Jump to content
Co nového? Mé kurzy

WodoWary

Members
 • Počet příspěvků

  54
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem WodoWary

 1. WodoWary

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to Mirek F. Jak to dopadlo s tím zasláním peněz zpět ?
 2. WodoWary

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Je tam rozbalovací menu, zkus ho. Mi to někdy ten úvodní koláč zobrazuje taky celý a ty další grafy už vypadají jinak.
 3. WodoWary

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Podívej se do RCG panelu, kde se díváš na finance, v položce Balances je dole tlačítko View Balance Chart a tam lze zjistit jak na tom jsou eura a $ na tvém účtu. Já bych to , ale asi neřešil, prostě bych si napsal o pár euro ať pošlou a uvidíš jestli zase něco napíšou.
 4. WodoWary

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to Mirek F. Píšeš , že si chtěl poslat nějaké $, ale účet máš v eurech. Tak prostě napiš, že chceš poslat eura, jinak by to museli převádět. Taky mám účet v eurech a obchoduji v $, podle mě co vyděláš tak se ti dává jakoby na podúčet v dolarech ( a ten máš nyní zřejmě záporný) , pokud tam něco chybí tak to vezmou z eur při obchodování, ale né při výplatě. Při poslání eur by něměl být problém.
 5. WodoWary

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Dneska na 1. korekci PT..... je dobré přijít k PC v 15:25 h. a odejít za 30 minut s hotovým... no jen aby to vydrželo. Trh : YM timeframe : 1 min Systém je jednoduchý, však víte...... pro diverzifikaci testuji nyní jako doplněk pattern 1-2-3 na vyšším timeframe, poté co se začne trh po 16:00 hod. začíná někdy otáčet
 6. WodoWary

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Ano, možností je přehršel.
 7. WodoWary

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích

  Ano 1. korekci se daří, dnes PT a tak pomalu doháním ztrátu způsobenou psychikou a nesmyslnými vstupy mimo OP. trh YM, zisk PT - 125 $, a končím a jdu pomalu na noční :-)
 8. WodoWary

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to qay [ital] Chci se zeptat, při posílání peněz zpět do ČR mám poslat email komu, do MIRUS futures nebo RCG ? A co vše je do mailu nutné napsat...., znovu údaje k účtu v ČR nebo peníze pošlou automaticky na účet z kterého přišly ? Děkuji. [/ital] Taky by mě to zajímalo, ale asi tu ještě nikdo nevydělal, aby toto řešil.
 9. WodoWary

  Joe Ross

  Tato situace při pohledu na 1min grafu, taky jsem jí obchodoval. Osobně jde pro mne o 1-2-3 pattern.
 10. WodoWary

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích

  Dnešek na YM dobrý 1. vstup - 1. korekce short, výstup na předem stanoveném PT 2. vstup - po vytvoření 1-2-3 patternu ( nebo při troše tolerance DB ) vstup a výstup na posouvaném SL ( posouvání řízeno v kombinaci 1 a 3 min timeframe ) + 160 $
 11. WodoWary

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Zatím jsem to naštěstí nepotřeboval, ale chci se zeptat pokud bych chtěl třeba uzavřít telefonicky přes Mirus brokera své pozice ( nefunkční PC ) co si mám k hovoru vše nachystat ( hesla nebo čísla účtu ) ?
 12. WodoWary

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích

  Jo ...., trh YM, timeframe 1 min.
 13. WodoWary

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích

  Dnes pěkný den, 1. obchod - nečekal jsem na první korekci, ale nechal jsem se zlomit dlouhým a úzkým congesion před otevřením - PT 2. obchod - vstup na Rh do longu a výstup na posouvaném SL
 14. WodoWary

  Data od Disktrading

  Koupil jsem si data od spol. disktrading na disktrading.is99.com. Jednání bylo rychlé, spolehlivé a data jsou kvalitní. Mám , ale jeden malý problém. Při naimportování dat do Ninja traderu a vytvoření kontinuálního kontraktu pro YM jsou celá data posunuta o 6 hodin. Rozumím tomu, v USA je čas jinak, ... nevíte jak toto vyřešit nějakým nastavením v NT, do dat samotných se mi nechce zasahovat, protože jde o velké soubory a počítači při práci s nimi se už z toho točí hlava - procesor. :) Nebo se při backtestu budu muset trochu přizpůsobit. Jinak, toto je dobrá volba pro ty co chtějí backtestovat. Za 20 $ ( platba přes PayPal) jsem dostal přístup me stažení dat pro YM od roku tuším 1970 ( denní ) a několik ani nevím kolik let zpět intradenní a to ve formátech ticková, minutová, denní ale i 5,15,30 a 60 minutová a to vše ve formátech txt ale i csv, a pro NT zvlášť taky. Je k tomu i update, ale to nevím jak dlouho.
 15. WodoWary

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to LUKY, tak to si tady správně, ale začni na straně 1 tohoto vlákna a než dojdeš nakonec, tak to budeš mít vyplněné. Informací k zakládání účtu tu je přehršel.
 16. WodoWary

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích

  to yax Všiml jsem si, že ve svých grafech denního rozpětí a podílu Open range na celkovém dni používáš tuším 10 denní průměr do grafu. Máš na to zvlášť sloupec pro přepočet v excelu. Jde to i elegantněji bez dalších sloupců na přepočet. Vytvoříš graf s datovou řadou hodnot ( zde chceš range) pravou myší klikneš na datovou řadu v grafu dáš přidat spojnici trendu a tam vybereš klouzavý průměr , určíš jeho hodnotu a je to. Datovou řadu necháž pak zmizet v nastavení grafu ( formát čáry - žádná , tuším).
 17. WodoWary

  Backtesting

  na ty černé grafy pozor, mají jen ilustrační hodnotu a slouží spíš k hledání anomálií, edge a vizualizaci mých zjištění. Byť vychází z reálných čísel můžou být poměry upraveny tak, aby graf nejlépe zobrazoval co chci.
 18. WodoWary

  Backtesting

  a poslední,
 19. WodoWary

  Backtesting

  a ještě
 20. WodoWary

  Backtesting

  to Lucínek, all ano v té tabulce je SL 18 ticků s 95 % úspěšností, ale na vysvětlenou, všechno je vždy za něco, tady by třeba opravdu vyhovoval PT 5, to si představíš to RRR atd. Analýzu dělám postupně zvlášť MAE, pak MFE a pak vcelku. Né vždy nejlepší čísla jsou však vhodná a to ve vztahu třeba k psychice, vel. účtu atd. atd., však co ti budu povídat. části statistik mají jen informační hodnotu pro další rozhodnutí. Nějaké scréény posílám pro ilustraci vyhodnocování backtestu tak jak to dělám já. Na něco přihlížím víc na něco míň, rozhodnutí je však komplexní. V jedné z níže přiložených tabulek mi nej vychází PT 20 a SL 12 ( v backtestu byl PT 20 a SL 10 ), no a z té níže ( oranžové ) pak procenta k jednotlivých zjištěním, v tomto případě by toto nastavení bylo úspěšnější - neznamená to, že bych ho bral, koukám i na okolní hodnoty kvůli přeomtimalizaci..... Jindy to třeba vychází, že i když zvětším PT třeb o 2 ticky tak % úspěšnosti zůstane stejné, ale víc vydělám, a něco takového hledám. TRH NEPŘELSTÍM – DŮLEŽITÁ JE SYSTEMATIČNOST VEDOUCÍ PŘES NIKDY NEKONČÍCÍ ZTRÁTY K NEKONEČNÝM ZISKŮM!
 21. WodoWary

  Premarketovy kanal s 1. Role Reversal

  Jak do obchodu vstupuješ ? Marketem nebo jinak, range bary dokážou být někdy pěkně rychlé. :-)
 22. WodoWary

  Premarketovy kanal s 1. Role Reversal

  Kromě jiného ............... mne zaujal indikátor zpráv pro NT, to je tvá výroba ? Pošleš ?
 23. to borax OK ;) to Maxim Colloseus Vidím, že si přistupuješ k S/R komplexně. Já se momentálně soustředím jen na odražení/proražení High/Low premarketu na US, kdy tyto cenové hladiny beru jako oblast, kde se něco často děje. Někdy to až k podivu přesně reaguje, viz obrázek.
 24. to borax [ital] myslím,že to špatně chápeš.S/R je hranice kde se už cena někdy otočila a ne high či low grafu,Ty totiž nemůžeš vědět kdy se cena otočí a půjde .............[/ital] Podle mne HIGH nebo LOW dne ( nebo třeba premarketu) je taky S/R, i tam se cena otočila.
 25. WodoWary

  EUREX - Euro trhy FESX, FDAX

  Tento dotaz do tohoto vlákna nepatří. Zkus to zaslat do jiného vlákna , toto je o FESXu a podobných trzích. Jinak v tom bude chaos. ;)
×
×
 • Vytvořit...