Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

LA+

Members
 • Počet příspěvků

  102
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o LA+

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Na TF mám výpadky (mezery v datech). NQ a YM jsou O.K.
 2. Ořezaná live licence NT. Teď jsem se díval do pošty a musím se opravit. Licenci mi neposlal mirus ale support@ninjatrader.com. Nemusí se nic přeinstalovat. Jen ve volbě Menu - Help / Licence Key se vloží kód který poslali. Potom se NT ukončí a znova spustí a v uvítací obrazovce už jsou zaškrtnuté obě volba Sim i Live. Při spuštění NT program s někým komunikuje. Když odpojím Internet, tak se NT pustí jen jako sim. Tato osekaná live má v menu méně voleb. Ty od sim licence si již nepamatuji, takže nemohu srovnávat. Jednotlivá meny můžu naskenovat a sem vložit.
 3. SanchezP: Tu licenci ti pošle broker. Posílá ji na vyžádání. Takže u jiných brokerů se může třeba i trochu lišit. Mám Mirus Futures. Obchoduji z grafu, nejde ani ATM ani OCO. Indikátory můžu načíst, nemůžu je z NT upravit. Zkus oslovit svého brokera. Možná ti pošle na vyzkoušení licenci i když ještě nemáš fundovaný účet.
 4. Pro jirib: Já na to používám TimeScale.
 5. Ještě si zkontroluj volbu File - Global Simulation Mode. Nesmí být vybrána. Pokud je vybrána, tak je natvrdo sim a volba účtu je nepřípustná.
 6. Je pravda, že mám O2. Ale není mi úplně jasné, jak by to mohlo způsobit připojení k Internetu. Připojoval jsem se v 15:15 a chybí mi úsek dat od 13:31 - 14:02 a 14:31 - 14:58. I když jsem teď dal Reload All Historical Data, tak se díry v datech nezaplnily. I když je možné, že si Ninja myslí, že tam ty data jsou a ten reload jen předstírá.
 7. Taky mi chybí 2 půlhodinové úseky dat na všech který sleduji.
 8. pro vsn RBNextOpenPrice, předpovídá open další úsečky na RB grafech ( www.financnik.cz/forum/read.php?4,99000,127227#msg-127227 ), autor: Lucínek
 9. LA+

  Zen-Fire - Mirus Futures

  tomagr Napsal: ------------------------------------------------------- > Je klidně možné, že to je způsobené tím, jak se O2 rejpe ve svých DNS. Tím by to opravdu mohlo být. Mám adresu DNS automaticky a myslím si že většina ostatních taky. Jestli to ještě někdy zazlobí, tak zkusím zadat nějaký napevno. Můj oblíbený je Comodo. 8.26.56.26 8.20.247.20. Ale na počítači ze kterého obchoduji to vyzkoušené nemám.
 10. LA+

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Taky jsem z hradeckého kraje, od Náchoda a ani jsem si neškrt. Doteď si s tím hrál technik od Mirusu. AJ mi poslal link na support. Nejdřív s tím dobu zápasil a neúspěšně. Tracert na beta.zen-fire.com se mu asi líbil. Nic nenamítal. Potom zkusil nainstalovat Rithmic Trader a s ním se připojil. Takže to skončilo přeinstalací Ninji na 7.0.1000.8 A potom se to hned chytlo[bold] a běží to[/bold] . Prý je to nějaká zatím nezveřejněná a ne zcela otestovaná verze. Příští týden má být nová verze Ninji a mám si to potom zase přeinstalovat. To by mě zajímalo, kde ta chyba vznikla. Restarty počítače, restarty modemu, vypínání antiviru i firewallu, to vše bylo k ničemu. Stejně mám hlavní podezření na O2, protože to kleklo najednou více lidem. Ale technika jsem se svojí angličtinou litoval. Jak byl vzdáleně připojen tak jsem nemohl používat strejdu Googla.
 11. LA+

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Ještě upřesním svoji konfiguraci. Ninja Trader 7.0.1000.7. Na O2 jsem si jen popovídal, ale protože mi Internet jinak chodí, tak neuměli poradit.
 12. LA+

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Mám to samé i tu samou odpověď od AJ. ADSL O2. Včera jsem se vůbec nepřipojil a dneska taky ne.
 13. t.o.m. To není chyba, ale vlastnost. Když zadáš 8 x 1.5, tak se ti to spočítá přesně na 12. Ale stačí, abys měl jedno z těchto hodnot získanou výpočtem a potom se ti sice zobrazuje 1.5, ale ve skutečnosti tam může být 1.49999999999999999. Potom ti vyjde 11.9999999999999. Zkus si formát čísla 3 sloupce dát na 20 des. míst a uvidíš. Řešení: Musíš zaokrouhlovat jednotlivé činitele na ten počet des. míst který chceš použít ve výpočtu.
 14. LA+

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Také na straně 52 tohoto vlákna je velmi podrobný návod i s naskenovanými obrazovkami. Poslání peněz je potom popsáno na str 43,44
 15. Real data už mi taky naběhly, ale 40 minut mi chybí a nedostanu je tam ani přes reload. 9:03 - 9:43 tam není. Pro vini: Můžu se zeptat co máš za brokera.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.