený obsah

Zobrazuji obsah s nejvyšší reputací od 14.10.2018 ve všech rubrikách.

 1. 1 bod
  To bude ono vďaka.
 2. 1 bod
  Nemůže se jednat o tento problém? " On 03.01.2018 my Windows was automatically updated with system update (KB4056890). Since then Tradestation is unable to start. However when I deinstall the windows update Tradestation is running fine. Is there any fix so the Tradestation can run with this update ? I can temporally delay installation of this update but Windows 10 is forcing it so I must do it. " Na diskusních fórech je toho o tom spousta - jak to vyřešili u TS nevím, je potřeba se v informacích probrat. Uvedený topic je přímo z fóra Tradestation, tak bych hledal tam. Ale jinak na googlu po zadání "tradestation win10 problem" toho vyjede dost, možná až moc... M.
 3. 1 bod
  Já jej v současné době používám například pro zkoumání a testování algoritmických myšlenek tak, že si do grafu vložím alert podmínku (většinou pomocí indikátoru Color Bar Based On Alert Condition - jednoho pro vstupní podmínku a druhého pro výstupní) a následně si vložím "indikátor" Spreadsheet System For Trading - jako výstup na Color Bar Based On Alert Condition mám nastaveno pravda/nepravda (1/0 - nastavuje se běžně v Settings) a nikoliv hodnotu indikátoru/klouzavého průměru/ceny atd....a s tím si můžeš poté v tabulce Spreadsheetu naimportovat historická data a vstupy/výstupy+ceny pravým tlačítkem (Copy>Values) do Excelu a tam si s daty dělat co potřebuješ...i když Spreadsheet je podle všeho poměrně rozsáhlá záležitost a na většinu možností jeho využití jsem zdaleka nesáhnul...
 4. 1 bod
  to Swarm23: Zkoušel jste Tastyworks a jak jste spokojený?
 5. 1 bod
  TastyWorks (od původního autora TOS), případně je celkem přehledná platforma OptionsXpress.
 6. 0 bodů
  Zkoušel jsem u Infinity demo účet pro doplnění obchodování Eur/Usd na Forexu. Zaráží mě však velký rozdíl ve volume na trhu 6E. Volume z pátku 26.10.2018: Infinity - 202 235, Barchart - 245 975, CME Group ( burza ) - 245 975. Takže data z Infinity jsou na základě výše uvedeného porovnání k ničemu. Nelze dle nich udělat přesnou analýzu. Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem ojedinělý případ? Mají opravdu ticková data? Výše uvedené porovnání tomu nenasvědčuje.
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up