Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Tomassino

Members
 • Počet příspěvků

  610
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Tomassino's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. TomTailor Napsal: ------------------------------------------------------- > Lze někde sehnat data pro tento program? Například > pro trh e-mini Russel? nebo FGBL? Abych alespoň > program otestoval na 14ti denní verzi. Díky Jestli jsem to správně pochopil, máš-li program otestovat, potřbuješ Tradestation. Máš-li Tradestation = máš k dispozici historická data.
 2. Tomassino

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  LIBRI Moc díky už je to OK (tu) V-FREDY
 3. Tomassino

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Ahoj libri, pokud jsem to dobře pochopil,když si zadávám příkazy tak vždy po jednom kontraktu Qty 1 na stejné ceně např bay stop 600,2 a zadám to 3x. teď se mi příkazy vyplní, a na PT i ST se mi skutečně objeví 3 kontrakty a v políčku Qty mám 1. Ručně mi to nějak nejde rozdělit mám nastaveno v ATM PT 400 a ST 120 a já jsem teď na ceně 601,2 a chci prodat 1 kontrakt na ceně 602,2 chci prodat další a ten poslední třeba nechat do konce. A další příklad nevím když za market koupím např 3 kontrakty najednou jak to rozdělit? Ručně to myslím myší asi nejde co? Promiň asi se ptám jak pitomec, ale zkoušel jsem to 3x zadat čekající pokyn na stejné ceně, ale nevím co dál. Moc díky za odpověď V-FREDY
 4. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Tak včera jeden zisk v 16:11 na 689,8 PT na 240 v 16:44 a dnes v 17:19 na 696,7 v 18:32 výstup na 696,9 PT utekl o 2 ticky.
 5. Tomassino

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Ahoj kolegové chtěl jsem se moc zeptat jak se rozdělí kontrakty na ninja trader v platformě viz screen když budu např. chtít prodat jeden kotrakt na 100dol druhý na 200 a třetí na 300 nemůžu na to přijít předem moc díky za odpověď V-fredy
 6. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Ahoj kolegové, tak dnes 1x zisk který začal v 16:59 vstup short na 681,8 profit v19:45 678,6 no přiznám se, že takhle dlouho v obchodě jsem ještě nebyl. Ale před tím jsem měl ještě 1 ztrátu- 90 a jednu pitomou chybu, kdy se mi v hlavě propletli 2 mé systémy a bylo pozdě další ztráta. Tak sice dnes 100 dol zisk, ale zbytečná chyba. Mám smíšené pocity jako když se vám tchýně zabije ve vašem autě :S V-FREDY
 7. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Ahoj kolegové tak jsem uzavřel měsíc, který byl i díky přechodu pro můj systém nic moc, ale aspoň zisk 850 dol na 1kon. tak doufám, že příští bude lepší. Myslím i že to bylo přechodem na nový kontrakt, ale je to jenom doměnka. V-FREDY :) (tu)
 8. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Ahoj všichni, tak dnes si akorát nakopat........ V-FREDY :(
 9. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Ahoj Lado, moc díky já bohužel neumím anglicky,tak mám smůlu zkusím si jí objednat v češtině na knihu od Marka Douglase disciplinovaný trader v češtině taky čekám už 3 týdny slíbyli do 48 hodin . Tak Dík jmenovče nejsi náhodou z Ostravy? :) V-FREDY
 10. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Ahoj YAX, prosím tě kde najdu ten Market profile, asi je to blbý dotaz, ale teď jsem si o tom v tvém příspěvku přečetl poprvé moc dík Gordon úžasný příspěvky a screeny gratuluji a na analýzu trhů jsi můj vzor. Díky :) (tu)
 11. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Ahoj robe, nemyslel jsem RRR 1:2 na tvém systému, který obchoduješ na vol 700 a ukázal si tvé výsledky myslím na předchozí stránce. Myslel jsem RRR na creenu, který si ukázal na stránce 60. Když to teď po sobě čtu tak jsem se blbě zeptal. Prosím teď jedeš na TF VOL 700 a nebo systém mini, který jsi ukázal v této diskuzi na str. 60. Dík V-FREDY :)
 12. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Ahoj všichni, peepo díky za reakci když jsem si nastavil VOL tak je to tam vidět. Jinak dnes BE a stále čekám do 5ti jestli se něco naskytne. Robe máš super statistiku a krásné výsledky, obchoduješ ten systém teď na té tvé VOL700 a nebo jedeš na min grafu stále ty miny obchody? Přiznám se, že mám ve své hlavě problém brát obchody s menším RRR než 1:2. Bojoval si s tím dlouho, nebo si s tím vůbec nebojoval v hlavě? Doufám, že se nenaštveš za tak osobní otázku. :S Jsem starší škola a nemám problém brát obchody i s RRR 1:6. Samozřejmě ty byly výjmečně a dá se RRR menší než 1:2 brát jako skalping? Díky za odpověď V-FREDY :)
 13. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Ahoj Abrams, Při tomhle vstupu mě EMY nezajímají , používám je jen při vstupu když trh protrhne high a low day.Je to na Russel a na průraz svingu po neůspěšném průrazu low z premarketu, to je ta modrá čára a PT by byl na high z taktéž z premarketu. Vstup je PA. Ať se daří :) V-FREDY
 14. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Zapoměl jsem dát screen
 15. Tomassino

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Tak dnes bez obchodu, ale platný signál jsem měl v 16:39 na 684,4 do long a skončil bych na BE. Když jsem to viděl a dokonce ani report to nerozhýbal tak jsem začal dělat údržbu počítače a ulít mi BE. Pustím se do testování DAX ráno od 10:00 do 12.00 uvidíme co nabídne. Kolegové co obchodjete DAX jak jsem koukal myslím si, že ta hodinka a půl až dvě si myslím že by mohla stačit na průměr 1,5 obchodu denně, nebo máte jiný názor? D9K za odpověď V-FREDY :)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.