Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

myshack

Members
 • Počet příspěvků

  17
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o myshack

 • Hodnost
  Member
 1. IMik Mohl bych se zeptat, na základě čeho jsi vstoupil právě na téhle úsečce ? Já vidím signál o 3 úsečky dříve. Jinak tuto stejnou SR zónu jsem využil úspěšně v konkrétním long obchodě, pro stanovení potenciálu pro PT.
 2. To: Machi7 Moc díky za upřesnění. Ještě kdyby mi někdo vysvětlil, co je to přesně hlavní obchodní seance. Je to nějak definováno? Dá se to někde vyčíst v rámci různých trhů? Například vždy 30 min po začátku obchodních hodin? Nebo je to vždy od 8:30 místního času? Nebo se to dá nějak odhadnout, vysledovat například podle volume daného trhu. Díky za radu!
 3. To Machi7 Díky za podněty! Mohl bych poprosit o vysvětlení? 1. uvádíš, že vstupy časuješ na 30 sec. TF. Ale na obrázku je na všech oknech 1min TF. V principu je to naprosto jedno, jen nevím, jestli jsem něco špatně nepochopil. 2. a to je pro mně mnohem zásadnější a také více matoucí. Co pužíváš pro vyznačení S/R jako cenu OPEN? Je to cena v 8:00 NY času? To by mělo být 14:00 našeho. Na tvém grafu se zdá že jde o close ve 14:30. A k tomu mám za to, že finančníci na některém semináři předváděli, že trh obchodují od 15:30. Jak je to s tou otevírací dobou? Na stránkách ICE jsou
 4. Dr.Fighter: Díky. No já jsem s nimi v kontaktu. Ale je to právě to, co mi neladí s tím závěrem článku. Prostě si nejdřív musím vybrat brokera, abych vůbec mohl začít studovat trhy. A když jsme u toho, mohu se zeptat na tvé hodnocení AMP? Proč jsi si je vybral, a pokud s nimi jedeš live, jaké máš zkušenosti se službami, technikou. Případně pokud si zkoušel i jiného brokera tak srovnání. Díky, moc. m.
 5. To máš ale Dr. Fightere u AMP otevřený účet, nebo ne?
 6. Já mám praktickou potíž se Závěrem tohoto článku. Souhlasím, že je priorita nejdříve řešit obecné principy tradingu, sledovat, poznat trhy, osahat si strategie a další věci před výběrem Brokera... Aktuálně ale řeším jakým způsobem sehnat data pro BT eventuálně sledování trhů. Momentálně mi není známa jiná cesta, než si u některého Brokera otevřít účet a díky tomu se dostat k historickým datům nebo demoúčtu. Máte někdo jinou zkušenost. Před delší dobou jsem využíval data pro NT od e-signal, dnes již je demo dočasné a můj trial vypršel. :) Budu vděčný za jakoukoliv radu, jak se do
 7. myshack

  J.A.tester

  to Alec: Díky za instrukce. Zdá se že to takto funguje. Podrobněji vyzkouším později a případně dám vědět. m.
 8. myshack

  J.A.tester

  Alec, díky moc. Demoverzi jsem si stáhl, ale s transferem dat jsem moc nepochodil. Po doběhnutí se vytvoří soubor s koncovkou *.jatMD. Tester ho ale potom nevidí. Soubor je na můj vkus dost malý , má 72 bajtů (oproti 394, které má vzorkový texťák exportovaný z NT). Napadá tě co by mohlo být špatně?
 9. myshack

  J.A.tester

  Billy Cash, Alec podařilo se vám nějak vyřešit ten problém s formátem datumu z NT? Sám se s tím také potýkám - nedaří se mi převést řetězec "20080101 000000" do formátu "1.1.2008 0:00:00" , jak ho chce J.A.Tester. Díky za jakoukoliv radu. m.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.