Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Franz123

Members
 • Počet příspěvků

  52
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Zvýšená volalita značně vymetla moje Iron Condory /obchodované podle kurzu Finančníka.cz/ , letos se mi stalo několikrát , že se cena dotkla okrajů nebo i přešla mírně přes , ale opět se vrátila do "korýtka" , ale při tomto sešupu co byl patrný za uplynulé obchodní dny ani náhodou . Zajímalo by mě jestli nemáte někdo nějaké kritérium pro uzavření z volality vycházející nebo nějakou další flignu pokud se volalita přehoupne přes únosnou mez? Děkuji za podněty.
 2. to: ice 806 --supr --nečekal jsem , že se už při pondělku pobavím :) jinak supr článek , pro nás co máme IQ 60 a neumíme násobit ani s kalkulačkou je dobrý se dozvědět jak se dělá měsíční bilance nákladů . Děkuji moc za přínosný článek . (tu)
 3. Kromě bodu 1 a 3 to tak praktikuji . Po ránu jsem jednoznačně nejtupější : )).
 4. to: georgequaran Děkuji za reakci . Svojí jednou větou jsi shrnul celou diskusi, když jsi reagoval na můj příspěvěk a dostal jí na věcnou rovinu /FinWinem lze pozičně vydělávat/, takže můj příspěvek snad nebyl nepřínosný :) . Jo a mimochodem příspěvek není článek ...mezi těmito dvěma pojmy jsou nějaké malé rozdíly ...to jen tak--konstruktivně : )
 5. Diskuse celkem o ničem , tak celá na smazání . Jediný příspěvek , který by byl přínosný k danému tématu by byl , pokud by se někdo přihlásil , že pozičním obchodováním FinWinu již vydělal nějaký dolar či euro . Je tu někdo takový ??? Sledovat debatu mezi extrémními šťouralisty a extrémními vlezdo*** na finančníku mi dříve přišlo zábavné , ale poslední dobou vzhledem k opakování argumentů / P+N jsou supermani křížení se Santa Klausem kontra nic nefunguje a vše je na nic , jen včely jsou na med atd./ je to nuda. :)
 6. Dle mého část úspěchu těch 20 % úspěšných traderů je schopnost či umění včas rozpoznat a včas zareagovat když "je něco špatně". Vyměknout moc brzo je stejně špatné jak vůbec nevyměknout když "je něco špatně"
 7. to : gizmo předchozí dotaz nebyl určen tobě , to by začínal to: chytrák Jinak mi šlo o to jestli nás budou učit jen rybařit nebo nám ukážou i jaké konkrétní ryby chytat . Jinak vzhledem k článku o robustnosti by tyto ryby měly chvilku vydržet . Jinak za bura si opravdu představuji kvalitní kurs s praktickým užitkem ,naštěstí doba kurzů , kdy se dozvíš jen že si máš otevřít účet tam a tam / taky za bůra / je naštěstí pryč /podotýkám , že to není případ finančníka. cz/ .
 8. To : Tomáš pěkný článek , zajímalo by mě jestli každý musí projít podobným martiriem testů pokud chce dělat akciové spready, nebo je kurs postaven tak , že se dozvíme ty optimální páry/ Vaše know-how/ a je možno je pak obchodovat i bez půlročního testování . Děkuji za odpověď
 9. to: Finančníci neuvažujete o zvednutí kapacity některých kurzů ? Vzhledem k tomu , že je měsíc do kurzu Opční akademie I a už je obsazeno . Je asi spousta lidí jako já kteří si nemohou plánovat déle jak měsíc dopředu/ já například kvůli práci/ a ne každý vydrží čekat dalšího půl roku a možná dopadnout stejně : ))). Když nic jiného tak z obchodního hlediska , když je poptávka proč ji neuspokojit?
 10. To: autor Jak dlouho průměrně čekáte , pokud se příkaz nákupu "se slevou" neuskuteční --půlden , obchodní den? Děkuji za odpověď
 11. Děkuji za odpověď o navyšování pozic u spreadů jsem zatím neuvažoval , ale za nějaký čásek asi dojde i na to .
 12. Tomáši , Váš posun k swingovému a pozičnímu obchodování kvituji s povděkem , protože mám již delší dobu pocit , že tato zajímavá oblast obchodování se v Čechách trošku opomíjí . Na Vašem spreadovém semináři jste uváděli , že návratnost Vašeho způsobu obchodování je kolem 20 procent ročně . Možná jsem těch 20 % špatně pochopil , ale v článku zmiňujete obchodníka co má 300 % zisk ročně , což mi připadá supr. Zajímalo by mě jaké typy spreadů obchoduje /jestli to víte / a jaké procento průměrných zisků dosahujete Vy nebo ti úspěšnější žáci Vašich spreadových kurzů . V létě se plánuji /pokud se nic nepokazí/ zůčastnit vašeho opčního semináře na IC . Opět by mě zajímalo průměrné roční zhodnocení Vámi prezentovaných strategií na IC . Ve Vaší knize pan Kysela uvádí nějakých 60 % , je to reálné i u zcela průměrného obchodníka ?
 13. Beru to zpět , teď jsem se na to díval a Trading in the zone /je prý lepší/ je až pokračování , takže snad vydají brzo.
 14. to:nickirout Také uvažuji o koupi , jen trochu škoda , že nevydají první Trajdování v zoně .
 15. to: Mcwoj Myšlenky zde lehce nastíněné jsou podrobněji vysvětleny v knihách pánů Rosse i Eldera .
×
×
 • Vytvořit...