Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

jerry12

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem jerry12

 1. jerry12

  Track 'n Trade Pro 4.0.

  Někdo by se mohl obětovat a strávit pár měsíců nad překladem. I kdyby češtinu prodával, určitě by se mu to vyplatilo. Stovky lidí používá anglickou verzi a ztrácí se v ní.
 2. jerry12

  ZTRÁTY - jak na ně

  Ahoj všichni. Ještě než jsem se pustil do psychologického seriálu, měl jsem za to, že psychologie nemůže nijak ovlivňovat obchodování, ale jelikož jsem se zapřísáhl, že přečtu všechny zde umístěné články, pustil jsem se do toho. A hned první díl mě velmi zaujal - bavilo mě to ještě více, než číst komoditní manuál. A čím víc se díly stupňovali, tím víc jsem se bavil. To nejdůležitější ale je, že jsem konečně pochopil smysl psychologie. Pochopil jsem, proč je pro obchodníky tak důležité trénovat papírové obchody, trénovat trpělivost, zodpovědnost a další psychologické ikony. Teď už věřím, že se člověk v komoditním obchodování bez dobré psychické vyrovnanosti neobejde a jsem rád, že jsem se na tento článek nevykašlal, protože mě opravdu povzbudil. Dnešním dnem si začínám psát deník pocitů, trénovat zodpovědnost i v osobním životě a v papírovém tréninku počítat s tím, že veškeré obchody budou ztrátové. Moc tedy děkuji za tento manuál, který mi pomohl do dalších obchodních dob a blahopřeji autorům, protože něco podobného člověk bez psychologické školy jen těžko dokáže napsat. Děkuji a přeji všem hezký zbytek komoditního života, Jarda (tu)
 3. jerry12

  Jak číst v grafech?

  Ahoj. Přečetl jsem skvělý manuál několikrát ale stále nechápu, jak číst v grafech. Tedy, spíše chápu, ale nerozumím tomu, že všechny grafy, které na internetu najdu, jsou jakoby ukončené a přetahují se přes celý graf, proto není už kde hádat. Poraďte, prosím.
×
×
 • Vytvořit...