Jump to content
Co nového? Mé kurzy

Bitchmen

Members
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Zdarec;-) No řeknu vám, ze začatku to doma moc nikdo nechápal, jenom mi ve sradně říkali ať už teda vydělávám. Ani moje přítelkyně moc ten princip nepochopila a zdálo se jí to jako "nesmysl". Po nějakém čase taky jí došlo, že to opravdu funguje a nemá s tím žádny problém. Ale posledního půl roku, co obchoduji přes Demo účet u ICM Trading (WinTrader - v reálu bych do toho nešel, ale je to docela přehledné a zatím dostačující), mám tak trochu opačný problém s tím, že brácha s tatikem se sem tam ptají nebo taky dívají jak mi to jde. No já jsem každý ten měsíc pravidelně v plusu, některý měsíc několik tisíc, některý třeba jen pár stovek, podle toho kolik obchodů udělám. Nevím čím to je, ale takhle se mi zatím daří a ikdyž vím, že v reálu je to podstatně jiné, tak slýchávám od obou z nich reakce jakože bych s tím měl začít, že když vydělávám teď, tak by mi to přece mělo jít v reálu, stačí si přece jenom zachovat stejný klid jako teď atd. No a mě to čím dál víc láká, se do toho pustit, na druhou stranu mě taky dost ovlivňuje to, že vím, že se to nesmí uspěchat, ale je to těžké se ovládnout, když jim zároveň musím někdy vysvětlovat, že v reálu je to jiné a že bych nerad litoval, že chci být dobře připravený. Pak si zase někdy sednu a napadají mě myšlenky jako: "Třeba by to ale doopravdy šlo, stačí být v klidu a není možné aby to nešlo,když jsem ještě ani jeden měsíc nebyl v mínusu". Samozřejmě, že se střídají obchody kdy vydělám a pak zase prodělám, ale nakonec vždycky vydělám:-) Takže mě doma spíše nahlodávají takovým způsobem no :-) "Naštěstí" mě teď ale brzdí finance, protože svojich dost nemám, ikdyž bratr se mi i nabídnul, že by mě založil, no to už jsem měl fakt dost a odmítnul jsem to, protože cizí peníze bych nerad riskoval. Takže takhle to mám já;-)
 2. No...počkat...Jaktože mi nic nepřijde?:)
 3. Ahaaaa....:)....Sem si rikal no....Ale tak jak se tam o tom tak psalo,tak sem myslel.... No to je fuck.. :)
 4. Noo....uz je mi ti jasne....Jako napadlo me,že to tim asi bude končit,ale chtěl sem mit jistotu...Jako taky mi bylo jasne,že mi domu nic nepřijde...Na to by mě mimo jiné upozornilo FND...Ale původně jsem si nebyl jist,jestli to třeba není tak,že bych si to pak s tím ziskem koupil a pak zase čekal až cena vzroste a pak to zase prodal draho...a tak dokola....No teď už vím jak to teda bylo myšleno...Tak díky za vysvětlení...!!! :)
 5. No to je mi jasné...To jsem si tam už přečetl...Ale já(a taky Pitras) jsme to mysleli tak,že když ji pak koupím(tím padem na tom vydělám),tak ji teda jako fyzicky vlastnim a musim ji znovu hned prodat ne?Nebo ne?...Prostě z toho jak to tam je napsané mi to tak vychází...
 6. No...Na to samé bych se chtěl zeptat i já...Tak snad někdo odpoví... :)
×
×
 • Vytvořit...