Jump to content
Co nového? Mé kurzy

Franz123

Members
 • Počet příspěvků

  52
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Franz123

 1. Zvýšená volalita značně vymetla moje Iron Condory /obchodované podle kurzu Finančníka.cz/ , letos se mi stalo několikrát , že se cena dotkla okrajů nebo i přešla mírně přes , ale opět se vrátila do "korýtka" , ale při tomto sešupu co byl patrný za uplynulé obchodní dny ani náhodou . Zajímalo by mě jestli nemáte někdo nějaké kritérium pro uzavření z volality vycházející nebo nějakou další flignu pokud se volalita přehoupne přes únosnou mez? Děkuji za podněty.
 2. to: ice 806 --supr --nečekal jsem , že se už při pondělku pobavím :) jinak supr článek , pro nás co máme IQ 60 a neumíme násobit ani s kalkulačkou je dobrý se dozvědět jak se dělá měsíční bilance nákladů . Děkuji moc za přínosný článek . (tu)
 3. Kromě bodu 1 a 3 to tak praktikuji . Po ránu jsem jednoznačně nejtupější : )).
 4. to: georgequaran Děkuji za reakci . Svojí jednou větou jsi shrnul celou diskusi, když jsi reagoval na můj příspěvěk a dostal jí na věcnou rovinu /FinWinem lze pozičně vydělávat/, takže můj příspěvek snad nebyl nepřínosný :) . Jo a mimochodem příspěvek není článek ...mezi těmito dvěma pojmy jsou nějaké malé rozdíly ...to jen tak--konstruktivně : )
 5. Diskuse celkem o ničem , tak celá na smazání . Jediný příspěvek , který by byl přínosný k danému tématu by byl , pokud by se někdo přihlásil , že pozičním obchodováním FinWinu již vydělal nějaký dolar či euro . Je tu někdo takový ??? Sledovat debatu mezi extrémními šťouralisty a extrémními vlezdo*** na finančníku mi dříve přišlo zábavné , ale poslední dobou vzhledem k opakování argumentů / P+N jsou supermani křížení se Santa Klausem kontra nic nefunguje a vše je na nic , jen včely jsou na med atd./ je to nuda. :)
 6. Dle mého část úspěchu těch 20 % úspěšných traderů je schopnost či umění včas rozpoznat a včas zareagovat když "je něco špatně". Vyměknout moc brzo je stejně špatné jak vůbec nevyměknout když "je něco špatně"
 7. to : gizmo předchozí dotaz nebyl určen tobě , to by začínal to: chytrák Jinak mi šlo o to jestli nás budou učit jen rybařit nebo nám ukážou i jaké konkrétní ryby chytat . Jinak vzhledem k článku o robustnosti by tyto ryby měly chvilku vydržet . Jinak za bura si opravdu představuji kvalitní kurs s praktickým užitkem ,naštěstí doba kurzů , kdy se dozvíš jen že si máš otevřít účet tam a tam / taky za bůra / je naštěstí pryč /podotýkám , že to není případ finančníka. cz/ .
 8. To : Tomáš pěkný článek , zajímalo by mě jestli každý musí projít podobným martiriem testů pokud chce dělat akciové spready, nebo je kurs postaven tak , že se dozvíme ty optimální páry/ Vaše know-how/ a je možno je pak obchodovat i bez půlročního testování . Děkuji za odpověď
 9. to: Finančníci neuvažujete o zvednutí kapacity některých kurzů ? Vzhledem k tomu , že je měsíc do kurzu Opční akademie I a už je obsazeno . Je asi spousta lidí jako já kteří si nemohou plánovat déle jak měsíc dopředu/ já například kvůli práci/ a ne každý vydrží čekat dalšího půl roku a možná dopadnout stejně : ))). Když nic jiného tak z obchodního hlediska , když je poptávka proč ji neuspokojit?
 10. To: autor Jak dlouho průměrně čekáte , pokud se příkaz nákupu "se slevou" neuskuteční --půlden , obchodní den? Děkuji za odpověď
 11. Děkuji za odpověď o navyšování pozic u spreadů jsem zatím neuvažoval , ale za nějaký čásek asi dojde i na to .
 12. Tomáši , Váš posun k swingovému a pozičnímu obchodování kvituji s povděkem , protože mám již delší dobu pocit , že tato zajímavá oblast obchodování se v Čechách trošku opomíjí . Na Vašem spreadovém semináři jste uváděli , že návratnost Vašeho způsobu obchodování je kolem 20 procent ročně . Možná jsem těch 20 % špatně pochopil , ale v článku zmiňujete obchodníka co má 300 % zisk ročně , což mi připadá supr. Zajímalo by mě jaké typy spreadů obchoduje /jestli to víte / a jaké procento průměrných zisků dosahujete Vy nebo ti úspěšnější žáci Vašich spreadových kurzů . V létě se plánuji /pokud se nic nepokazí/ zůčastnit vašeho opčního semináře na IC . Opět by mě zajímalo průměrné roční zhodnocení Vámi prezentovaných strategií na IC . Ve Vaší knize pan Kysela uvádí nějakých 60 % , je to reálné i u zcela průměrného obchodníka ?
 13. Beru to zpět , teď jsem se na to díval a Trading in the zone /je prý lepší/ je až pokračování , takže snad vydají brzo.
 14. to:nickirout Také uvažuji o koupi , jen trochu škoda , že nevydají první Trajdování v zoně .
 15. to: Mcwoj Myšlenky zde lehce nastíněné jsou podrobněji vysvětleny v knihách pánů Rosse i Eldera .
 16. to:autor zajímavý článek , jen by mě zajímalo jestli zůstáváte při vývoji tohoto OS věrný CCI nebo jste šáhl do jiné kapsy.
 17. Klid hoši, nejedná se o provokaci . Jen mě mrzí , že jinak skvělá kniha není dotažena jazykově /celkem škoda a zbytečně/. Já na čárky celkem kašlu , ale "se zavřenými oči " si fakt nelehám . HOWGH
 18. to autor prosím, prosím neškodilo by po sobě článek přečíst . Množství pravopisných hrubek poslední dobou nějak vzrůstá /ve vaší nové knize jsou také v požehnaném počtu/. Kdo to má číst.
 19. to: Pepe2000 , čím filtruješ S/R úrovně jestli to není tajné ?
 20. to: pb Kámen úrazu je ten , že očekávaný a pak reálný risk může být úplně jiné číslo , neb nejde číst budoucnost . Pokud předpokládám RRR 1:3 a trh se zachová jinak i třeba opakovaně mám holt smůlu . Je to prostě jen hra s čísly.
 21. to:yax Díky za odpověď . Šlo mi o to , že když držím akcie které jsou v poklesu , ale nechci se jich zatím zbavit , tak jak snížit ztrátu nebo využít poklesu k nějakému zisku . Je mi jasné , že jak se /mírný :)) /pokles zastaví zase by šlo vypsat collar a pokračovat.
 22. to all:Pokud dojde k sešupu ceny akcie tak , že se Collar nevyplatí , jakou další opční strategií můžeme navázat nebo se raději zbavit podkladových akcií , nemám v tom jasno .
 23. to: Hermann nauč se číst a trochu mysli . V mém příspěvku je zmíněno proč . Fundovaných informací o opcích je na tomto i dalších serverech zoufale málo/s knihami je to podobné/ a určitě mnohem méně než třeba o intraday ES nebo psychologii : )) . Lemming je zkušený obchodník s opcemi a samozřejmě nic nemusí , ale mohl by kdyby chtěl : )). Navíc Finančník.cz je opakovaně prezentován jako pomoc začínajícím obchodníkům a toto by nebylo nic jiného.
 24. to:Lemming díky za přesné a snadno pochopitelné vysvětlení , je vidět , že víš o čem píšeš . Nebylo by špatné podělit se s námi v nějakém článku věnovaném opčním strategiím . Základy opčního obchodování jsou plné stránky , ale zasvěcených informací co a jak a na co si dát pozor je všude po málu.
 25. Dobrý den všem, děkuji za podnětný článek , po půl roce konečně něco zajímavého, co mi nepříjde jako tzv. " objevování Ameriky". Malá pauza v serii "psycho"článků fakt bodne .
×
×
 • Vytvořit...