Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

genos

Members
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem genos

 1. genos

  Otazka ZACATECNIKA

  Na tom červnovém semináři v Praze, přímo říkal, že některé paterny už nepoužívá. Bohužel jsem si to nestačil poznamenat. vsn- chci se zeptat na ten přímý link. Na jakém vlákně? Díky.
 2. genos

  Otazka ZACATECNIKA

  Jelikož jsem také začátečník tak jsem se snad trefil do dobrého vlákna.Já mám dotaz ohledně Woodyho. Z manuálu, který zde byl publikován jsem řadu měsíců zkoušel a zamlouvá se mě. Letos jsem byl na Woodym v Praze a tam říkal,že již některé paterny nepoužívá - používá nové. Jelikož mám problémy s angličtinou tak se chci zeptat zda nepočítáte, že Woodyho "manuál" neaktualizujete. Jestli ne tak bych poprosil a přímý odkaz na jeho klub, kde bych tyto změny vyčetl. Předem díky.
 3. genos

  Indikátor W%R

  Začínám a po prostudování různých indikátorů a po přečtení příspěvků v diskuzním fóru jsem se rozhodl, že ho vyzkouším. Teoreticky vím jak má fungovat, ale prakticky mě to není zcela jasné. Po otevření grafu a následně otevření tohoto indikátoru mám na pravé úsečce: -100, -75, -25, 0 vzestupně. Proto například když padá cena tak W%R reaguje tak že přeleze -25 a jde směrem dolů - k -75. Podle grafu je to jasná short pozice, ale podle W%R je to dlouhá. Prosím poraďte mě. Díky.
 4. genos

  SW zdarma

  Na obchodním dni s Woodie byla vedle placených platforem zmíněna i jedna zdarma kde je Woodie CCI. Může mě někdo říci, která je to.Než si některou koupím rád bych vyzkoušel tu zdarma. Díky.
 5. genos

  12 statečných

  Velmi zajímavé.Překvapilo mě, že mezi nimi není Woodie. Na jeho obchodování bylo řečeno,že patří k nejlepším.
 6. genos

  začínám

  Vážení, již několik měsíců vážně uvažuji o tomto druhu podnikání. Byl jsem již na několika seminářích pro začátečníky. Minulý týden jsem se dostal na Vaše stránky.Zdají se mě velice přehledné. Stáhl jsem si manuál, který prostuduji. Jelikož člověk začíná má v tom docela chaos.Informací je moc - líbí se mi i obchodování s SPREADY. Buďte tak laskaví a odpovězte mě čím začít. Díky.
×
×
 • Vytvořit...