Jump to content
Co nového? Mé kurzy

Joep

Members
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jeslti jsou nějaké knihy které doporučujete zaměřeny čistě na OPCE. Mám koupeny 2 knihy o tradingu se kterými jsem spokojen a chtěl bych i něco o opcích. Díky.
 2. Joep

  Diskuze k článku: 21. Obchodní deník

  Peta_Bi: Díky. Jak jsem myslel tak jsem to špatně pochopil teď je mi to úplně jasný. Nevim proč mi to nedošlo :)
 3. Joep

  MetaTrader 4

  Chtěl bych se zeptat jestli jde v MT přidat ukazatel open interest. Nikde jsem to tam nenašl je tam jenom Volume... :S jestli se tu někdo už ptal tak se omlouvám ale když je tu přez 200 stránek tak bych to asi těžko hledal :)
 4. jo dik...tak to je v poradku..ja vim no u 50 % je to jedno :D..ale tak kdybych chtel jinak tak je to dobry vedet :) dik..
 5. A ještě se mi vyskytla jedna enší nejasnost. kdy má být nula nahoře a kdy dole? Ptám se poněvadž tady v manuálu jsou u medvědího i u býčího pohybu nuly nahoře. Je to tak vždy? :S
 6. no paráda...díky moc...našel jsem to hned a ukazuje to perfektně :) (tu)
 7. Dobrý den, mám problem. Jak zjistímkterá cena je těch odpovídajích procent? Dokážu si to vypočítat ale...je to příliš zdlouhavé. Grafy mam také k dispozici ale nikde tento ukazatel nemůžu najít. Tady v této kapitole se psalo, že v programu který pracuje s grafy by to mělo být. Mohl by mi někdo říct jak to dohledat? konkrétně na platformě metatrader nebo pokud by to slo jine tak jine. Díky. Pepa.
 8. Joep

  Diskuze k článku: 21. Obchodní deník

  Dobrý den, já bych se chtěl zeptat jak je myšlená tato část s deníkem Vstup Vstupní cena, za kterou chcete do obchodu vstoupit. Bez naplánování této informace nemůžete nikdy žádný obchod uskutečnit. Vstupovat do obchodu bez plánu, zcela impulsivně a bezhlavě je nejlepší způsob finanční záhuby. Proto, VŽDY svůj vstup do obchodu nejprve plánujte, až teprve posléze realizujte. jak můžu vědět za jakou cenu chci nastoupit když třeba v intrtadením obchodování na mě vybafne dvojité dno? tohle přeci nejde naplánovat. Omlouvám se za tento dotaz pokud je příliš stupidní asi jsem špatně pochopil jak je to myšleno. díky. -> code: myslím že by Vám odpověděli kdyby jste svůj dotaz zařadil do jiného téma (Backtesting a papertrading) :) hezký den.. Pepa
×
×
 • Vytvořit...