Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

RMKomodity

Members
 • Počet příspěvků

  290
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězných dnů

  4

RMKomodity naposledy vyhrál/-a dne February 16

RMKomodity měl nejvíce oceňované příspěvky!

Komunitní reputace

21 Excelentní

Více o RMKomodity

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. RMKomodity

  BacktestHelper

  Takže jsem připravil obrázek, na kterém by to mělo být jasné o co mi jde v případě přesunu na BE+1. Roman
 2. RMKomodity

  BacktestHelper

  Laadiis: Vyzkoušel jsem tento SW pro verzi Office2003 a je to velice zajimavý doplněk pro backtestování do NT. Taky bych měl pár poznámek a podnětů. Nečetl jsem celou diskuzi, takže pokud se něco bude opakovat, tak se omlouvám: - Pokud jsem pochopil dobře práci s doplňkem, tak pro každý vstup je potřeba znovu spouštět excelovský soubor. V opačném případě se to po zavření backtesthelpru na otevřený soubor již tento doplněk nekonektuje. Pro mne osobně je to dost otravné uložit každý vstup, zavřít soubor a při dalším vstupu ho opět otevřít. - Osobně si do statistiky zapisuju hodnoty high/low prvního pullbacku kvůli posunu na BE, takže tohle mi tam osobně chybí. - Všimnul jsem si, že se čas zaokrouhluje na minuty - Stejně, jak píše Lucínek by se mi hodilo, aby šlo definovat hodnotu vstupu jinou než je close cena. Obdobně je to s názvy SHORT/LONG, aby byla možnost si je nadefinovat uživatelem. Každý si to značíme jinak a pro mne osobně jsou ty názvy zbytečně dlouhé. - Čísla mi to vkládá do Excel 2003 jako text s varovným hlášením, že "číslo je jako text", stejně tak jak psal Lucínek. - Všimnul jsem si, že pokud kliknu na svíci a poté na MAE, tak se vyplní hned i hodnota MFE. Je to detail, ale někoho to může zmást. Jinak musím říct, že je to bezvadná práce. Roman
 3. RMKomodity

  Price action

  Thoft: Se Ti nějak zalíbilo to moje harakiry :-) 2. Pokud jde o to RR, tak se podívej ještě jednou pořádně. Tohle RR je v odpolední seanci a ty si to bral večer, ale to jenom tak na okraj :-).
 4. RMKomodity

  Price action

  Trh: NQ TF: RB7 a RB14 Čas: 15:30 až 18:00 Obchody: 1xPT, 2xSL Trh: ES TF: RB7 Čas: 20:00 až 22:00 Obchody: BE+1, BE+2
 5. RMKomodity

  Price action

  Obchody za tento týden: Datum: 1.12. 08 Trh: NQ TF: RB7, RB14 a RB35 Čas: 20:40 až 22:00 Obchody: žádný obchod Datum: 2.12. 08 Trh: NQ TF: RB7, RB14 a RB35 Čas: 20:00 až 22:00 Obchody: 1xBE+1, 2xSL Datum: 3.12. 08 Trh: NQ TF: RB7, RB14 a RB35 Čas: 19:30 až 21:00 Obchody: 1xvýstup ručně s malou ztrátou, 1xPT, 1xSL, 2xBE+1 Datum: 4.12. 08 Trh: NQ TF: RB7, RB14 a RB35 Čas: 20:00 až 22:00 Obchody: 1xBE+1, 1xPT, 1xBE - 2 Datum: 5.12. 08 Trh: NQ TF: RB7, RB14 a RB35 Čas: 18:15 až 21:00 Obchody: 1xPT, 1xBE+1, 2xSL
 6. RMKomodity

  Price action

  LA+: Prorazilo to TL. Taky je tam dlouhodobější divergence zhruba od 16:00. Po mých zkušenostech bych takový signál pustil. Taky bych se podíval na vyšší TF, jak vypada CCI tam.
 7. RMKomodity

  Price action

  nojgic: Ahoj, dneska to byl hezký výsledek jen tak dále. Screeny tady hodím v pátek nebo v sobotu za celý týden.
 8. RMKomodity

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Airmike: Penize jsem poslal v pondeli a ve ctvrtek rano jsem mel v poste email z RCG, ze penize prisly na ucet. Pak to ale jeste trvalo par dnu, nez mi z MF poslali prihlasovaci udaje.
 9. RMKomodity

  Price action

  frame3: To bude tim, ze to neni NT :-).
 10. RMKomodity

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Pokud jde o NT, tak jsou tyto možnosti dle stránek NT: 1. NT je zadarmo, pokud se používá pro pokročilé grafy, analýzu trhu, vývoj systému a simulované obchodování. www.ninjatrader.com/webnew/download_trading_software.htm 2. NT lez pronajmout. Podle toho, na jak dlouho si ji chcete pronajmout, tak platíte mesíční paušál od 50 USD do 60 USD za měsíc. Předpoklad je účet pouze u jednoho brokera. Mutlibroker je drašší. www.ninjatrader.com/webnew/subscribe_trading_platform_lease.htm 3. NT lze zakoupit celoživotně a to buď v jedné splátce nebo 4 dílčích splátkách. www.ninjatrader.com/webnew/subscribe_trading_platform_own.htm Pokud jde o live obchodování, tak to Lucínek napsal někde z kraje vlákna jasně. Obchodovat lze i v té ořezané verzi bez ATM strategií, ale po třech dnech si koupil plnou licenci, protože to bylo o ničem. Podle mně po vstupu do obchodu je potřeba sledovat jiné věci a né se zabýva, kam mám posadit SL a kam PT. Ale nikomu nic netlačím. Nejlíp, když si to každý ošahá sám. Pokud jde o samotné placení, tak já jsem se taky rozmýšlel mezi placením přímo kartou nebo přes PayPal, protože ta možnost tam je. Nakonec jsem zvolil druhou variantu, protože, i když je to spojení šifrované, tak jsem nechtěl číslo karty posílat přímo do firmy, která prodává NT. Registrace u PayPal proběhla rychle, rovnež ověření embosované karty. Platba za licenci taky proběhla skoro okamžitě a licenční číslo mi přišlo obratem. Po obdržení licence jsem pouze změnil číslo v NT a při startu NT není zatrhnuto jenom demo trading, ale i live trading.
 11. RMKomodity

  Price action

  yax: Pokud jde o ty protitrendové DT/DB, tak já to sleduju. Na RB7 tam ty divergence ve včerejších případě nebyly, ale tak jak jsem to psal v komentářích u obchodů, tak jsem sledoval divergence na RB14 a tam byly, pokud se podíváš. Nic méně jsem si toho všimnul již dříve a psal tady o tom i Airmike, v rozjetém trendu ani divergence moc neznamená, pokud to je silný trend, tak to všechno býci nebo medvědi převálcují.
 12. RMKomodity

  Price action

  frame3: No vidíš, jak jsme se hezky zhodli. Uznal jsem, že to už nebudu pokoušet takovy DT/DB v rozjetém trendu. Udělal jsem to 3 dny po sobě. Vždycky to dopadlo stejně. Už mě nebaví si pořad omývat ksicht od těch chcanek :D. Pokud jde o tvou jedničku. Podle mých grafu je to čisté harakiry. Se podívej na moje RB14 a tu divergenci, která se tam vytvořila. Mirek chtěl vstoupit o něco rychleji, ale tohle RR se mi nelíbilo, protože to bylo mezi dvěma silnýma TL. Nakonec z toho byl pouze lokální downtrend. to all: Pro mě typické RR je taky, jak popisuje borax. Ideální příklad byl v pondělí a brali jsme ho všichni. U mě to byl signál č. 6. Prostě ale když vidím, že lokální trendovka byla proražena, předchozí hlavní trend byl uptrend a navíc dle volume profilu vidím, že to je silná S/R, od které se to odráží, tak proč takovou korekci nevzít. Mám na mysli teďka svůj vstup č.1 z dneška.
 13. RMKomodity

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Atlas: 1. Mě nejdříve přišly z RCG podklady, jak se příhlasit přes web na Daily info. Za pár dnů mi přislo potvrzení, že peníze prišly na účet. 2. NT jsem objednával přes stránky pro Ninju. Je možnost platit přímo kartou, ale raději jsem se zaregistroval u PayPal a platil to přes ně, protože jsem nechtěl vpisovat přímo číslo kreditky. Celá operace byla velmi rychlá. Zaplatil jsem, za chvíli se na mém bankovním učtu zablokovaly peníze a hned obratem mi přišlo licenční číslo.
 14. RMKomodity

  Price action

  Dnešní obchody z 26.11.: sim, NQ, 20:00 až 22:00 mira_k: Ahoj Mirku, škoda, že jsi nevstoupil do toho prvního singálu v kroužku. Já jsem ho vzal. Pokud jde o ten druhý signál v kroužku, tak podle toho, jak pozoruju trh, tak po proražení takové S/R úrovně, ji potom trh už moc nebere v potaz. V tomto případě trh už taky několikraýt přes ní přejel. Je to něco podobného jako s tím DB, který jsme tady nedávno řešili. 1. Tam bych ja osobně nešel. Díval jsem se několik dnů zpět a na 1189.25 je silná S/R, ten tvůj vstup je kousek od ní. 2. Do tohoto RR jsem taky vstoupil, ale na 2x.
 15. RMKomodity

  Otazka ZACATECNIKA

  Strelec10: Odpovedi na takove otazky jsou vam tedka uplne k nicemu. Pisete, ze jste manual cetl nekolikrat. Uz tedka vite, ze chcete byt pozicni obchodnik, bez toho, aniz byste tusil bez nejakeho zkouseni a testovani, co to vlastne obnasi. Pokud vam mohu poradit, tak si v klidu proctete vsechny materialy na hlavním webu znova. Potom, kdyz budete mit dotazy, tak se puste do cteni jednotlivych vlaken. Verte mi, ze je tam odpoved, na kazdou vasi otazku, je ale treba tomu obetovat cas. Az az to vsechno projdete za cas a budete mit dotazy, tak se zeptejte.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.