Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Standby

Members
 • Počet příspěvků

  424
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Standby

 1. Standby

  Mirus Futures - Zen-Fire II

  Zsravím, nevíte někdo jak opakovaně získat demo on Zen-fire a nebo nějaké jiné do Ninja ? Děkuji
 2. Standby

  Zen-Fire - Mirus Futures

  lucker demo je pouze na měsíc, musíš se znova zaregistrovat, ale z jiného PC a nechat si to poslat na jinou e-mailovou adresu, mají to blokované.
 3. Standby

  Zen-Fire - Mirus Futures

  demo mě šlo 5 minut a teď se prostě nepřihlásím :(
 4. Standby

  dotaz začátečníka

  jofan toto je základ www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/jak-spravne-backtestovat-finwin.html
 5. Standby

  dotaz začátečníka

  forexucen když budou jenom tři ztáty za sebou tak jsem šťastný člověk , zatím jsem jich měl sedum a můj kamarád jedenáct a i přes to lze dlouhodobě vydělávat :)
 6. Standby

  dotaz začátečníka

  foltas Pt se dá určovat podle MAE/MFE když toto zadáte do vyhledávání na Financniku , tak vám to najde příslušné články, doporučoval bych před live obchodováním absolvovat kurzy E-mini I a E-miny II , protože cena kurzů je cca 536 Usd za oba, což je podztatně méně než ztráta 1400 Usd :)
 7. Standby

  Time And Sales

  Dobrý den, nevíte někdo kde je nějaká kalkulačka na přepočet ticku, tato mě už nefunguje www.financnik.cz/art/nastroje/trade-calcu. Děkuji
 8. Standby

  Triple Screen - Update

  Libic, all mám dotaz jak postupujete v případě když na weekli grafu je trend nahoru, na dením je dolu a v tu chvíli mám nastavené objednávky na obnovení trendu na buy za posledním dílkem. Tento den, došlo k obnovení trendu cena jde nahoru, ale nedosáhla na objednávku, necháváte objednávku na stejném místě a nebo ji posunete blíže k uzavírací ceně dne? Snad jsem se dobře vyjádřil.
 9. Standby

  Tak jak na to ?

  jaranek snad přiletí i ostatní
 10. Standby

  Tak jak na to ?

  Pepe dík
 11. Standby

  Tak jak na to ?

  Airnike na kterém, musím si ho najít sám a nebo mě poradíš?
 12. Standby

  Tak jak na to ?

  Sid,all Ahoj, tak jsem tady zpět, před půl rokem, jsem se zapřísahl, že už ty grafy nikdy neotevřu. Nabral jsem novou sílů, vrátil se k základům přečetl znovu nějaké knihy a jdu bojovat hlavně se svéma emocema. Koukám, že moc starých tváří tady není, snad za půl roku se taky objeví :-)
 13. Standby

  Triple Screen - Update

  Borax jasan tak to je jiná špatně jsem to pochopil
 14. Standby

  Triple Screen - Update

  Borax napsal jsi, že dáváš SL 6-9 % z účtu. To podle mě nikdy nejde dlouhodobě ustát. Stačí ti jedenáct špatných obchodů a je konec. Používej max 2% a kdyby to bylo na ten daný obchod málo tak počkej na lepší moment kdy ta stopka bude stačit. Počkat se vyplatí :-)
 15. Standby

  Indikátory a obchodní systémy

  Andrea ahoj, já jsem také projel spoustu indikátorů a nokenec jsem skončil pouze u klouzavého průměru na určení trendu.
 16. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  kubika můžeš to prosím tě trochu objasnit v češtině jak to funguje.
 17. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  looser tak to by chtělo ještě objednávku až to spadne na těch 123,10 :)
 18. Standby

  Moneymanagement

  fyzik obchodoval jsem cable kde jsem otevíral čtyři pozice na 0,1 a postupně je uzavíral na rozdílných PT 55,89,144,233 a posouval sl tak jak popisuješ, po sto obchodech jsem propočítal, že když otevřu jednu na 0,4 s PT 89 tak jsem na tom v konečném zisku daleko lépe.
 19. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  kunas jak jsi se ptal jestli obchoduji i jenové páry, tak bych řekl, že je pěkný prostor na sever na páru usd/jpy až někam k 124.00, to je ještě pár pěkných pipsů.
 20. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  to ALL:je zajímavé, že libra vuči franku posiluje,ale k dolaru naopak oslabuje kubika je potřeba najít si vlastní cestu, která bude vyhovovat, mě obrovsky ponohlo koupit si knihu od Dr.Alexandra Eldera Tradingem k bohatství. Až tam jsem pochopil, že apsolutně nezáleží na mě ani na nikom tady z nás kam trhy půjdou. O tom rozhoduje někdo jiný a my se můžeme pouze přiživit na tom co dělají jiní. Ale hlavně ti velcí čekají pouze na to jak nás oškubat. Tato tvrdá realita mě docela nakopla správným směrem
 21. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  blawsson momentálně jsem v přechodu z intradei na poziční takže nám zatím málo vzorků obchodů, za cca měsíc ti řeknu jak na tom jsem. každopádně jsem u tohoto stylu daleko klidnější neř dříve. Veškeré moje chyby byly ze zbrklosti na krátkých grafech
 22. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  kunas ano, ale teď žádný otevřený nemám, na dením grafu určím trend podle ema 200, pouze podle sklonu, když je nahoru tak tren sever a naopak dále mám najete bollingerové pásma a když je trend sever tak čekám až trh skoriguje ke spodní hraně bollingeru a jdu na buy , PT dáván na druhou stranu bollingeru
 23. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  kunas obchoduji spíše pozične takže až na 1.9900 ale psouvám tak po cca 40-50 pipsech stopku takže uvidím kolik vezmu. Mám otevřeno od 2.0152. Nezvládal jsem emoce při intradením obchodování když trh letěl 30 bodů tam a zpět a já měl po stopce. Teď mě to vůbec nerozhodí, když mám nějaké cukání zbrkle něco otevřít a nebo zavřít tak jdu od toho a vrátím se až za několik hodin, Buďto jsem se spletl a potom ta stopka byla zasloužená a nebo jsem vyhrál a to že se to mrskalo tak to je jedno, já jsem to neviděl :-)
 24. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  kunas už tam jsem od včerejška
 25. Standby

  Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

  brus držím pozice několik dnů. Obchoduji na dením grafu PT mám u gbp/chf na 2.4650
×
×
 • Vytvořit...