Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

lordberry

Members
 • Počet příspěvků

  544
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

lordberry's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. lordberry

  AMP Futures

  přispěju svou troškou do mlýna. Intraday obchoduju jenom jeden trh. Moje zkušenost je taková, že to jde i přes USB modem od O2 (připojení CDMA/UMTS). Občas jsem v terénu a nelze jinak. Ze začátku jsem byl z toho nervózní, ale připojení je stabilní a nemám problém s vykreslováním dat (až na řídké výjimky). Používám 13 palcový ultrabook, iCore 7, SSD HDD, 8 GB RAM a šlape to naprosto v pohodě. Kamarád traduje pozičně a obchody řídí z iPhonu, šlape mu taky taky dobře :) Tím chci říct (můj názor), že když člověk nejede algorithmic trading, obchody na milisekundy, tak nějaký extra HW a připojení asi moc nepotřebuje..
 2. lordberry

  AMP Futures

  Marxtone: koukám, že už jsi odpovědi na otázky dostal od ostatních. Snad to šlape :)
 3. lordberry

  AMP Futures

  dneska jsem provedl první live obchod u AMP. Ve čtvrtek jsem odeslal transfer form a dneska už obchodoval live. Spokojenost (tu)
 4. lordberry

  Mirus Futures - Zen-Fire II

  jj, já se na chvilku připojil, ale jenom na premarket. načetlo to historická data a to jest vše. pak se to odpojilo. Já už ale čekám jenom na funding u AMP, u Mirus mi došla trpělivost
 5. lordberry

  AMP Futures

  robsol: 2 dny? to je pěkný! Ráno jsem jim poslal ten transfer form a zatím žádná reakce, tak snad už to převáději :)
 6. lordberry

  AMP Futures

  Sublo: moc díky za ten odkaz na transfer form! Na jejich stránkách jsem ho zřejmě přehlédl. Našel jsem ho jenom ve verzi na starý clearing u Dormanů. (tu)
 7. lordberry

  AMP Futures

  T.M. včera jsem vyplnil žádost u AMP, účet už mám založený a připravený k fundingu. Teď řeším, jak převést přímo peníze od RCG do AMP (JP Morgen), byl tu zmiňován nějaký formulář, ale ten zatím nemám :(
 8. lordberry

  AMP Futures

  Rajco: taky už mám online žádost vyplněnou a odeslanou. Doufám, že převod z RCG do AMP proběhne rychle :)
 9. lordberry

  Mirus Futures - Zen-Fire II

  pharma píše, že mu CQG nestačí, tak jsem se radši ptal. Každopádně žádost o account jsem už AMP vyplnil a podepsal, tak snad to teď už půjde jako po másle. Hlavně budu rád, když půjde ten převod od RCG do AMP přímo
 10. lordberry

  Mirus Futures - Zen-Fire II

  Já už jsem více méně rozhodnutý, že k AMP taky odejdu. Jsou CQG data opravdu problém? V čem jsou horší než Rithmic nebo ZENFIRE?
 11. lordberry

  AMP Futures

  rajco: normálně ti vyjede kompletní ceník - běž přes commissions, vybereš data, aplikaci, objemy a vyjede ti přesný ceník. Za CQG data si nic neúčtují. Asi tam přejdu, ať můžu příští týden obchodovat :(
 12. lordberry

  Mirus Futures - Zen-Fire II

  pharmaceutical Napsal: ------------------------------------------------------- > Obrátil jsem se přímo na RCG, k převedu k nim > stačí vyplnit jeden dokument, snad to někomu > pomůže: > > All prior commissions, margins, clearing and > exchange fees will be matched. We do not have > inactivity fees, however to continue using NT you > will have to subscribe to Kinetick Data for $55.00 > a month. We will be crediting that back to you and > charging you $0 commissions for the remainder of > the month. > > You can absolutely use CQG as order routing for > NT, however it would require a kinetic > subscription ($55/month and I will credit you for > this). > Ten přechod na Dorman je tedy takto jednoduchý? Zkoušel jsi to už? Je to rychlejší než založit nový account u AMP? Pokud se rozhodnu přejím k AMP, musím si peníze poslat do ČR nebo můžu převádět rovnou do od RCG k novému brokerovi? (předem za díky za odpovědi všem, kdo to čtou)
 13. lordberry

  Mirus Futures - Zen-Fire II

  Mně už taky trpělivost dochází. Těch $55 budou přeci hradit jenom v lednu a únoru, že? V tom případě asi radši změním brokera. Doporučujete AMP? Nabízejí obdobnou kvalitu datafeedu jako zenfire?
 14. lordberry

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Pěkně, Pavle! :) jinak jak jsem psal, že tenhle týden zatím o ničem, tak to stále platí.. Dneska mi utekl 100 % ziskový obchod v 15:36 za -760,7... zůstal jsem trčet v zácpě a prošvihnul první půlhodinu... dneska už obchodovat nebudu, pač vztek se mnou cloumá víc než dost.. 3 dny a zisk 0
 15. lordberry

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  pajus: tak ať se ti daří! Jinak zatím bída tenhle týden. 0 obchodů. U mě docela nezvyklé. Dneska totální sideway a včera mi jeden obchod uniknul, abych neříkal, že se úplně nic neděje.. Moc jsem se u toho začetl a zapomněl se dívat.. Ale i tak slabota..
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.